mot33 mot33 komentáře u knih

Utajená svatba Utajená svatba Inna Rottová - Mirovská

Nevím nevím spíše odpad z této tématiky asi to horší co jsem četl kulantně řečeno.

19.01.2018 1 z 5

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Nato že je to příběh posbírán z několika zážitků tak super námět a napsáno můžu vřele doporučit.

07.01.2018 5 z 5

4 pošťácké příběhy Čtyřlístku 4 pošťácké příběhy Čtyřlístku Jaroslav Němeček

Klasický čtyřlístek delší příběhy než v měsíčníku,ale super.

06.01.2018 5 z 5

Kdyby čert na koze jezdil Kdyby čert na koze jezdil Karel Franta

Jen a pouze tento výběr povídek či říkánek o čertech je bohatě ilustrovaný K.Frantou a proto si zaslouží 100 procent.

06.01.2018 5 z 5

Jen zvířata Jen zvířata Ceridwen Dovey

Nevím některé povídky super jiné slabší takže celkově průměr.

23.12.2017 3 z 5

Kočovníci severu Kočovníci severu James Oliver Curwood

za mě jedna z těch nej kodovek.

25.11.2017 4 z 5

Povídali, že mu hráli Povídali, že mu hráli * antologie

Výběr z toho nejlepšího pro děti od pohádek povídek básniček či hádanek.

11.11.2017 5 z 5

Pohádková lampička Pohádková lampička František Nepil

Krásná čeština pana Nepila povídky z humorem jeho vlastním super výběr podtržený ilustracemi Kudláčka.

30.07.2017 5 z 5

Příběhy dračích císařů Příběhy dračích císařů Ču Wej-chua

Zkazky a hádky či boje bohů staré číny poměrně slušně napsano i ilustrováno jediná vítka ke knize že si korektor s ní nedal moc práce a občas text zasahuje do tmavých ilustrací a není k přečtení.

16.07.2017 4 z 5

Chytrý sedláček a jiné pohádky Chytrý sedláček a jiné pohádky Irina Karnauchovová (p)

Tutoknížku mm rad od mala kde jsou různé pověsti z ruska a ostatních pobaltských republik,knihu je ilustrovaná od Sekory takže super.

02.07.2017 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Jo musím uznat že podlouhé době ten konec knihy je uplně super,žádný hepiend,a hlavně to jak malý Bruno postupně přichází na to co se děje na druhé straně plotu stojí za to.

29.06.2017 4 z 5

Pohádky z Krkonoš Pohádky z Krkonoš Marie Kubátová

Krásné a milé vypravování o různích řemeslech a jak Krakonoš pomáhal lidem.Nádherně ilustrováno.

29.06.2017 5 z 5

Havran Kutcha - Pohádky severských národů Havran Kutcha - Pohádky severských národů kolektiv autorů

Krásně ilustrováno a mnoho bajky i povídky ze zvířecí říše mě se to líbí moc.

28.06.2017 4 z 5

Pověsti z Orlických hor a Podorlicka Pověsti z Orlických hor a Podorlicka * antologie

J á mám tento druch knih rád poměrně mě překvapilo jak je kniha obsáhlá,ilustrace taky dobré o až t a místa vyrazím tak podle knihy některá navštívím.

28.06.2017 5 z 5

Emilovy skopičiny Emilovy skopičiny Astrid Lindgren

Astrid L. mám rád a ta toto v knize splněje co Elim dokáže vymyslet za skopičiny.Docela jsem se dost pobavil.

27.06.2017 5 z 5

Prácheňský poklad II. Pověsti z kraje mezi Třemšínem, Ostrým a Libínem Prácheňský poklad II. Pověsti z kraje mezi Třemšínem, Ostrým a Libínem Ondřej Fibich

poutavé čtení pro mě se zde objevilo něco co jsem ještě nevěděl.

21.04.2017 5 z 5

Nikam Nikam Dalibor Vácha

ocelá dobré toto téma mám rád,ale místy takové natažéné,až bych řekl že zbytečně se člověk ztrácí ,ale čtyři hvězdy jo.

13.04.2017 4 z 5

Pohádky Václava Říhy Pohádky Václava Říhy Václav Říha (p)

Tutu knihu miluji od mala a vdnešní době zvlášť .Popravdě oceňuji kresby C.Boudy.Dále musím přiznát že též mám rád výběr pohádek z této knihy která vyšla LP,a dodnes si jí stále dokola pehrávám.

24.12.2016 5 z 5

Vlčí léto laponského mlynáře Vlčí léto laponského mlynáře Arto Paasilinna

Mě slabší ale pořád na dprůměr kdo by si rád nezavyl.

22.12.2016 4 z 5

Zajícův rok Zajícův rok Arto Paasilinna

v celku slušný Arto vtipné ,ale mám radči jinačí kousky.

03.12.2016 4 z 5