HankaJosefiova HankaJosefiova komentáře u knih

Nejsem si jistá co o této knize napsat, byla milá a dobře se četla. Avšak moc mě neupoutala.

02.06.2015 3 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

prostě a jednoduše uhrančivá...

21.04.2013 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Neměla jsem velká očekávání, pro mě jsou bestsellery povětšinou dost nezajímavé, ale po pravdě je to první detektivní příběh co mě zaujal. Nechal mě nad ním přemýšlet.

27.03.2013 4 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

No napsala jednoznačně mnohem lepší knihy, ale pro vyčtení si hlavy do sexy romantiky, to postačí.

30.05.2024 3 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Čekala jsem romantiku a dostala ji, jen ten konec byl takový do prázdna.

27.05.2024 4 z 5

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Jako nevím. Když jsem četla trilogii s Mountem byla jsem u vytržení, ale tady i když jsem to s chutí dočetla, to nějak nebylo ono. Má-li vášně a moc krimi? Možná. Ale i tak dobrý. Zase si od ní něco přečtu.

10.05.2024 3 z 5

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Kdyby nebylo poslední osminy knihy, tak to je jak ping pong problémů. Neustále hádky a nevyřčené problémy. Jako malé děti. Ale konec je pecka.

08.05.2024 3 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Je to zase skvělé počtení, ale jakoby mi série z půlnočního běsnění přišla lepší. Ale neházím flintu do žita. I tak skvělá knížka s mnoha až možná moc divokými zvraty.

05.05.2024 4 z 5

Otrok Otrok Sylva Lauerová

Začínám mít po 180 stranách pocit, že asi nejsem tak otrlá jak jsem si myslela. Skoro v každé kapitole si říkám jak "Štefana" lituju. A že si ta mrcha ničeho neváží. Spíš než o sexu a erotice je to o moci a závislosti na ní. Tfuj. Kniha se dá přečíst, ale je to už moc přitažený za vlasy asi.

26.04.2024 2 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Jak jsem tak četla první a druhý díl, bylo mi strašně líto, že už mi zbývá pouze ten třetí a přitom vlastně tak žalostně málo stránek příběhu, který jsem hltala jako blázen. Obě hlavní postavy jsem zbožňovala. Podle mě to nejde moc jinak. Jediné co bych vytýkala je překlad, který byl občas trochu kostrbatý. A slovo šoustat bych alespoň někdy vyměnila za šukat ale to už by to bylo moc dokonalý. Díky.

14.04.2024 5 z 5

Zvládneš to... – Okamžité povzbuzení při smutku a obavách Zvládneš to... – Okamžité povzbuzení při smutku a obavách Kate Allan

Není mi úplně jasné pro jaký typ dětí, či dokonce dospělých je tato kniha určena. protože pokud nějaké dítě je v tak špatném psychickém stavu aby ji potřebovalo, tak nepotřebuje knihu, ale psychologa! Hezké jsou maximálně ilustrace. Ale svému dítěti bych tuto knihu rozhodně nepodala...

24.09.2019 odpad!

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Bohužel tahle kniha, leč jsem ji dávala opravdu velké naděje mě nepřesvědčila. Možná je to tím, že mám méně času na čtení a zdlouhavé začátky mě prostě nezaujmou již z principu,ale prostě jsem ji ani nedočetla. Dlouho se to nestalo. Ale tato kniha mě nepřesvědčila o svých kvalitách.

01.12.2017 2 z 5

Evangelium podle Jidáše Evangelium podle Jidáše Simon Mawer

Knihu jsem poprvé od Mawera ani nedočetla. Nevím proč, každopádně všechny ostatní knihy mají takový drive, který mě táhne kupředu číst dál a dál. Tato bohužel u mne ne.

04.11.2016 3 z 5

Mendelův trpaslík Mendelův trpaslík Simon Mawer

Kniha je dobrá v určitých pasážích i dokonce odborně dobrá, ale tím to hasne. Kdo není zrovna fanouškem genetiky ať k této ruce raději ani nevztáhne ruku. Pro mne toto nebyl až takový problém, ale životy hrdinů zůstaly, tak jak to má Mawer ve zvyku, až moc otevřené...povrchně se načal příběh, který nemá konec...

26.01.2016 3 z 5

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Nelze říci, že by kniha nebyla dobrá, je dokonce velmi dobrá, protože řeší asi bohužel i téma dneška v některých zemích. Avšak neutkvěla, pouze na chvíli. Byla drásavá, ale ne srdcervoucí.

19.10.2015 3 z 5

Je to kniha která kloubí mnoho žánrů, které by mnohdy leckterý ze čtenářů nikdy nevyhledal, ale vcelku to je velice čtivé a zajímavé.

09.12.2013 4 z 5

Kráska v nesnázích Kráska v nesnázích Robert Graves

Bohužel, i když jsem o této útlé, miniaturní knížce slyšela mnoho krásných slov, mne osobně nezaujala. Nevím možná přijde čas kdy do ní dozraju. Snad.

11.01.2013 2 z 5