Den, kdy voskovky řekly DOST

Den, kdy voskovky řekly DOST
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391003/bmid_den-kdy-voskovky-rekly-dost-yOp-391003.jpg 5 96 96

I voskovky se mohou rozzlobit - tak moc, že začnou psát dopisy svému majiteli Toníkovi. Prostě už nehodlají mlčet! Červená voskovka je k smrti unavená a chce dovolenou. Fialové se nelíbí, jak moc Tonda přetahuje, černou nebaví dělat ostatním barvám obrysy, žlutá s oranžovou spolu nemluví, protože se hádají, která je barvou slunce...Ale Tonda si si s nespokojeností a řevnivostí voskovek umí poradit!... celý text

Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Pikola

The Day the Crayons Quit , 2013

wiix
08.11.2019 5 z 5

Aj my dospeláci sme sa tak zasmiali. Nežmé a vtipné dielko pre najmenších.

Karinka2012
23.10.2019 3 z 5

Krásně ilustrované. Krátké příběhy. Kniha na pár minut. Nezaujala mne.

Evina74
19.09.2019 5 z 5

Naprosto originální a vtipná knížka, kterou ocení nejen děti, ale i dospělí. Jdu si něco namalovat ... voskovkama...

kristeen
13.06.2019 4 z 5

Krátké, ale děti to určitě chytne. Dobrý nápad, pěkné ilustrace... knížka, ke které se děti budou rády vracet (a vymýšlet si vlastní dopisy).

Madeline
21.05.2019 5 z 5

Skvělá kniha! Miluji ji já i děti v MŠ!
Je prostě úžasná :D

bibi.r
17.05.2019 5 z 5

Tuhle vtipnost jsem si maximálně užila :D.
Skvělý nápad i provedení. Hned to ve mně vyvolalo touhu popadnout voskovky a něco nakreslit.

anetka.repova
21.04.2019 3 z 5

Kniha je originální a pojetí, jak voskovky jsou nespokojené a píší dopisy svému majiteli Toníkovi je pěkné a vtipné.

Fantasysvet
03.02.2019 5 z 5

Deň, keď pastelky dali výpoveď predstavuje knihu, ktorá sa dá interpretovať hneď dvojako – ako listová korešpondencia medzi pastelkami a Danielkom, chlapcom, ktorý ich vlastní, ale aj ako abstraktná osobná výpoveď farieb, ktoré umelci vo svojom živote miešajú a nanášajú na rôzne podklady, aby s ich pomocou vyčarovali hodnotné umelecké diela. Najmenší čitateľ sa tak dozvie, ktoré pastelky bývajú najviac vyťažené a hlavne ako. Hravou formou sa naučí aj niečo o využívaní farieb vo výtvarnom umení. Na záver mu Jeffers pomôže vyznať sa v medziľudskej komunikácii či v umení počúvať a hľadať kompromis.

Eleynee
16.01.2019 4 z 5

Moc pěkné a vtipné.

aydam
15.01.2019 3 z 5

Voskovky jsou sice vtipné, ale rozuzlení je... Schválně si přečtěte sami ;-)

dopisy

Drew Daywalt