mot33 mot33 komentáře u knih

Putování bájnou krajinou Putování bájnou krajinou Otomar Dvořák

Super pověsti a povídky dost mě to zaujalo a O.Dvořák mě překvapil .Docela super je že u některých je posouzení jak k tpomu mohlo dojít.Takže za mě plný kotel.

04.04.2017 5 z 5

Kati ve službách císařů, Kronika katů mydlářů Kati ve službách císařů, Kronika katů mydlářů Karel Štorkán

Tak teda já nevím podle mě to jaksi nějak přečíst jde,ale ža by to byla nějaká super kniha to asi né.

01.04.2017 3 z 5

Dva tucty pohádek z Krkonoš a Podkrkonoší Dva tucty pohádek z Krkonoš a Podkrkonoší Svatava Pavlová

O kousek horší než jíné pověsti,ale stále víc než 80 procent.

04.03.2017 4 z 5

Co vyprávěl kalumet Co vyprávěl kalumet Vladimír Hulpach

Poměrně slušný výběr indiánských pověstí.

28.02.2017 4 z 5

Lední medvěd Fram Lední medvěd Fram Cezar Petrescu

Na to že se jedná o knihu rumunské produkce před rokem 1989 tak vcelku čtivý kousek o cestě a starosti ledního cirkusového medvěda.

08.02.2017 4 z 5

Kdo se bude smát aneb Jak se honí zloději Kdo se bude smát aneb Jak se honí zloději Milan Lajdar

Super kriminálka proložená super ilustracema od kalouska.

08.02.2017 5 z 5

Golem Josef a ti druzí Golem Josef a ti druzí Hana Doskočilová

Tak Golem je super sám o sobě a tato kniha je toho důkazem jedna z těch které jsem jako malí měl rád a opět jsem jí sehnal.Hurá.Musím dodat že po stránce ilustrací FILCÍKA je super.

04.02.2017 5 z 5

Bylo - nebylo Bylo - nebylo Jiří V. Kincl

Knihu doprovázejí krásné ilustrace a poměrně zdařilí výběr povídek o strastech živita afrických lidí.

04.02.2017 4 z 5

Úkladní vrazi v Neronově paláci Úkladní vrazi v Neronově paláci Caroline Lawrence

tento díl byl za ssuper taková kriminálka pro děti.

28.01.2017 4 z 5

Poseidonia Poseidonia Aleksandar Žiljak

Tak vám nevim očekával jsem něco mezi Wild ...,Pistolnice, a musím říct že jsem byl tímto dílkem zklamán místy takové utahané nic neříkající souvislosti které děj spomalují.Tak nic moc.

22.01.2017 3 z 5

Čertova tanečnice Čertova tanečnice Oldřich Sirovátka

V tomto výběru se objevují pověsti které už jsem od autoru převážně někde četl takže žadné velké překvapení.

14.01.2017 4 z 5

Pohádky Bílého slona Pohádky Bílého slona Dagmar Klanová

krásná kniha kde jedna povídka představuje ponučení o lenosti..... .V celku svižné ne moc dlouhé u mě super,hlavně o parádivém prasátku jak se oblékalo super.

08.01.2017 5 z 5

Simpsonovi vyrážejí na cestu Simpsonovi vyrážejí na cestu Matt Groening

Asi nejslapší kousek nejvíce mě zaujalo jak Homer vypráví historii podle svěho nejlepšího svědomí,a mapky před každou kapitolou jak vidí město Spri...rodina Simpsonových.

07.01.2017 4 z 5

Paní, vy už zase ječíte Paní, vy už zase ječíte Pauline Barnes

Kniha průměr ještě že než text převládá ilustrace od Borna.

07.01.2017 3 z 5

Kašpárek v pekle Kašpárek v pekle Jiří Žáček

Trochu v rýmu trochu ne Žáček nevím nevím ilustrace tomu dodávají super styl a ten tuto knihu zachraňuje.

07.01.2017 3 z 5

Zima v kaňonu Zima v kaňonu Walt Morey

takový noví robinson za mě aano

04.12.2016 4 z 5

Zlato na Espaňole Zlato na Espaňole Jiří Langstein

Jedna z lepších kodovek

04.12.2016 3 z 5

Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude Arto Paasilinna

Námět dobrý místy až moc roztahováno,ale takový průměr mírně nadprůměr.Super začátek když se dozvídá co a jak se dá dělat. Když člověk......

17.11.2016 3 z 5

Poplach v trpasličím lese Poplach v trpasličím lese Tony Wolf (p)

Příběh opravdu pro malé čtenáře ale ilustrace trpaslíků opravdu velká bomba.

17.11.2016 5 z 5

Z Ječmínkovy říše Z Ječmínkovy říše Karla Bufková-Wanklová

Takové místy až nic moc ,ale to je podle mě pravděpodobně tím že místy je tam vkládáno nířečí.

17.11.2016 3 z 5