Lusa Lusa komentáře u knih

Schizofrenik Schizofrenik Petr Novotný

Tento román se mi moc nelíbil, sice se našlo pár okamžiků kdy jsem se schutí začetla a kdy jsem se zasmála a docela mě překvapil konec.

30.11.-0001 3 z 5

Roční období Roční období Stan Sakai

Skvělé a úžasné.

Vezmu sekeru Vezmu sekeru Petr Novotný

Výborná kniha, jedna z mých prvních oblíbených knih.
Vřele doporučuji.

Stvořitelé budoucnosti Stvořitelé budoucnosti * antologie

Úžasné a krásné, miluji tyhle sebrané sci-fi to máte od každého něco, vřele doporučuji :))

Nell Nell Kay Hooper

Úžasná kniha ale podle mě Nell nemá na Maggie, dalo by se říci, že je Nell slabší odvar Maggie, ale nemohu říci, že byla kniha špatná, právě na opak.
Byla výborná plná tajemna které se mi pomalu otevíralo a na konci mě opět autorka šokovala, Dočítala jsem to ve třídě pod lavicí a měla jsem co dělat aby to se mnou nešlehlo. :))

Strážce meče Strážce meče John White

Opravdu skvělá kniha, a jeho pokračování byli také skvelé, jenom mě mrzelo, že když se John opět vrátil do té země, tak už tam uběhlo mnoho let, takže se nemohl setkat se starými známími :(( ale jinak skvělé počteníčko :))

30.11.-0001 5 z 5

Tajemství jezdců z močálu Tajemství jezdců z močálu Peter Horn (p)

Opět jedna z mých knih z knihovny, tohle jsem četla už před hodně lety, ale i tak si ještě něco vybauji. Vím, že to byly skvělé knihy.

Štít Štít Richard Brown

Oba dva díly byly velice krásné a poutavé.

Čarodějnická škola Čarodějnická škola Debra Doyle

Kruhy magie jsem si pujčovala v knihovně, ale jsou opravdu dobré, už je to sice pár let co jsem je četla, ale i tak jsem ráda sledovala Randalovu cestu za tím byl dobrým čarodějem

Diamantová cesta Diamantová cesta Iva Hlaváčková

Tak tuhle knížku jsem si koupila v jednom supermarketu jenom pro to, že jsem měla v ruce kupon na slevu a ja hledala nejakou knizku na kterou bych tu slevu uplatnila a tak sjem si ji koupila a udělala jsem dobře, příběh Sáry a Ondry mě úplně uchvátil.

30.11.-0001 5 z 5

Franta a já Franta a já Václav Čtvrtek (p)

Jedna z mých prvních knih

Maggie Maggie Kay Hooper

Na jednu stranu velice děsivé na druhou stranu velice napínavé. Ale úžasná kniha vlastně první kterou jsem od Kay Hooper četla.

SPOILER

Trochu se mi dělalo špatně z toho co ten chlap dělal těm ženským. (vyřezával oči) XO ale jinak opravdu skvělé, běhal mi z toho mráz po zádech a docela jsem se o hlavní hrdiny velice bála...

Vzducholoď Nine Vzducholoď Nine Thomas H. Block

Velice krásný příběh, jediné co jsem od Blocka četla a nejspíš si někde seženu i další knihy, jedno vím ale určitě. Nikdy bych si žádnou z Blokových knih nevzala do letadla, abych se nějak zabavila:))

Kamarádi z prérie Kamarádi z prérie Pavel Kosatík

Jeden z prvních komiksů, který jsem přečetla, a dodnes se k němu vracím.

Ledová zóna Ledová zóna Windsor Chorlton

Velice zajímavá kniha
jedna z řady knih, kde její autoři velice skepticky pohlíží na naši budoucnost

Ptačí srdce Ptačí srdce Clive Woodall

Opravdu krásná kniha, i když jsou zde hlavní hrdinouvé ptáci je opravdu krásná, sice někdy trochu brutální, ale krásná i když se u ní zrovna v první části nejedná o happyend

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Opravdu nádherný příběh, jeho filmové zpracování bylo sice též skvělé, ale kniha je mnohem , ale mnohem lepší