Lufiik Lufiik komentáře u knih

Přestaň se bát Přestaň se bát Don Miguel Ruiz (p)

Ezo kniha, od které jsem upřímně očekávala víc. Četla jsem lepší knihy s tímto zaměřením, co se týká osvícení a pochopení celé podstaty bytí apod. Z Ruize čerpá i samotný Jaroslav Dušek, který je mi inspirací. Proto aspoň jsem pochopila od koho se učí. Jelikož jsem knihu měla zapůjčenou, ve své knihovně bych si ji určitě nenechala. Pro mě byla kniha spíše připomínkou toho co už vím. Místy to pro mě byla "španělština" a význam slov jsem absolutně nechápala.

10.02.2023 1 z 5

Poselství - 1. díl Poselství - 1. díl Helena Šeblová

V plném očekávání celého kontentu tohoto díla jsem knihu v polovině musela číst s donucením. Kniha je velmi těžká. Je lepší si ji číst v klidu pro lepší pochopení všech souvislostí. Kdyby byla kniha napsaná v jednodušších větách, hodnotila bych pak kladněji Jinak super poznatky. Co se týká Ezo,.. jsem zase o kus chytřejší.

19.03.2022 2 z 5

Smlouva s osudem: Cesty lásky Smlouva s osudem: Cesty lásky Jitka Volfová

Celá trilogie tohoto příběhu byla dosti zajímavá ale neohromila mě. Jak je v knihách uvedeno, že se jedná o Padesát Odstínů Šedi po česku, jsem po tomto přečtení spíše zastánce autorky E L James a její erotické trilogie po americku. Kniha samotná nemá takový erotický a zároveň romantický nádech jako Odstíny. Trochu zklamání ale odhodlala jsem se tuto trilogii dočíst spíše pro zvědavost. Ze všech třech knih se mi nejvíce líbila Smlouva s osudem, kde bylo aspoň dosti zajímavých zvratů, jehož konec jsem očekávala aspoň o něco veselejší. Knihy jsem dostala k narozeninám. Proto asi spíš knihy nedoporučuji a odkážu čtenáře na autorku již zmiňovanou.

11.12.2020 3 z 5

Smlouva s Evou: Zkouška lásky Smlouva s Evou: Zkouška lásky Jitka Volfová

11.12.2020

Klíč k Rebece Klíč k Rebece Ken Follett

Jako špionážní žánr, který jsem poprvé četla, mě přišel velmi zajímavý. Nemohu porovnávat s dalšími knihy stejného žánru. Vím jen, že to je kniha, kterou si ve své knihotéce nenechám. Jsem přece jen zastánce jiných žánrů a tuto knihu jsem chtěla vyzkoušet v rámci čtenářské výzvy :)

24.11.2019 3 z 5