Probuzený milenec

Probuzený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46655/bmid_probuzeny-milenec-wve-46655.jpg 5 1030 1030

Bratrstvo černé dýky série

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní – dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčdíliným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Awakened , 2006

witchersbitch
09.03.2017 5 z 5

tohle je pekelná jízda ze které se nedá vystoupit! Nespala jsem, nejedla - žrala jsem stránky jednu po druhé, nešlo se odtrhnout.. Pořád se něco děje, příběhy se prolínají, děj není tolik předvídatelný jako v předchozích dílech - hned pokračuji dalším..

domi13
25.01.2017 5 z 5

Já jsem touto sérií naprosto nadšená. je to vtipné, napínavé, naprosto odlišně pojatí upíři. A ještě tolik dílů před sebou! Jupí

Kiwicatko
20.01.2017 5 z 5

Po tretim precteni jsem musela zmenit hodnoceni a pridat tu jednu hvezdicku, ktera zbyvala do plneho poctu :-) kdyz reknu, ze jsem to vsehno s obema prozivala,tak je to malo. Proste jen tak dal :-)

Mellisek
07.10.2016 3 z 5

Příběh S. byl pěkný a tak nějak jsem i jeho minulost očekávala. Za mě pěkný díl ale přišlo mi v tomhle díle hodně rušivých věcí. Třeba vyprávění P. a J. a B. + V. prostě jak se to pletlo věřím že to v dalších knihách bude mít návaznost a vysvětlení :-)

veronika9143
30.09.2016 5 z 5

Prozatím nejlepší díl. Vážně, obávaný Zsadist mě dostal. Těším se na další díl.

jana2385
06.09.2016

Bohužel, nemohu hodnotit. Je to jediný díl který nemám a nemohu ho sehnat. Nenašla jsem ho nikde na internetu ani v žádném knihkupectví . Hodně jsem se na něj těšila a dotisk se zatím nechystá.

Kočičáci
05.09.2016 5 z 5

Třetí příběh Zsadista a Belly u mě zatím jednoznačně vede!
Z má za sebou hrůznou minulost, které se dokáže postavit jedině díky Belle...ale nebude to procházka růžovým sadem.
Kniha není jen o nich, pomaličku poodkrývá příběhy i ostatních bratrů a jejich žen.
Bezduchý pan O je fakt pěkně zákeřnej hnusák. Ke konci jsem musela knihu odložit a říkala jsem si - NE fakticky NE, tak to přece nemůže dopadnout!
Vše je perfektně propojené - napětí, sex, emoce - prostě dokonalý čtenářský zážitek!

Etule
06.08.2016 4 z 5

Na příběh Szadista jsem se opravdu moc těšila. Jeho postava mi sedla hned od prvního dílu a v těch následujících jen stoupala. Jediné dvě věci, které mě u této knihy zklamaly byly:
1. Že příběh Szadista je UŽ třetí.
2. Že kniha končí.
Věc, které mě vyloženě vytočila se nedá ventilovat, aniž bych spoilerovala. I když následující věta asi spoiler bude tak se omlouvám. Ačkoliv mě v prvním díle mrzelo, že Tohrment nebude mít vlastní příběh, nechtěla jsem, aby ho získal takovým způsobem.

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Na tento díl jsem se těšila a nezklamal mě. Tušila jsem, že Zsadistův příběh bude hodně silný, a byl. Tato série zraje s každým dalším dílem k lepšímu.

kik68
16.07.2016 5 z 5

Určitě nejlepší a nejoblíbenější díl. Miluji Zsadista a Bellu. Tvrdý chlap, který se nebojí žádných počtů nepřátel, ale jedna křehká dívka ho dostává na kolena.

rusalka1
15.06.2016 5 z 5

Najlepší diel zo série :)

CHESS
02.06.2016 5 z 5

Perfektní! U konce mi málem ukápla slzička :)

kumibo
22.05.2016 5 z 5

Asi moje nejoblíbenější kniha že série. Příběh Zadista a Belly byl úžasný. Bella byla dost odvážná a fascinující s tim, jak se za každou cenu chtěla se Zadistem sblížit. Zadistuv příběh byl velmi smutný. Rozhodně bych se mi líbilo kdyby o nich spisovatelka napsala další knihu.

nordish
26.04.2016 4 z 5

Příběh Zsadista a Belly byl skvělý. Tohle byl první díl, ve kterém byly i části o bezduchých, zajímavé. Líbíly se mi i linky ostatních postav, je to pěkné nalákání na další díly. Co se mi nelíbilo bylo vygradování děje pomocí velmi smutné události, šlo by to určitě i bez toho.

kacaaba
08.04.2016 5 z 5

Tak tento díl byl hrozně dojemný. A hrozně se mi líbilo, že tam byl vývoj Zsadistovi osoby a né hned, že jak lusknutím proutku se změní, aby to bylo sedělo do románu... fakt super, už se těším na další. Je mi hrozně líto Thora, brečela jsem jako malá.

Malinali
21.12.2015 5 z 5

Jasně, třetí díl, jak první a druhý nepustilo mě to.. musím číst dál :-D

Karin_Kim55
14.12.2015 5 z 5

Tak tohle bylo taky neskutečné! Tak hrozně moc mě rozčiluje, že už vím, co se tam stane! (Zatracená spolužačka!) Ale stále jsem napnutá a všechno na 1000% prožívám! (To je tak krásný pocit, když si představím sebe v hlavní roli xD) Pro mě zatím nejdokonalejší série!
Nevím, zda to dokáže překonat dvojku, ale pro mě jsou stejně dokonalé! x3

mekkejla
25.11.2015 4 z 5

Druhý díl to z mého pohledu nepřekonalo, ale i tak se to četlo skvěle a už se těším na další ;-)

delatrix
20.10.2015 5 z 5

Je to sice už chvíle, co jsem to četla, ale opravdu nádherné. Vzrušující scény jak bojové tak romantické. Každá z předchozích knížek byla dobrá.

marcela6183
18.08.2015 5 z 5

Jedno Jessice nelze upřít - má to dobře vymyšlené, na předchozích romancích si vytříbila styl a s postavami žije, dýchá, vstává, zapadá i mrká řasami.
Shodnu se tady s většinou předchozích komentářů. I pro mne je takhle dvojka jedinečná. Duševní přerod ne vlastní vinou zrůdy je fascinující, návykový a dává tušit, že si autorka pěkně pohnojila, když to dotáhla na pětku už u třetího dílu.
Samotný děj není nijak komplikovaný, ale kniha má pro mne několik silných momentů.
Navíc i fakt, že se kromě hlavní(ch)ho hrdiny(ů) vyvíjejí i postavy nepřátel, myslí a jednají i samostatně (jak osvěující), je velké plus. Opět narážím na jazyk, protože autorka je fakt vtipná špičkování mezi bratry je osvěžující a párkrát jsem i řvala smíchy. Těším se na Butche a jeho příběh.

A poznámka pod čarou - povídku Otec nutno brát jako epilog, nikoli jako pointu. Příběhu neubírá, jen dokresluje.

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)