corpse.bride corpse.bride komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

naprosto boží napínavé, důkladné seznámení se všemi postavami, a velmi velmi nečekaný konec. thriller 11/10

21.05.2023

Není úniku Není úniku Taylor Adams

knížka je plná tolika nečekaných zvratů až do úplně poslední stránky a přesto dává dokonalý smysl, čtivá i když se děj udál během několika hodin na jednom místě s 6 postavami tak vás určitě nebude nudit.

17.09.2024 5 z 5

Memento Memento Radek John

DOKONALA KNIHA

21.03.2023 5 z 5

Tajemství ztracené holčičky Tajemství ztracené holčičky Simona Nečasová

nedocetla jsem ani do stranky 50, psano strasne detinskym stylem, jako bych cetla ucebnici cestiny, ne realnej pribeh, co ma zaujmout

21.03.2023

Hraniční porucha osobnosti Hraniční porucha osobnosti Heinz-Peter Röhr

poruchu mám díky bohu po 6letech intenzivní léčby za sebou, knihu jsem četla spíš ze zajímavosti a věci jsou v ní hezky vysvětlené a dávají smysl. doporučuji i lidem co se s poruchou perou aktivně, musí ovšem doopravdy vnímat a ne knihu používat jako výmluvu pro své chování.. :) všem přeju ať se z toho dostanou, je to krásný!

11.08.2024 4 z 5

Odkud to přichází? Odkud to přichází? Vladimír Mikeš

skvělé básně, co, chytnou za srdce

21.05.2023

V zajetí emocí V zajetí emocí Petr Eybl

neurazí, nenadchne... jednoduché předvídatelné rýmy o důležitých tématech.. průměrná poezie...až podprůměrná, měla jsem problém dočíst, pro lidi, kteří nejsou nároční je to asi fajn počtení možná dokonce něco wow jak tady čtu, ale pro někoho, kdo miluje složitou poezii u které se musí opravdu zamyslet, aby pochopil a pocítil, je tohle jak kdyby to psal školák v 5.třídě..

17.09.2024 odpad!

Hříčkařství Hříčkařství Jakub Enžl

cvič, to ti jde, ale prosím nech poezii být. ne každá myšlenka stojí za to aby si ji předal dál, piš si pro sebe, do šuplíku, pokud tě to baví, ale umění je o tom, aby něco předalo....tvoje věty jsou prázdné bez emocí nicneříkající myšlenky 13 letého kluka. že si slavný nutně neznamená, že bys měl dělat vše:) naprostá katastrofa tahle knížka fakt žejo

12.09.2024 odpad!

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

skvělé čtení, psáno umělecky, tudíž ne každý pochopí

21.05.2023 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

velmi nezáživné čtení o ničem, postavy nesympatické, napětí 20 stran před koncem, ale stejně nijak zvratný konec, vše se dalo předpovídát...miluju thrillery, ale tohle za mě fakt trapas. celou knihu se vlastně vůbec nic neděje, pak 20 stran se stane všechno a konec. hodně hodně podprůměrné čtení. nedoporučuji. nejdéle mnou čtená kniha. dočetla jsem ALE PO SNAD DVOU MĚSÍCÍCH.

21.05.2023 odpad!