Adýsek69 Adýsek69 komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

S každým dalším dílem mám pocit, že už to nemůže být lepší, ale ono může. Je to neskutečně čtivé a dokonalé. Jsem zvědavá na další díl

19.05.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

No dopr....... To bylo úžasný. Je to moje první knížka tohoto autora, ale tohle jsem nečekala. Nevadí mi tyhle věci číst nebo je vidět v televizi, ale tohle me ohromilo. Teď už jdu s radostí na další díl. Perfektní

01.05.2020 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Pan Carter opět nezklamal. I přes jeho osobní ztrátu to nevzdal a čtenáře zas potěšil tak jak umí. Děkuji

12.01.2021 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Crawen opět nezklamal. Bylo to čtivé a hlavně řádně vysvětleno. Poe je super a doufám, že bude další díl.

06.01.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Jako takhle, bála jsem se už u jiného dílu, ale že se mi bude zdát, že mi duch leze pod peřinou a snaží se mě zničit, to se mi ještě nestalo......Dlouho jsem nebyla tak vyděšená jako tady u toho

08.01.2022 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Jako bomba. Tohle se opravdu povedlo. Ať už jsem četla Poslední dívku, Poslední lež nebo tohle všechny mě dostaly! Napětí, strach, nevědět co si myslet. Fakt super......

23.03.2021 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

A zase sem to dočetla s otevřenou pusou.... Chybí mi poslední díl, tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne

30.06.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak tentokrát se mě to zmocnilo. Jako zatáhnout do toho Carlosovu manželku to už bylo moc. Už jsem přečetla sedm dílů a začínám si v hlavě tvořit obrazy postav. Vím jak vypadá Hunter a Garcia a jakmile se dostanou do nebezpečí, začínám o ně mít fakt starch!

08.06.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět další dechberoucí knížka. A hned sahám po dalším dílu.

03.06.2020 5 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Tenhle druh četby mám opravdu ráda. Čtivý, zajímavý a napínavý.

13.11.2021 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Tak to byla jízda. Nechybělo tomu nic. Četlo se to samo a nešlo od toho odejít! Další díl si určitě pořídím.

15.04.2021 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tak nějak nevím co napsat. Párkrát jsem se zasmála, ale jinak mě to vůbec neoslovilo. Kdyby to mělo víc stránek asi to ani nedočtu. Možná bude film lepší. Uvidíme

16.01.2021 1 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

No tak to bylo něco. Jako matka dcery jsem si několikrát představila, že by se to odehrávalo u nás doma a je to něco co bych fakt nechtěla zažít. Knížka byla ale i přesto dokonalá. Na to, že to je této spisovatelky prvotina to bylo dokonalé. Mělo to hlavu a patu a zároveň se tu ukázalo, že tatínci, kteří chodí do práce, skutečně netuší jak se dítě chová doma před matkou dokud to sámi nezažijí na vlastní oči!

30.11.2020 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Dokonalý čtivý příběh. Už se těším na další díl!

04.11.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Pane Cartere klobouček. Nevím, co jste pil nebo užíval za grogy protože tohle nemůže napsat normální člověk, ale bylo to úžasné. Všech 10 dílů jsem si užila a bála se o Huntra, ale za ten závěr máte 1*. Děkuji

05.07.2020 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Další napínavý díl. Tohle se čte prostě samo. Je to čtivé a tohle ani nebylo až zas tak nechutné. Jsem zvědavá na další.

06.05.2020 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Darcy co mi to děláš? To bylo úžasný. Jako sice žádný duchové, ale to byl tak strhující příběh, že si to umím představit i jako film a sama bych to zažít nechtěla. Děkuju za tyhle knížky. Krásně se to čte.

04.02.2022 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Opět skvělé čtení. Trošku mi to připomnělo film Zámek hrůzy z roku 1999, ale jinak to byl další povedený kousek.

19.01.2022 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Výborný počtění a dokonalý příběh. Možná se tohle někde děje a možná ne. V dnešní době je stále spousta rasistů, ale myslím si, že jsou na světě mnohem horší věci než to jestli je někdo bílej, černej nebo žlutej. Můj zubař je ukrajinec a řekla bych že dobrej. Vadí mi to? Nevadí, protože já potřebuju ošetřit a on vykonává svoji práci. A jsem ráda, že v knize došlo ke správnému rozhodnutí.

26.05.2021 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Já mám radši horrory,detektivky a hlavně vraždy,ale zkusila jsem si koupit i něco jiného (bylo to v akci) a musím říct, že toho nelituji. Byl to čtivý příběh, který se může stát úplně kdykoliv a komukoliv a tady to aspoň všechno dobře dopadlo. Až později jsem zjistila,že tato autorka napsala Sedmilhářky, což mimochodem byl výbornej seriál. Nebráním se další knížce.

09.05.2021 4 z 5