V kleci

V kleci
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407380/bmid_v-kleci-m5J-407380.jpg 4 1069 1069

Sayer Altairová série

Neuropsycholožka FBI Sayer Altair odhaluje zlé úmysly v nejhlubších zákoutích. Aby zapomněla na tragickou smrt svého snoubence, zabývá se výzkumem mysli sériových vrahů. Když policie ve Washingtonu D.C. objeví děsivou vražednou scénu – dívku, která byla dlouhou dobu uvězněna v kleci a pomalu umučena k smrti, je Sayer vyzvána, aby vyšetřování vedla. Obětí je dcera vysoce postaveného senátora a Sayer tuší, že tento případ bude bedlivě sledován.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Caged , 2018

Hella
09.07.2019 4 z 5

Bylo to slušné, jen jsem se nemohla ubránit dojmu, že některé věty, slovní obraty či pasáže jsou hodně amatérsky vyjádřené. Prostě mi to chvilkami při čtení drhlo, ale na příběh to vliv nemá.

Ajuszka
08.07.2019 5 z 5

Tak tohle byl nářez!Četla jsem fakt pomalu i na záchodě,nešlo přestat a musím říct,že tuto knihu mužů s klidným svědomím přirovnat ke knihám Angely Marsons či Roberta Bryndzy. Vraha jsem netipovala a to už jsem trošku ostřílená v detektivkách. Za mě palec nahoru a těším se na další knihu.

evasamankova
29.06.2019 5 z 5

Výborný napínavý thriller, při zpětném pohledu opravdu propracovaná zápletka. Není absolutně co vytknout.
Chci druhý díl série :D

Ivulka432
27.06.2019 5 z 5

Mám novou oblíbenou vyšetřovatelku Sayer a novou oblíbenou spisovatelku! Každá stránka vyvolávala vyšší a větší napětí a člověk musel číst a číst a zkrátka nešlo přestat. Přečteno během necelých 24 hodin. Po dlouhé době fakt pěkná detektivka, i když neměla prakticky žádnou reklamu.

evonra
11.06.2019 5 z 5

Také se připojuji ke kladným ohlasům. Silný námět, prostředí tak temné, až je při čtení úzko, vyšetřovatelka je sympatická neuropsycholožka, která zkoumá myšlenky a pohnutky sériových vrahů. V zádech dobrý tým, který musí vynaložit opravdu velké úsilí, protože indicie a důkazy se několikrát rozsýpají a bortí pod rukama …. Pachatel nečitelný a parádě vyšinutý.
Vypadá to na velmi slibný start nové detektivní série a všem příznivcům tohoto žánru rozhodně doporučuji!

a.k
10.06.2019 5 z 5

Originální případ, který je nad očekávání složitý a kroky vraha důmyslně naplánované. Problémy s ním má i sama hlavní vyšetřovatelka - agentka Sayer. A to i přesto, že její specializací je zkoumání mozků sériových vrahů.
Kniha se moc dobře čte, má spád a nechybí ani zásadní zvraty. Příběhu nechybí logika i dávka napětí. Tohle mě opravdu moc bavilo.
Doporučuji.

mekkinka
07.06.2019 5 z 5

Knížka se mi velmi líbila ! Někde po půlce mě napadlo , kdo by to mohl být ... a trefa. Kniha je plna zvratu a velice napínavá! Dávám 98% a čekám na další pokračování (snad bude) :-)

monci6485
27.05.2019 5 z 5

Napínavé čtení už od prvních stran. Logický, propracovaný příběh a za přežití zvířátek bych dala i hvězdu navíc.

Sajmonik
26.05.2019 5 z 5

Vůbec jsem nečekala kolik zvratů tato kniha přinese. Pohltila mě celou a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Skvělé napsána kniha se sympatickou hlavní hrdinou. Četla se velmi svižně. Doufám, že tato kniha bude mít pokračování.

vera4669
25.05.2019 5 z 5

Skvěle napsaný thriller se sympatickou hlavní hrdinkou, přečetla jsem na jeden zátah, určitě doufám, že bude pokračování

Lethania
23.05.2019 5 z 5

Musím se přiznat, že jsem od knihy mnoho neočekávala a myslela si, že půjde o další průměrnou detektivku, což se nakonec nepotvrdilo. Hlavní hrdinka mě ihned přirostla k srdci a příběh byl uvěřitelný, přestože jsem tušila, kdo je pachatel. Velmi povedená detektivka, která se skvěle četla. Doporučuji. Snad bude další díl!

Kizuizi
22.05.2019 5 z 5

Moc často se nepouštím do nových knih, na které ještě není skoro žádná čtenářská recenze. Ale tato kniha mne lákala a proto jsem si řekla, že to risknu - a vyplatilo se! Je to skvělá kniha, čtivá a i přesto, že jsem ji teprv dočetla, už teď se těším na další případ se Sayer.

astra3
15.05.2019 5 z 5

Dobrý začázek nové série. Kniha se četla svižně. Hlavní hrdinka vcelku sympatická.

blanche11
25.04.2019 5 z 5

skvělá kniha, četla se jedním dechem... sympatická hlavní hrdinka, těším se na další knihy

encyklopedie
23.04.2019 5 z 5

......hodně dobré čteníčko .....nebudu přirovnávat k žádné jiné knize....tohle je samostatná parádička ..... doufám, že se Sayer Altairovou ještě stačím setkat někdy v další knize
100%

mytologie sérioví vrazi FBI Washington neurověda únosy Virginie (USA)

2019  89%V kleci
2020  92%Pohřbení