Pár nápadů na vylepšení webu

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


LordSnape
LordSnape 06.12.2015 v 20:05

Já už ji ten Chrome sem poslal. Ať to zkusí obě a ostatní. Je to v rámci plného užívání DK, tak bych to nebral jako porušení pravidel. :-)

lenkaknel
lenkaknel 08.12.2015 v 12:37

Do budoucna bych brala možnost, hlásit někam recenze, které recenzemi vlastně vůbec nejsou, třeba toto:
http://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/jedna-z-nej-od-mcbaina-4932
nebo http://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/na-ostrove-4892 takhle vypadají všechny její příspěvky
Nebo to rovnou udělat jako u knih, tedy aby se zobrazily teprve tehdy, až je někdo schválí...

Aiwa
Aiwa 08.12.2015 v 13:03

lenkaknel: :-D jeden lepší než druhý
možná, že by "recenzenti" měli nejdřív projít testem s otázkami typu: co je to recenze, jaký je rozdíl mezi komentářem a recenzí, proč zde existuje limit na délku příspěvku...

lenkaknel
lenkaknel 08.12.2015 v 13:13

Já vím =D Jenže bohužel je takových čím dál víc.
Či zvážit, zda nezavést i nějakou spodní hranici, třeba těch 250 slov...
Mně třeba pomáhalo, když jsem při psaní slohů před sebou měla nějaký vzor a podle něho jsem postupovala :-)

paulhunter
paulhunter 08.12.2015 v 13:22

lenkaknel: u obou jsem zrušil publikaci.

lenkaknel
lenkaknel 08.12.2015 v 13:26

Díky..

Text příspěvku byl upraven 08.12.15 v 13:34


Lector
Lector 08.12.2015 v 13:40

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Marthas
Marthas 08.12.2015 v 15:14

To lenkaknel: Ne, že bych s vámi nesouhlasila, opravdu tyto dva příspěvky moc nepřispějí k prezentaci DK jako knižního webu ale už je to po x-té, co se to tu řeší, vždy nějaký člověk navrhne něco, co by tzv. mohlo pomoci recenzím a skončí to tím, kdo by to proboha soudil, která recenze sem patří a která ne... Svůj návrh jsem tu dokonce a myslím, že to bylo i v tomto vlákně (nakonec) měla i já...:-(

ELBA
ELBA 16.12.2015 v 14:30

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Dan
Dan 16.12.2015 v 15:19

to Elba: Na mobilech a menších obrazovkách se ta tlačítka vedle sebe nevešla a vypadalo to špatně. Nyní je to přehlednější a díky kolečku se tam navíc vešla volba zobrazení vzájemných zpráv s daným uživatelem. Jinak pokud se odpoví na novou zprávu, tak ta automaticky skočí do Přečtených. Hromadné smazání přečtených zpráv jsem právě udělal.

ELBA
ELBA 16.12.2015 v 15:57

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

LordSnape
LordSnape 24.12.2015 v 16:00

Koukám, že se nám změnila národnost. :-)

Text příspěvku byl upraven 24.12.15 v 16:00

LordSnape
LordSnape 24.12.2015 v 16:06

Jen jsem nepochopil slučování vydání. Ok, je fajn, že stačí najet na přidání v záložce a přidat rovnou knihu, ale co mám dělat, zdali tady najdu knihu či e-book, která už tu vložena je??? Trochu se bojím, že to budeme muset vypisovat moderátorům sem... A co teprve, když mají vydání trochu odlišná či slovenská jména titulu.

Text příspěvku byl upraven 24.12.15 v 16:11

Dan
Dan 24.12.2015 v 16:16

to LS: Teď nějak nerozumím. Slučování vydání zůstalo stejně jak bylo, pouze přidání nového vydání se zjednodušilo. Funkčně se nezměnilo vůbec nic.

LordSnape
LordSnape 24.12.2015 v 16:19

Jo, díky. Už jsem na to přišel. Mě to trochu mátlo. :-)

Dan
Dan 24.12.2015 v 16:22

Jasný, chápu.

siena
siena 27.12.2015 v 09:31

Se zpožděním jsem zaregistrovala novinku - zobrazení Oblíbených seznamů. Díky za ní!!!

ELBA
ELBA 30.12.2015 v 10:02

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

evickakyticka
evickakyticka 30.12.2015 v 14:34

Nevím, jestli to je tak u všech, ale po přečetení knihy se mi ta kniha automaticky vloží do seznamu sledovaných komentářů. Nenašla jsem nikde jak to změnit. A druhá věc, vadí mi, že když si chci přečíst probíhající diskuze, musím ťuknout na levý sloupec (probíhajících diskuzí.) Ten se mi otevře a skočí na poslední příspěvek- to je o.k., ale pokud ťuknu do pravého sloupce, musím se prokousávat stranami příspěvků a není zobrazena poslední strana. No, nevím jak to napsat líp. Prostě se nechci prokousávat a chci vždycky skočit na poslední příspěvek v diskuzi. A pokud bych se dostala po rozkliknutí daného téma na začátek, chci mít možnost hned skočit na posední stránku diskuze. Děkuji za pochopení.

eraserhead
eraserhead 30.12.2015 v 15:39

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Koka
Koka 30.12.2015 v 16:42

V návaznosti na předchozí dva příspěvky a též jako reakce na jiné "přednastavené funkce" - sděluji: jsem vděčna za ty mnohé funkce, které DK nabízí, ale naléhavě prosím, prosím, aby žádná z nich nebyla předem "zakliknuta", jako že jí chci (zapamatování hesla, odběr nových komentářů ke knize a td. atd.). Přimlouvám se za to, aby si uživatel aktivně a vědomě nabízené funkce volil, a ne aby je sám musel aktivně odmítat.

Naias
Naias 30.12.2015 v 17:20

Ja som si pokusne dala pár kníh do zoznamu „Přečtené knihy“, ale žiadne sledovanie komentárov mi tam samo nenaskočilo.

Dan
Dan 30.12.2015 v 17:21

Sledování komentářů naskočí POUZE ve dvou případech:

1.) pokud vložíte komentář
2.) pokud si zaškrtnete sledování

Azizi
Azizi 30.12.2015 v 18:29

Ja musím súhlasiť s evickakyticka, naposledy som si vkladala do prečítaných Volanie kukučky (priamo z profilu) a odvtedy mi sleduje komentáre, napriek tomu, že sledovanie komentárov nemám zaškrtnuté. Ale predtým sa mi to ešte nikdy nestalo.

Naias
Naias 30.12.2015 v 18:42

A ja zase súhlasím s Danom. Po vložení do Přečtených mi sledovanie komentárov nenaskočilo, po pridaní komentára (bez toho, aby som knihu vložila do Přečtených) mi sledovanie naskočilo.
Azizi, tebe naskočilo sledovanie, pretože si vložila komentár. Pri tej konkrétnej knihe sledovanie nie je zaškrtnuté, ale v profile pod Upozornění – Komentáře u knih áno. Tam sa to dá zrušiť.

Možno by sa hodilo, keby sa dalo nastaviť, či človek chce automaticky sledovať komentáre, keď sám nejaký vloží, podobne ako sa dá nastaviť toto - Po ohodnocení se kniha automaticky vloží do Přečtených.



Vložit příspěvek