mot33 mot33 komentáře u knih

Vlk a dýka Vlk a dýka Juraj Červenák

Další spravný případ sice tomu cyběl trochu kapitán,ale notář B. zvládl vše s bravurou.Za mě plný počet.

06.03.2021 5 z 5

Lidožrouti z Lízátkova Lidožrouti z Lízátkova Carlton Mellick III

Super nápad prolnout život lidí a sladkostí.......

13.12.2020 4 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Super kousek ,plus že se příběh odehrává v Praze je pro mě velkým kladem.Žádné rozepisování přímo k vyvrcholení knihy.

11.07.2020 5 z 5

Planeta idiotů Planeta idiotů Roman Bureš

Za mě ano hlavně jak se propojí skunečnost a fikce,plus že umírají i kladní hrdinové.Kniha čtivá těžko se odkládá.

28.03.2021 4 z 5

Amanda Amanda Kristýna Sněgoňová

Super jak Kotleta,ale hlavně ta ZOO to byl mistrovský kousek.Jen tak dál.

25.12.2020 5 z 5

Poslední tajemství Jana T. Poslední tajemství Jana T. Jaroslav Velinský

Krásné uzavření příběhu RŠ ve Stínadlech.Není co dodat.

05.12.2021 5 z 5

Do pekla a zpět Do pekla a zpět Jakub Hoza

Obálka super ,příběh klasika ,pokuď se rádi brodíte v potocích krve ,máte rádi lidojedi tak kniha stojí k přečtení.Styl jako u Kotlety kapitoly rozdělené do mnoho kousků. Za mě ano.

28.10.2021 4 z 5

Anděl v podsvětí Anděl v podsvětí Juraj Červenák

Super takový kousek se jen tak nečte .Škoda myslel jsem že podle děje umře nějaký kladný hrdina,to by pak bylo ,alespoň na šest hvězdiček.

25.07.2021 5 z 5

Šprti & frajeři Šprti & frajeři Kristýna Sněgoňová

O proti prvním dvoum dílům takový průměr,už to nemělo spát ,aby člověk stále četl dokázal jsem odkládat tři dny .

25.05.2021 3 z 5

Nejhloupější anděl Nejhloupější anděl Christopher Moore

Tak tohle byla pecka ,super kaloň a bojovnice z béčových filmů či proč mrtvý touží po ikea.

01.01.2020 5 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Taková jakási kniha na způsob Foglara,sice s prvky fantasy,ale čtivá.Za mě ano takový lepší nad průměr,pro děti vhodné psáno lehkou rukou,žádné zabíhání v textu zpátky a tak.

17.02.2019 4 z 5

Dopis pro krále Dopis pro krále Tonke Dragt

Musím přiznat že jsem se nemohl nějak k této knize dobrat pořád jsem jí odsouval na jindy.A pak jsem jí vzal do ruky a přečetl za dna dny.Super příběh který graduje až do konce ,malá vítka je že se mohlo uzavřít o něco dřív a nenatahovat to tolik stránek.

28.03.2016 5 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová

Trochu sem trochu tam ,ale hlavně opět zase na zemi.

01.01.2023 5 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Super, za mě bomba.

01.01.2023 5 z 5

Oko čarodějnice Oko čarodějnice Nelly Černohorská

Poměrně svěží dílko,stránek akorát a má to spád.

31.07.2022 4 z 5

101 minut 101 minut Štěpán Kopřiva

Kniha měla spád ,četlo se dobře.Plus opravdu někdo nepřežije.

27.03.2022 4 z 5

Zkáza Jezerní kotliny Zkáza Jezerní kotliny Petr Hugo Šlik

Zdatné pokračování Foglara .Krásné ilustrace.Kdo má tuto četbu rád bude rád číst.

05.03.2022 5 z 5

Matylda Matylda Roald Dahl

Hlavně paní ředitelka kulturistka a atletka vrhačka v jedné osobě opravdu nemá chybu.
Doporučuji.

23.02.2022 5 z 5

Rudý vrabčák Rudý vrabčák František Kotleta (p)

Super Kotlleta ve svém stylu sice o trochu méně krve ,ale spád to má od začátku do konce.

13.01.2022 5 z 5

Později Později Stephen King

Za mě ano ,klasický King horor jak má být ne moc dlouhý ani krátký.

12.12.2021 5 z 5