Nejkrásnější dárek

Nejkrásnější dárek https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506040/bmid_nejkrasnejsi-darek-65689bb6b5613.jpg 4 150 150

Setkejte se znovu s oblíbenou hrdinkou z Kavárny v Kodani – Avril. Ta na vlastní kůži zjistí, že záměna zavazadel je sice nepříjemná záležitost, ale spolu se ztraceným kufrem může najít i lásku. Kniha je samostatně NEPRODEJNÁ. Pouze jako dárek ke koupi jiných knih v roce 2022 od nakladatelství Grada.

Literatura světová Povídky Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Christmas in London , 2022

Jája92
15.02.2023 5 z 5

Na kratičkém, vánočním příběhu autorka potvrdila, že umí bezesporu vytvářet kouzelná romantická díla.
Čekala jsem, že sešitkem rychle prolistuji, ale příběh mě zahřál u srdce a já na konci litovala, že nemá aspoň o 200 stránek navíc. Krásná vánoční atmosféra v Londýně se sympatickou hrdinkou Avril z knihy Kavárna v Kodani.
Jsem moc ráda, že se mi tato povídka dostala do rukou :-)

anetka.repova
05.02.2023 5 z 5

Krásná, milá, krátká oddechovka.

VeronikaZe
25.01.2023 5 z 5

Moc pěkný krátký příběh, který vás nutí se usmívat. Přesně jak píšou ostatní čtenářky níže, autorka to prostě umí a stačí ji k tomu jen 27 stránek :-)

Danago
25.01.2023 5 z 5

Samostatná povídka, ale tak nádherná. Autorka prostě umí. Četla jsem ji až v lednu s přesto jsem pocítila vánoční atmosféru ve své duši. Krásně do detailu propracovaná obálka i grafické zpracování , i když se nejedná tak úplně o knihu , ale spíše sešitek.
Vánoční pohlazení po srdíčku . Škoda, že se nedá volně koupit, dávala se jako dárek k jiné knize od autorky a já tu knihu dostala, ale bez této krásné maličkosti. Naštěstí mi ji půjčila kamarádka.

JessieEx
20.01.2023 4 z 5

Není to úplně kniha, ale tahle povídka byla vydaná v samostatném sešitku a tak ji budu bez výčitek považovat za první přečtenou "knihu" tohodle roku :)

Byla jsem hodně zvědavá, zda autorka dokáže na 26 stranách předat nějaký příběh a musím říct, že se jí to celkem podařilo. Nápad se záměnou zavazadel je prostě skvělý.
Pravda, úplně mi nesedl nápad Avril, že za Chrise nakoupí vánoční dárky - který muž by kupoval matce župánek a tetě sexy pantoflíčky? To byl trochu úlet :D Ale jinak to bylo fajn.

Vlastně největším mínusem celého příběhu je to, že neměl o 200 stránek navíc, ale ani taková rychlá romance není k zahození :) možná by stačilo i +50 stran...

Je super, že Julie napsala pro své fanoušky vánoční povídku, moc jí za to děkuju! Zároveň se už ale moc těším na její další román, doufám, že nebudeme muset čekat dlouho :)

Sabča92
12.01.2023 5 z 5

Knihy Julie Caplin alias Jules Wake mám opravdu moc ráda. Jedná se vždy o příjemné čtivo plné romantiky, zajímavých hrdinů, povolání, dobrého jídla a pokaždé se odehrává v jiném městě Evropy. A samozřejmě nemohu vynechat ani skvostné obálky, které má na svědomí Kateřina Brabcová.
Nejkrásnější dárek je kouzelným a milým počtením ke kafíčku. Vyvolal mi úsměv na tváři a zároveň mě zamrzelo, že tento příběh nemá pokračování, protože jsem si hrdiny oblíbila - i za tak krátký obsah. Hlavní hrdinka této jednohubky je hrdinka z první knihy jmenované série Kavárny v Kodani. A já se musím přiznat, že jsem po těch letech na Avril zapomněla.

KateTheBlogger
04.01.2023 5 z 5

Krásné počtení ke kafíčku. Po přečtení budete mít pravděpodobně touhu dát si skleničku pornstar martini. :-)

denisa8946
01.01.2023 5 z 5

Krásný vánoční příběh. Sice se jedná o kratičkou knížečku, ale i tak splnila vše, co jsem od ní očekávala. Klidně by mohla být delší, vůbec bych se nezlobila. :)
Hlavní postavou je tu Avril, kterou už známe z Kavárny v Kodani (zatím můj nejoblíbenější díl Romantických útěků). Tentokrát jsme se s ní podívali na krátký čas do Vánočního Londýna.
Julie Caplin má dar vše tak lákavě napsat, takže opět rozšířila můj seznam míst, kam bych chtěla jet. Londýn budu prozkoumávat už za pár měsíců, ale jednou bych si přála ho navštívit i během vánočního období.

zuzankac
01.01.2023 4 z 5

Příjemné a lehké čtení před spaním.

Tebby
28.12.2022 4 z 5

Krátké a čtivé. Vůbec by mi nevadilo, kdyby byl příběh víc rozvinutý. Bylo tam pár pasáží, které mi moc smysl nedávaly, takže 4*.

katerina.marko
27.12.2022 5 z 5

Krásný vánoční bonus ️ Čte se to samo, ostatně jako všechny knihy od této autorky.

jitka3027
20.12.2022 4 z 5

Prima vánoční příběh, přečteno za pár chvilek, milé čtení, škoda, že tak krátké

Iva095
08.12.2022 5 z 5

Tak to bylo boží. Po celou dobu co jsem četla jsem se pořád přiblble usmívala a strašně jsem si příběh užívala. Jediné mínus co tato povídka má je že je strašně krátká. Moc doporučuji.

Medvědářka
03.12.2022 5 z 5

A to je jako všechno? Já chci víc, než jen tuhle ochutnávku, jak by to mohlo být...
Povídka je krásná. Vánoční atmosféra se vším všudy, ale krátké. Hned bych si s chutí přečetla víc o těch dvou, jak moc to bylo sladké.

Renike
26.11.2022 5 z 5

Tak to bylo přesně to, co jsem potřebovala na 1. předadventní večer. Příběh se mi moc líbil, stejně jako design brožurky. Christopher i Avril byli suproví, a autorka mě nezklamala ani při té krátké povídce.

JancaMia
19.11.2022 4 z 5

Knížečku jsem dostala v knihkupectví ke koupeným knížkám pod stromeček pro rodinu. Jak už anotace napovídá, jedná se o kouzelný příběh který se čte jedním dechem. Romantickou atmosféru dotvářejí rafinované gastronomické lahůdky.