kristyna.havlov kristyna.havlov komentáře u knih

Experiment lidskosti - Můj život bez peněz Experiment lidskosti - Můj život bez peněz Heidemarie Schwermer

Kniha mě moc neoslovila. Čekala jsem něco víc, něco trochu jiného. Víc bych doporučila knížku na podobnou tématiku Muž co se zřekl peněz a přežil. Ta je o dost lepší!!

01.05.2020 1 z 5

Jak vyzrát na cizí jazyky Jak vyzrát na cizí jazyky Lucie Gramelová

Naprosto dokonale napsaná knížka! Rozhodně doporučuji všem, kteří se zajímají o jakýkoliv cizí jazyk jí mít ve své knihovně.

01.05.2020 5 z 5

Jasná mysl: Získejte zpět svou pozornost, paměť a radost ze života za 21 dní Jasná mysl: Získejte zpět svou pozornost, paměť a radost ze života za 21 dní Mike Dow

Kniha byla v nějakých směrech zajímavá, ale spíš mi připadalo, že hodně věcí znám - doporučoval tam, že by člověk měl zdravě jíst (podrobně tam popisoval čemu se vyvarovat a co naopak se naučit jíst - viz zelenina, ovoce, omega 3,..), měl by mít pravidelný spánek 7-8hodin, omezit sociální sítě a TV, že bysme měli meditovat a sportovat ... Nevím, asi jsem čekala víc. Nakonci knihy je pak plán jak na lepší mysl se všemi tipy v celé knize plus různá cvičení na procvičování paměti. Nevím, čekala jsem něco víc.

01.05.2020 2 z 5

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

Zajímavý a silný příběh. Čte se snadno, opravdu jedním dechem. Je až neuvěřitelné, jak moc autorka nechá nahlédnout do svých pocitů - na moment se můžete vcítit, jak to daná osoba doopravdy prožívala a že si vlastně nechtěla připustit, že nějaký problém má. Jak psala autorka, snad to pomůže i mnohým lidem, kteří takovou nemocí trpí si to konečně připustit a začít s tím něco dělat.

13.04.2020 4 z 5

Nenech se dojit aneb Jak vydělávat nejen na slevách Nenech se dojit aneb Jak vydělávat nejen na slevách Dušan Šídlo

Za mě super kniha se spousty tipů - hojně tam autor přidával i webové stránky užitečných webů, který se mohou každému hodit. Bohužel tím kniha ztrácí cennost za pár let, protože odkazy nemusí být platné. Je tam spousty rad, kterými jsem se řídila i předtím. Od knihy jsem ale čekala více.

13.04.2020 3 z 5

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

Super knížka, musela jsem k ní postupem času dospět. Již jsem jí četla jednou, bohužel jsem jí nedočetla. Asi jsem nakonec trochu více "uzrála" a nyní jsem jí konečně dočetla. Kniha je moc hezky napsaná, člověk si lecos uvědomí. Víc mě ale bavili čtyři dohody.

19.02.2020 4 z 5

Měj rád skutečnost Měj rád skutečnost Stephen Mitchell

Super knížka, ale zdá se mi hodně složitá - musíte se fakt pekelně soustředit na to, co autorka vlastně píše. Nebavili mě moc rozhovory, které jsou v té knížce docela často. Uvítala bych např. pracovní listy v knížce formou cvičení

19.02.2020 4 z 5

Co vám matka říct nemohla a otec nevěděl Co vám matka říct nemohla a otec nevěděl John Gray

Výborná kniha se spoustu výborných rad. Škoda, že si to všechno neuvedu v praxi ihned, tolik by mi to usnadnilo ve vztahu! :))

09.02.2020 5 z 5