milena8281 milena8281 komentáře u knih

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Četla jsem e-verzi a asi byla nějaká osekaná, protože na nějaké náboženské pasáže jsem fakt nenarazila. Zato mi text přišel dost stručný, spíš popisný než výpravný. Jako dítě jsem četla Plevovu verzi a přišla mi taková stravitelnější. Nicméně podstata zůstala - krásný příběh o lidské touze přežít, schopnosti naučit se cokoliv je třeba a poprat se s přírodou. Určitě by si měly příběh přečíst i moje děti.

09.12.2017 3 z 5

Čarodějka na pražském hradě Čarodějka na pražském hradě Dana Chamblee Carpenter

Mysteriózní příběh situovaný do období nástupu Přemysla Otakara II. na český trůn. Místy až strašidelné vyprávění, které se ale docela pěkně četlo. Epilog mě překvapil.

29.07.2017 4 z 5

Muži a jiné katastrofy Muži a jiné katastrofy Kerstin Gier

Příběhy prý vypráví autorka velice vtipně, duchaplně,poutavě a čtivě. No já asi četla nějakou jinou knihu, protože poutavé ani duchaplné to rozhodně nebylo, čtivé možná, protože je dobrá vypravěčka, ale vtip aby pohledal :(

24.05.2017 1 z 5

První kniha od p. Viewegha, kterou jsem četla, respektive přečetla u kafe. Pobavila mě. Pohádky to opravdu nejsou, synovi bych ji nejspíš nečetla. Ale mně zpříjemnila odpoledne, a to mám u knih nejradši.

05.03.2017 4 z 5

Pohádky z blízka i dáli Pohádky z blízka i dáli kolektiv autorů

Pohádky jsou prostě pohádky a pro mě za plný počet hvězdiček. Překvapilo mě, jak mnoho pohádek z dalekých krajin má podobný námět jako pohádky české.

03.02.2017 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Četla jsem celou sérii, ale zatímco 50 odstínů šedi jsem hodnotila jako velice dobře čtivou, tenhle díl mi už tak čtivý nepřipadal. Mám ráda oddychovky, takže jsem se u toho pobavila.

28.12.2016 2 z 5