HelenBarbora HelenBarbora komentáře u knih

Klid je síla, řek tatínek Klid je síla, řek tatínek Zdenka Fantlová

Děsné, příšerné zážitky velmi silné ženy. Děkuji, že jste měla odvahu svůj příběh sepsat.

07.02.2020 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Pocit při čtení této knihy byl jako jízda na tobogánu, napětí a zvraty až téměř do poslední stránky, má představivost při vykreslování postav a prostředí vířila. Těším se na druhý díl.

30.05.2019 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Autorka faaaakt umíííí, přečtla jsem to jedním dechem, chvilku mě mrazilo, chvilku jsem se nemohla přestat smát :)

11.05.2019 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Tato fantasy trilogie se mi líbila snad ze všech podobně zaměřených knih, co jsem kdy četla, naprosto nejvíc. Vymakaný děj, postavy, které jsem si rychle oblíbila, nečekané zvraty. Fotky dodávají na autenticitě. Dávám šest hvězdiček :)

13.04.2019 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Druhý díl se mi také moc líbil, i když první o trochu víc. Těším se na díl č. 3

01.04.2019 5 z 5

Kniha mě strašně bavila, doslova jsem to přečtla jedním dechem. Těším se na díl 2.

15.02.2019

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Kniha mě moc nezaujala. Vykreslení postav se mi zdálo nudné a celé téma knihy přinejmenším zvláštní.

07.02.2019 2 z 5

Pravda o COVIDU-19 Pravda o COVIDU-19 Joseph Mercola

Tuto knihu by si měli přečíst všichni lidé, ano opravdu VŠICHNI, aby si restrospektivně uvědomili, co se v té době dělo. Pokud dostatečný počet lidí na Zemi pochopí, oč tu kráčelo, máme jako lidstvo ještě šanci zvrátit nejděsivější technokratický plán směrem k otroctví a beznaději... Transhumanismu se nechci dožít.

25.02.2024 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha mě zklamala, takový trochu horor a nadpřirozeno, málo dotažená, i když - námět byl zajímavý. Za mě rozhodně ne víc jak dvě hvězdy..

04.03.2022 1 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Dobře se čte, ale děj mohl být lépe propracovaný. Také si nemyslím, že si kniha zaslouží titul Debut roku 2018.

03.03.2022 2 z 5

Thovt - projekt lidstvo Thovt - projekt lidstvo Kerstin Simoné

Zajímavě děsivé, trefně popsané, hodně otázek a málo odpovědí. Taky málo praktických rad, co tedy s tím.. ale člověk si v tom musí udělat pořádek sám za sebe..

19.02.2022 4 z 5

Prodej, nebo prodají tobě Prodej, nebo prodají tobě Grant Cardone

Velmi užitečné informace, rohzhodně doporučuju

16.06.2021 5 z 5

Neználek na Měsíci Neználek na Měsíci Nikolaj Nikolajevič Nosov

Wow, toto že je kniha pro čtenáře od 9 let? Fantazii autor má, o tom bez pochyb, zajímalo by mě, co ho inspirovalo.

17.05.2021 3 z 5

Začněte s proč: jak vůdčí osobnosti inspirují k činům Začněte s proč: jak vůdčí osobnosti inspirují k činům Simon Sinek

V této knize se ukrývá ohromný poklad. Doporučuju všem

10.03.2021 5 z 5

Biologie víry Biologie víry Bruce H. Lipton

Skvělá kniha, mělo by se z ní učit ve školách. Rozhodně doporučuju

22.11.2020 5 z 5

61 hodin 61 hodin Lee Child

Vymakaný děj, ale chvilkama mě to moc nebavilo. Nakonec to dostalo spád, ale závěr mohl být víc rozvedený. Např. Co se stalo s dcerou Hollanda? Proč Reacher nezavolal Susan?

14.10.2020 3 z 5

Pole Pole Kevin Thomas Maher

Děsivé téma napsáno vskutku s humorem, skvělééé :D

29.09.2020 5 z 5

Myšlení: rychlé a pomalé Myšlení: rychlé a pomalé Daniel Kahneman

Čtivá a poučná, doporučuju

11.08.2020 4 z 5

Chrastění kostí Chrastění kostí Fiona Cummins

Divná kniha, vskutku... Ale závěr mě překvapil :d

10.07.2020 2 z 5

Jmenuji se Červená Jmenuji se Červená Orhan Pamuk

Sice zajímavý vhled do diametrálně odlišné kultury, ale kromě Kary (trošku) jsem žádné postavě, pro nedostatek sympatií, nefandila. Navíc zbytečně dlouhé vypisování, popisování a tlachání o jedné věci, knihu nafouklo do ukrutných rozměrů. Stačila by polovička. Méně je v tomto případě více.

25.05.2020 1 z 5