milos5788 milos5788 komentáře u knih

Věk supernovy Věk supernovy Liou Cch'-sin

uplne nudna, nezaujimava kniha. postradam jej zmysel.

03.09.2021 odpad!

Sníh Sníh Neal Stephenson

pre mna ikonicka cyberpunkova pecka. odvazny pribeh mixujuci technologie nabozenstvo a myty.

Hardware Hardware Walter Jon Williams

naozaj paradny cyberpunk v tej najcistejsej forme. cita sa jednym dychom a vzdy sa raz za cas k tejto sialenej jazde vraciam a velmi rad.

Pandořina hvězda – Bariéra Pandořina hvězda – Bariéra Peter F. Hamilton

uplna nuda. predchadzajudu hamiltonovu sagu som si totalne uzil. barieru som kupil s velkym ocakavanim. dostal som cele strany textu, ktore som pustal jednym uchom dnu a druhym von, alebo rovno preskakoval. dej sa totalne vlesie. nieco zaujimave sa zacalo diat na poslednych stranach.
inak uplna nuda.
radsej si precitajte poruchu reality

26.12.2018 1 z 5

Řeka bohů Řeka bohů Ian McDonald

skvele citanie pre kazdeho fanusika cyberpunku. kosaty pribeh rozohrany na viacerych frontoch. cyberpunk buducnost postavena na zakladoch indickych realii a nabozenstva, doplnena o problemy zmeny podnebia. paradne postavy, ktore svojou motivaciou a konanim dokonale sedia do realii krajiny. nie je to jednoduche citanie, ale odmeni sa ozaj famoznym zazitkom. za mna 5/5

09.08.2021 5 z 5

Případ mechanického muže Případ mechanického muže Mark Hodder

vyborne pokracovanie skveleho zaciatku pribehu. vela veci sa vysvetli, zlozi do bohateho obrazu. velmi odporucam. bol som spokojny s pribehom, spracovanim, prekladom, imaginaciou.

23.07.2021 5 z 5

Podivná záležitost se Skákajícím Jackem Podivná záležitost se Skákajícím Jackem Mark Hodder

tato steampunkova sialenost ma ohromila a dokonale vrazila do kresla. cital som a cital. doslove gejzir autorovej obrazotvornosti, sielanych napadov, neuveritelne vtipnych vsuviek bol pre mna najvacsim prekvapenim roka.