mario.nette mario.nette komentáře u knih

Vír Vír Frode Granhus

Tak tohle byla opravdu jedna velka nuda...

15.09.2018 odpad!

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

No, celkem to šlo. Čekala jsem, že to bude lepší teda :( konec mě zklamal. Někde jsem četla, že konec byl nečekaný a šokující, ale to bych neřekla - spíš slabota.

25.06.2018 2 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Tak za me naprosta kravina. Absolutne jsem se nemohla zacist a kolikrat jsem preskakovala stranky. Hlavni hrdinka totalne nesympaticka. Navic se zachova jako devka ke konci, coz je hnus. Zadny prekvapeni se nekonalo. Za me opravdu ne a lituju, ze jsem nad takovym brakem travila cas. Uz nikdy vic!!!!

05.05.2018 odpad!

Deset večerů s pohádkou Deset večerů s pohádkou Jan Vladislav

Tohle je moje nejoblíbenější dětská kniha. Zvířátka si sesednou okolo ohně a vyprávějí si příběhy. A tak se dozvíme, že zajíc měl dřív krátký uši a dlouhej ocásek a proč tomu je teď naopak... :) milovala jsem tu knihu a každý prázdniny jsem si jí brala s sebou a četla jí ♥ do dneška jí mám doma a je jako nová (ke knihám jsem se vždycky chovala moc hezky). Mohla bych si jí zase přečíst :)

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Moc se mi líbila!

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Moc hezky se to četlo, napínavý a nečekaný!

17.02.2018 5 z 5

Léto s Káťou Léto s Káťou Trevanian (p)

Tak jsem na strane 70 a nic nudnejsiho jsem necetla. Nesympaticky postavy az beda! Jdu si precist konec, protoze ja to cely nedam. Kravina nejvetsi tohleto :(

15.07.2017 odpad!

Kapky deště Kapky deště Virginia Cleo Andrews

Jednou jsem viděla kdesi v levných knihách pouze jeden díl - Úder hromu a když jsem si četla o čem knížka je, moc se mi to líbilo...ale bohužel, další díly tam nebyly :( Ani na internetu jsem je nikde nemohla sehnat. Ale pak se na mě štěstí usmálo a já je sehnala!! A úplně nové :) Paní mi je prodala a já byla nejšťastnější na světě. Strašně jsem se těšila, až si je přečtu. Nelituju toho. Bylo to fakt krásný!!!

15.03.2016 5 z 5