Neuvěřitelné příhody z hor

Neuvěřitelné příhody z hor
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359467/bmid_neuveritelne-prihody-z-hor-23P-359467.jpg 4 173 173

Co se stane, když expedici vede gumové kuře? Jaké jsou typické sny na treku? Jak to dopadá, když chlapec vezme svoji přítelkyni na 14 dní mimo civilizaci? Ač se může na první pohled zdát, že se úsměvné a někdy až k smíchu přivádějící příběhy z této knihy odehrávají v čistě horském prostředí, není tomu tak. Během čtení čtenář zjistí, že jsou to příběhy napsané životem a o životě každého z nás. A jako i v životě, tak i na horách zdoláváte vrcholy i pády, ale s partou kamarádů jde všechno líp.... celý text

teddya
08.12.2017 5 z 5

Knížka je vtipná, výborně se čte. Až mi bylo líto, že už jsem u konce. Pevně věřím v pokračovaní. Navrátila mne zpět na místa, která jsem sama navštívila. Připomněla, že nesnáze na cestách potkají občas opravdu všechny. Určitě skvěle pobaví i necestovatele, nebo dodá chuť vydat se na jakoukoliv životní cestu a zdolat různé překážky.

verca6990
04.12.2017 5 z 5

Pohodové čtení, u kterého se rozhodně zasmějete. Pokud je tohle opravdu autorova první kniha, tak klobouk dolů. Rozhodně doufám, že se plánuje pokračování a již se těším na další vtipné příhody (nejen) z hor.

PetrLokvenc
29.11.2017 5 z 5

Překvapivě vtipná knížka

Novice
25.11.2017 5 z 5

Knížka mě zaujala příjemnou atmosférou. I když moc po horách nechodím, moc jsem se zasmála :-) výborný dárek k Vánocům