Její konec

Její konec
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454784/bmid_jeji-konec-oCW-454784.jpg 4 1610 1610

Začalo to šokujícím obviněním...ale kde je pravda? Stephanie a Patrick jsou novomanželé, kterým se právě narodila dvojčata. I když je Stephanie vyčerpaná z nedostatku spánku a staráním se o miminka, je si jistá jednou věcí - má vše, po čem kdy toužila. Potom se ale objeví žena z Patrickovy minulosti a na povrch vyplují tajemství o něm a jeho první manželce. Její smrt byla přeci nehoda - nebo byla zavražděna? Patrick tvrdí, že je nevinný, a tohle všechno jsou jen pouhé plytké pomluvy. Ale říká pravdu? Neudělala Stephanie osudovou chybu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The End Of Her , 2020

petkasable
14.07.2022 1 z 5

Mám ráda Lapenu, knize Jeden z nás jsem dala to nejlepší hodnocení. Ale tohle? To byla blbost. Vůbec mě to nebavilo, Erika byla příšerná. Konec byl za mě docela nejasný. Nemám ráda nevyjasněné konce. Snad novější knihy budou zase lepší.

Aduella
09.07.2022 3 z 5

Velmi čtivé, jak už je u autorky zvykem. Rozjezd velmi slibný, postupné odhalování minulosti super, ale přerod jedné z hlavních postav mi přišel velmi neuvěřitelný, ačkoli uznavám, že její řešení situace mne napadlo také.

Heliandílci
09.07.2022 5 z 5

Zajímavá kniha. Za mě doporučuji!
Záživný děj od začátku do konce. Knihu jsem přečetla během 24 hodin.

Ondra_P
08.07.2022 4 z 5

Od Shari Lapeny už jsem četl povedenější knihy. Neříkám že je zlá, to ne, ale určitě bych od ní doporučil jiné knížky.

veronika9761
07.07.2022 3 z 5

Moje prvni knizka autorky. Valnou cast knihy mi pripadalo, ze autorka nosi drivi do lesa, ale po rozuzleni jsem byla fakt prekvapena. Konec uz trochu uspechanej.

bar_sol
01.07.2022 4 z 5

Mně se kniha moc líbila, mám ráda princip "nevěřte nic nikomu". Přečetla jsem ji za 2 dny a upřímně jsem byla koncem překvapená (a to mám ráda). :)

Prateri
29.06.2022 4 z 5

Za mne dobré čtení. Knihy této kanadské spisovatelky čtu ráda. Přimhouřím i oko, když se mi děj zdá málo atraktivní. Do knihy jsem se nutit nemusela, jen jsem očekávala, který dobrák se tam zase objeví jako skrytý psychopat a vypluje-li nějaké tajemství, většinou silně nebezpečné. Očekávání zklamané nebylo.

dasha0306
28.06.2022 4 z 5

Asi takto - děj byl od začátku svižnější, než u ostatních knih Shari Lapeny, avšak závěr byl předvídatelný a nedošlo k žádnému wau efektu. Takže fajn, přečteno za pár hodin, ale kdyby byl konec lepší, hodnotím lépe.

Capkomi
24.06.2022 3 z 5

Průměr. Žádný zvrat, nic co bych nečekala, ale na druhou stranu se kniha četla výborně a měla svižné tempo.

veru_sma
20.06.2022 3 z 5

Shari Lapena má lepší a horší knihy. Tahle mne bohužel zrovna nebavila, do čtení jsem se místy nutila, ale doklepala to do konce :-) Takový průměr.

Dela111
16.06.2022 4 z 5

Její konec je svižný thriller pro ženy, tak jak to Shari Lapena umí. Skvělé postavy - jedna hamižná potvora, jejíž hlavní příjem pochází z vydírání a spousta těch, které vydírá, protože mají co skrývat nebo jsou prostě jen na vydírání vhodní ;-).
Začátek je trochu pomalejší, ale brzy děj nabere správné tempo. Příběh je plný tajemství, polopravd a pochybností. K odhalování nových skutečností dochází postupně, takže se rozuzlení nedá příliš brzy odhadnout. Co jsem ale celou dobu očekávala že se stane, byla událost v epilogu. Na tom bylo překvapivé jen to, jak autorka nechala závěr otevřený, případně ať si to uzavře každý podle své představivosti...
Za mne je Její konec dějově o trochu slabší než předchozí knihy autorky, ale čte se moc dobře.

andy_nejedla
15.06.2022 5 z 5

(SPOILER) Autorka mě baví, přečetla jsem od ní všechny knížky a už se těším, až si pořídím i (zatím) poslední vydanou. Knížka byla napínavá a čtivá. Bez problému přečteno za pár hodin, byl problém knížku odložit.

Patrickovi jsem celou dobu věřila, dokonce i po detektoru lži jsem si říkala, že to přeci není možný a určitě se něco stane. No, tak jsem se nechala nachytat a neměla jsem mu věřit, já naivka. Každopádně jeho konec a Stephanie mě fakt překvapily.

Doporučuju! :)

lištička123
09.06.2022 3 z 5

Průměrný psychothriller. Čtivý.

monulam
06.06.2022 5 z 5

kniha se mi moc líbila, autorku a její styl mám ráda. Celou dobu jsem si myslela, že znám pointu, ale byla jsem překvapená. Příjemné letní čtení.

Edona
02.06.2022 5 z 5

Přečíst tuhle knihu mi trochu trvalo, možná to bylo tím, že mě značná část příběhu až tak nebrala. Nicméně od určitého zvratu jsem se nemohla odtrhnout a když jsem si už myslela, že vím, jak to dopadne, tak jsem se sakra mýlila. Její konec je opravdu pecka z pera Shari Lapeny. Moc doporučuji.

Mandy412
02.06.2022 4 z 5

Shari mě vždycky dostane... Konec jejího konce byl podle mě zatím asi nejlepší zvrat z jejích knih.

Teea
01.06.2022 4 z 5

Kniha rychle ubíhá, nevíte komu a čemu věřit, ale ve výsledku vás konec moc nepřekvapí.
Shari je skvělá autorka, její styl psaní vás nutí si číst její další a další knihy.
Každopádně, třetí kniha je zatím její nejlepší, uvidíme, co přinese ta šestá!

Dom95
31.05.2022 5 z 5

Celou první půlku knihy jsem se musel ke čtení nutit. Když už jsem myslel, že to vzdám, tak začal soudní proces a od toho se kniha neskutečně rozjela, že jsem hltal každé písmeno. Jsem rád, že jsem knihu nepřeřadil do "nepřečtených". Hned si musím pořídit další knihy od Lapeny!

PepkazDepka
30.05.2022 3 z 5

Typická Lapena, od nej priemer. Čítalo sa to dobre, ale žiaden wow moment nebol.

knihomolkaMist
28.05.2022 4 z 5

Další Shari, další skvělý thriller. Ona mě fakt vždy dokáže dostat! Strašně mě to bavilo a už se těším na další díla!

kanadská literatura thrillery pro ženy

Shari Lapena
kanadská, 1960