Podmanivý

Podmanivý
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512070/bmid_podmanivy-msj-512070.jpg 4 363 363

Tajemný hříšník série

Vášeň ještě nikdy nebyla tak smrtící. Nebezpečně ostrá mafiánská romance. Rose Cassidy doopravdy nežije, jenom přežívá. Už dávno otupěla vůči všem pocitům. Když ji však v rámci boje o moc unese mafián Danny Black, zaplaví ji čirý děs. A ještě něco – nezkrotná touha. Už o něm slyšela různé zvěsti. Prý je bezcitný. Chladnokrevný. Ale nikdo jí nikdy neřekl, že je i tak hříšně sexy. Rose ze všech sil bojuje se silnou přitažlivostí, ale jde jí to jen těžko. Nejnebezpečnější ze všech her právě začíná. Může ji ale vůbec někdo vyhrát?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Brit , 2021

TerryDee
10.10.2023 5 z 5

Mám hodně ráda příběhy z mafiánského prostředí. Co kecám, MILUJI TO. A proto jsem byla zvědavá na tuto knihu. A můžu vám říct, že jsem totálně nadšená a unesená. Říkala jsem si, že by mě to mohlo chytnout, ale že až takhle moc, tak tomu jsem nechtěla věřit. Ale jo, tohle je fakt dobré, teda ne, je to boží.

Kniha si od samého začátku drží tempo, akci i napětí, chemii i vášeň. Člověka to nenechá vydechnout. Kapitoly se totiž střídají z obou pohledů jak Rose, tak Dannyho. Což bylo super, že jsme mohli nahlédnout do jejich hlav a zjistit tak, co si myslí a popřípadě, co cítí.

Danny mě totálně dostal. A to bez debaty. Pro něho budu mít slabost. K Rose jsem si musela zpočátku najít cestu, něco mi tam vadilo, ale nakonec jsem to překonala a začala se mi i zamlouvat.

Danny i Rose si prošli peklem a každého to svým způsobem poznamenalo. Mají své démony i jizvy na duši i těle. Takže když se ti dva střetnou je to jiskřivé, spalující a tak trochu toxické. Vše tak balancuje na hraně. Ale stejně to chcete.

Podmanivý je velmi strhující příběh. Je plný bolesti, pomsty, poznání, ale také i lásky a nových šancí.

alekis
28.09.2023 5 z 5

Název zas jak poďme dom! Děs a bída! Originál, protože Danny pochází z Británie, je Brit!
A koneckonců, proč by měl být Podmanivý jen on a ne i Rose? Jo, už vím! Protože toto je čtení pro holky, kluci normálně od takových knížek prchají o zlom krk! Takže Podmanivá by asi nepřitáhla patřičnou čtenářskou skupinu.

Stručně: kniha se dobře čte, autorka prostě umí, a poměrně hojné erotické scény jsou vykresleny do podrobností! Na papíru je možné všechno... Nebo je snad možné toto všechno i ve skutečnosti? Mám asi dost velké mezery, a pochmurně a posmutněle tuším, že je novými zážitky v tomto životě už nezaplním :-).

Zápletka je zajímavá a zdůrazňuji: velmi dramatická! Nebezpečné prostředí mafie, o kterém nemám pojem, a myslím, že většina nás čtenářek... Hlavní hrdina k sežrání, princ Krasoň na kvadrát! Rose taky krásná... Nevím, kde se ti překrásní lidi berou, já potkávám v drtivé většině obyčejné ženy a muže, někteří hezčí, jiní škaredší... Ale nikdo, před kým bych padla na zadek... :-)

Co dodat. Přečetla jsem v cuku letu. A jako docela často, i tato kniha zas podpořila moje přesvědčení: autorky romancí, a že téměř všechny umějí vymýšlet a vymyšlené skvěle napsat, nám představují ideální vztah dvou lidí, muže a ženy... Souzvuk duše a těla, který se někdy objeví až na konci, až hrdinové pochopí, že už, aniž možná předtím chtěli, zapojili do hry nejsilnější faktor - svoje srdce :-).

A o tom to je. Být spolu v souznění. Přestože každý zvuk zní rozličně, tak společný akord je... splněný sen...
Bylo by moc krásné, i v skutečném životě být tak na stejné vlně tělem i duší... Občas to vyjde, či téměř vyjde, někdy je to komedie, často tragédie.
Každopádně, ať jsou příběhy zabaleny do historických kostýmů, nebo do nejnovějších trendů, ať jsou postavy krásné tak, že to není možné, neprdí ani se nedloubají v nose, a tím pádem jsou naprosto nereálné... tak si my holky, tedy aspoň některé, rády občas přečteme tyto růžové a růžemi vonící romantiky, pohrdlivě nazývané... Přece víme, jak: Červená knihovna... :-)

ves.lucie
13.09.2023 5 z 5

To byla panecku paradni pecicka!

Anna195
06.09.2023 4 z 5

Prostredie mafie je niečo pre mňa, a preto som si tento príbeh nemohla nechať ujsť. Mafiánske prostredie bolo skvelo vykreslné, autorka išla hneď od začiatku zhurta, čo ja len kvitujem, keďže som sa mohla hneď v úvode ponoriť do príbehu.

Hlavný hrdina Danny predčil moje očakávania a svojej prezývke neostal nič dlžný, aj keď počas čítania zistíte, že tento mafián rozhodne má srdce. Mňa si Danny úplne získal a myslím si, že aj vy ho budete milovať. To čím si prešiel a kto sa z neho stal, tak to bolo niečo neskutočné. Priznám sa, že s Rose som mala problém. Aj ona si prešla množstvom zlých vecí, ale musela som si k nej veľmi dlho hľadať cestu. Počas čítania som prišla na to, čo mi na nej tak vadilo, a tým bola jej ustavičná nerozhodnosť. Chápem, že sa nachádzala v ťažkej situácii a čakalo ju ešte ťažšie rozhodnutie. No, keď som si myslela, že sa konečne rozhodla, tak sa vzápätí aj stiahla a toto sa opakovalo niekoľkokrát. V tom som obdivovala Dannyho, že vždy stál pri nej. Ale ich chémia a iskrivé momenty medzi nimi boli skvelé, pretože presne toto očakávam od hlavných hrdinov.

Síce niektoré zvraty som vedela odhaliť skôr, ale to mi vôbec neprekážalo. Skôr som bola zvedavá, ako sa jednotlivé postavy popasujú s rôznymi prekvapivými momentmi. Každá postava, ktorá sa tu vyskytuje je pre príbeh veľmi dôležitá, takže žiadna postava tu nie je do počtu, čo je len ďalšie pozitívum. Inak presne takýto záver som očakávala, ale aj tak bol krásny a mne sa veľmi páčil.

Už teraz som zvedavá na ďalšiu časť.

adela.hol
02.09.2023 5 z 5

"Taky mě bolelo, když jsi mi vyprávěl o své minulosti," řekla jsem, abych ho uklidnila, i když to byla pravda. My dva jsme viděli a zažili příšerné věci, které nás zformovaly do dnešní podoby. Byli jsme dva rozbití lidé. A teď můžeme být rozbití spolu.

-----

Danny Black je bezcitný, chladnokrevný mafián, kterého si nechcete znepřátelit. Nikdy nedává druhé šance. Vteřina zaváhání a rozlučte se se životem. Jednoho dne, vůbec poprvé, udělá výjimku. Právníka, který mu dluží peníze, nezabije. Jako zástavu, aby peníze rychleji sehnal, unese Danny jeho milenku. Ale je to ještě vůbec únos, když Rose s ním odejde dobrovolně? Proč? Protože nikdy nebyla v blízkosti tak přitažlivého muže. Nikdy nebyla s mužem svého věku. Proč? Protože dlouhá léta nemá šanci rozhodovat o svém těle a životě.
Ti dva spolu být nesmí. Oba pro to mají své důvody, ale jejich touha po tom druhém začíná být smrtící. Začíná hra o to, kdo podlehne dřív a vyhraje. Nebo prohraje?

Knih s mafiánskou tématikou už za sebou pár mám. Tato se nyní dostala na první místo mého žebříčku. Zatímco ty předchozí se hlavně zaměřovaly na vztah hlavního páru, zde nebyla opomenuta ani ta mafiánská stránka, což tomu dodalo zase jiné grády.

Chemie mezi Dannym a Rose byla naprosto brutální. Oba si prošli všemi možnými emocemi. Od nenávisti, přes touhu, vášeň, bolest, lásku až k zoufalství z představy, že by ještě někdy měli být bez toho druhého. Mám ráda, když za sebou mají postavy minulost, která je žene k tomu, že nemůžou být s nikým jiným, než právě s tím, kdo se jim postavil do života. A že minulost jich obou byla extrémně bolestivá. Rány na těle se zahojí, pro vyléčení ran na duši je potřeba mnohem víc.

Kniha není pro každého vzhledem ke scénám, kdy Danny ukazuje, že s nikým nemá slitování. Krev teče proudem a přiznávám, že na obrazovce bych to nedala. Naopak jsem si užívala scény, kdy to vypadalo, že teď už je to v háji, že z toho už se nikdo nedostane a pak najednou prásk. Danny Black byl vždycky o krok napřed.

JaSl
30.08.2023 5 z 5

Super kniha. Konečně jsem narazila po dlouhé době na knihu, která mě chytla od prvního do posledního slova a bylo těžké se odtrhnout. Zajímavý příběh, zápletky i momenty překvapení. Určitě doporučuji

Toledo
11.08.2023 5 z 5

Mafiánské prostředí mě v těchto knihách vždycky baví a Danny byl navíc skvěle vykreslený. Knihu jsem otevřela a četla a četla.....až do konce. Skoro mě i mrzelo, že už to skončilo i když kniha rozhodně není krátká.
Povedené, moc !

isabokmal
07.08.2023 5 z 5

Řekněme, že mi trvalo roky, než jsem opět sáhla po knihách tohoto typu. A upřímně ani na vteřinu nelituju toho, že můj "comeback" proběhl právě s Podmanivým od Jodi Ellen Malpas.
Měla jsem od knihy velké očekávání a doufala, že ho naplní.. jenže to, co jsem dostala?! Bože! To byl masakr! Jako já čekala, že to bude skvělý, ale že to bude až tak skvělý? - To jsem nečekala!

Překvapilo mne, kolik zvratů kniha měla a kolikrát jsem se zcela sekla v tom, kdo, co udělal nebo neudělal a co se bude dít dál. Pokaždé, když jsem už měla pocit, že je docela klid, hned nastal nějaký kopanec, který mne donutil zírat s otevřenou pusou.

Kniha si držela od začátku až do konce napětí a akci. Střídaly se kapitoly z pohledu Rose a Dannyho, což jsem si naprosto zamilovala, jelikož bylo opravdu zajímavý vidět ty myšlenkové pochody obou postav. Nechyběly samozřejmě hot chvíle, zbraně, krev a pach smrti.

Kniha se mi opravdu líbila! Byla úžasná!

Micandy
28.07.2023 5 z 5

Teda vůbec jsem nečekala takhle strhující příběh. Vztah mezi Rosí a Dannym byl někdy hodně toxický a Rose mi nebyla hned sympatická( kvůli práci, co dělala, jak se chovala). Byla to jízda na horské dráze, emotivní, krvavá a napínavá. Tolik krveprolití není ani v některých detektivkách :-)). Ale jejich klikatá cesta rozhodně stála za to, úplně jsem prožívala každou kapitolu, to se mi u erotických románu moc nestává, většinou to jsou pro mě oddechovky, na které pak časem zapomenu. Tady to byl jiný level. Autorku si dávám na seznam.

mischa5364
13.07.2023 4 z 5

Další kniha z prostředí Mafie. Já to miluju. Už od prvních stránek jsem se nemohla odtrhnout. Autorka se s tím neprdí a hned od začátku pěkně z vostra.
Danyho jsem si oblíbila hned od začátku u Rose mi to chvilinku trvalo nevím něco mi na ní malinko vadilo. Dodnes netuším co to bylo. Jejich příběh je úžasný. Plný bolesti, poznání, ale taky lásky. U konce jsem brečela jako malá holka a to hned dvakrát. Protože co mám děti prožívám tyto témata úplně jinak.
Kniha se čte jedním dechem, takže já mužu jen a jen doporučit.

Jita160
08.07.2023 5 z 5

Moje oblíbená autorka napsala vražednou mafiánskou sérii. Tento rok se s mafiány asi roztrhl pytel... Díky Bohu!!!!
Byl to vrah s andělskou tváří a černým srdcem je to monstrum, zvrácený a sadistický kretén,který neměl slitování.
Oba byli stejní každý bojoval na jiné frontě každý k tomu měl svůj důvod. Pomsta je dala dohromady, stmelila je.
Byl krutý a stihl jí vrazit facku hned první hodinu co se potkali. Touha chtíč, sexuální přitažlivost je táhla k sobě. Ona a on jsou špatní ,ale dohromady jsou jedovatí ,výbušný a dokonalý.
Vzrušující příběh plný násilí a trauma z dětství ,který byl výbušný, sadisticky a plný nečekaných zvratů.
Konec byl opět jak to tato autorka umí naprosto nečekaný ,který mě zvedl z lehátka.
Rozhodně doporučuji, moje vaječníky z tohoto monstra zaplesala.

Dellphi
06.07.2023 3 z 5

(SPOILER) Drsné, brutální a někdy tak trochu mimo. Hodně erotiky, ale žádná romantika, nebo pokud ano, tak byla naprosto šílená. V celé knize najdete pouze jednoho kladného hrdinu, ale jedná se o vedlejší postavu, takže z toho taky nic není. Hlavní postavou jsou Danny a Rosse, zdrcení, životem zničení a vlastně úplně zlomení lidé. Což chápete, protože z toho, čím si během života prošli je vám prostě zle. Tihle dva k sobě najdou cestu, a tak nějak se vzájemně ničí i napravují dohromady. Tohle je kniha, kterou musíte dočíst už jen z toho důvodu, že si Rosse sakra už konečně zaslouží šťastný konec. Četla jsem a četla a už jsem to prostě chtěla mít za sebou. Přiznávám se, že erotické části jsem přeskakovala, protože mi to nějak už nepřišlo důležité a už jsem to chtěla mít za sebou. Hlavně se dobrat konce a vědět, že vše skončilo dobře a ti zlí byli potrestáni.

Tohle nebyla kniha pro mě a vím, že podruhé ji číst určitě nebudu. Přesto to není tím, že by byla špatně napsaná. Bylo to čtivé a nebyla zde ani hluchá místa. Jen asi nejsem cílová skupina této knihy. Sáhla jsem prostě vedle. Ale tato chyba jde spíše na mou hlavu

Mamka_cte
03.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Pekáč buchet na obálce a Terezka nemůže ve štafetě prostě chybět. Začátek byl pomalejší, ale po tom co Danny unesl Rose to nabralo obrátky. Chemie a přitažlivost je cítit na kilometry.

Rose mi byla nějakým neznámým důvodem hrozně nesympatická. Prostě mi nesedla.
Ale za to Danny? Och mňam! Já jsem asi prostě na ty zlobivý kluky.

Strašně se mi líbil vztah mezi Rose a Ester. Skoro na chlup stejná minulost. Obě hrozně lituji, ale zároveň i obdivuji. Já bych nevydržela nic neříct.

Tato kniha není jen o sexu (kterého teda potom bylo hodně), ale i o mafii. Není to žádná pohádka, ale samá krev a žádné slitování. Druhé pokusy se nedávají!

Konec byl zajímavý. Říkala jsem si nene, určitě to takto nebude. Pak mě kniha přesvědčila, že to tak asi bude, ale nakonec? Ha! Ja to věděla! Moje intuice nelhala.

Podmanivý se mi opravdu líbil, takže po druhém dílu určitě sáhnu. Doporučuji!

Ann1307
15.06.2023 5 z 5

Struhadlo! Ta obálka se mi moc líbí :) i když teda v MHD jsem ji četla s obalem :D

Edice Tajemný hříšník bude asi moje oblíbená!

Skoro 500 stran jsem přečetla jedním dechem. Nemohla jsem se odtrhnout.
Je to fakt supr čtivé a zápletka s únosem, vězněním a sexy mafiánem byla top!

Hlavní hrdinka Rose byla tvrďák, pan Brit Danny Black taky a tak jim to spolu skvěle klapalo. Spousta scén přitažených za vlasy, hlavně ten konec ale to napětí bylo supr! Začátek byl pomalejší, chvíli trvalo, než se do toho naši hrdinové pustili naplno.
Pak mi to ale vynahradili tak, že v jednu chvíli tam bylo toho tělesna tolik, že jsem si říkala, že už je to trochu moc.:D

Ale já jsem fakt spoko. Přesně tohle jsem teď potřebovala na vypnutí.
Takže pokud vás láká mafiánské prostředí a spousta erotického jiskření a napětí, Podmanivý je to pravé pro vás :)

Ewe291
14.06.2023 3 z 5

Tak ja neviem niekedy som sa stracala v deji, inokedy mi nieco vadilo a prosto bolo to cele take nijake, neznasam ked zacne "trdak" mäknut. A Rose no ta tiez bola taka nijaka, ked mala moznost nevyuzila ju a tie zdlhave myslienkove pochody ..... No ja proste neviem co si o knihe mysliet ale jedno viem tak skoro sa k nej nevratim

Verunka4444
08.06.2023 5 z 5

"Tak strašně tě nenávidím."Nadechl se a pak dlouze vypustil vzduch z plic."Taky tě miluju."
Úžasná,fantastická,nádherná mafiánská bomba!!!!
Mělo to snad úplně všechno.Miluji drsoně a Danny Black byl přesně podle mého gusta.
Nic nebylo sladké hned na začátku,právě naopak.Temné,drsné,kruté....senzační!!!!!

P3_tis
07.06.2023 4 z 5

Zajímavé postavy i příběh, který se četl sám. Možná by kniha mohla být kratší, některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé. Ale jako romanticko-erotická oddechovka super.

havrmoni
06.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Tak já vlastně ani nevím co napsat. Nijak zvlášť mě kniha neoslovila. Jako minulost hl.postav to je fakt nálož, ale ten zbytek no nějak nevím. Drsný zabiják- mafián, který změkne kvůli ženě , zamiluje se a happy end je tu. Fakt je, že jsem i přeskakovala a chtěla vědět co bude dál spíš ne romantiku jsem to brala jako krimi o mafiánech bez kladných postav. Jako kdo má tohle rád, příjde si na své, ale na mě to bylo trochu moc ujetý.

Domkar9116
06.06.2023 5 z 5

Tak to by šlo. Styl psaní této autorky mi vyhovuje, protože se mi kniha četla sama, jako kdybych koukala na film. Za vše také mluví fakt, že jsem se od ní nemohla odtrhnout do půl 4 do rána. Prostě jízda. Jestli chcete romantiku jak blázen, s trochou více vražd, krve, sexu a brutality... vřele doporučuji. Za mě super kniha, super příběh, hlavní hrdinové perfektní. Těším se na další díl.

Janulkaxxx
06.06.2023 5 z 5

Tak tady nemam co vytknout. Kniha je napsana plynule a poutave, cte se vyborne. Mafianske prostredi mam rada, Dannyho jsem si zamilovala az jsem to i obrecela . Tesim se na dalsi dil.