nniikka nniikka komentáře u knih

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kniha se mi moc líbila i když jsem se jí trochu bála. Viděla jsem ji úplně všude všichni ji moc vychvalovali. Přiběh zahřeje u srdce s pomalou romantickou linkou romance od nenávisti k lásce. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila a i neeudného knihovníka. Velice doporučuji

03.10.2020 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Úžasná kniha ze začátku jsem se nemohla začíst, ale později jsem byla napjatá jak to s Markem dopadne. Otravovala s tím každého kdo to četl aby si o tom se mnou povídal velice doporučuji.

01.03.2021 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Zatím nejlepší díl. Poslouchala jsem jako audio knihu v podání Jitky Ježkové. Myslela jsem si, že tato serie má 3 díly proto jsem se do ní pustila velice mě překvapil konec. A říkám si do prasečí řizi kde je další díl :-)

30.04.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Roztomilé oddechové čtení. Potřebovala jsem něco co mě vytáhne z krize a tohle bodlo. Hlavní hrdinka je ztřeštěná a jejím trapným přešlapům jsem se musela smát. Od sposovatelky jsem četla S láskou tě nenávidím a to doporučuji také

15.07.2021 4 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Balada je úžasná kniha z pohledu Snowa jako hlavního hrdiny to tu ještě nebylo. Kniha se mi líbila víc než Hunger games Katniss jsem neměla ráda. Libil se mi vznik hladových her do podoby jak je známe z knih. Ze začátku byl děj pomalý druhá část měla rychlý spád. Velice se mi kniha libila a doporučuji všem co mají rádi původní serii.

06.11.2020 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Hodně čtivé a kapitoly krátké to mám ráda. Hlavní postavy jsem si hned oblíbila.

15.09.2020 5 z 5

Velká kniha říkadel Velká kniha říkadel neznámý - neuveden

Knihu dostala moje dcera od strejdy jestě po jeho vnucích. V roce ráda prohlížela teď čteme před spaní. Moc doporučuji.

07.09.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Začátek je velice pomalý rozpolcenost Kivy mě rozčiluje zatím mi připadá nejlepší bratranek Cal. V jednu chvíli jsem přemýšlela, že odložím a už se k sérii nevrátím ale ten konec jsem zvědavá jak to dopadne. Předchozí knihu jsem hodnotila 4* této za pomalý začátek a nerozhodnost Kivy davam 3,5*.

15.03.2023 3 z 5

Rozvratník Rozvratník Sebastien de Castell

Sice jsem se k této knize hodněkrát vracela a od léta ji měla rozečtenou, ale moc se mi líbila. Je vidět velký posun postav z ufňukaného chlapce se stal muž. Velice doporučuji a konečně všechny nejasnosti jsou vysvětleny.

23.02.2021 5 z 5

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Od začátku mě kniha bavila v půlce jsem dostala čtecí krizi. Po dlouhé době jsem se k ní vrátila a už jsem se nemohla odtrhnout. Kdybych si nepřečetla, že tato kapela neexistuje, hned bych ji hledala na internetu. Nevadilo mi psaní o sexu drogách jak tomu někdo vyčítal. Myslím si v této době to bylo běžné.

29.01.2022 4 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Z této trilogie se mi nejvíce libil první díl. Akta Iluminae. Doporučuji všem co začínají s fantasy a mají rádi vesmírné příběhy. Nejvice jsem si oblibila umělou inteligenci Spira a jeho větu ,,Nejsem já milosrdný?" Za mě velké ano a doporučuji.

16.12.2020 4 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Od této knihy jsem nic neočekávala .měla jsem chuť na něco nenáročného a to jsem dostala. Ale v půlce mě kniha přestala bavit a říkala jsem si už aby byl konec. Doporučuji nenáročným čtenářům.

29.11.2020 3 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Když jsem knihu začala číst moc se mi líbila. Říkala jsem si to bude dobrá detektivka. V druhe části jsem zjistila, že je to spíš misteriózní a to se mi tam moc nelíbilo kdyby to zústalo jen u detektivní části bylo by to lepší. Kniha byla jinak hezky napsaná

10.11.2020 4 z 5

Studie v růžové Studie v růžové Steven Moffat

Manga se mi velice líbila připomenutí seriálu, který jsem si oblíbila.

06.10.2020 5 z 5

Vrány Vrány Kass Morgan

Kniha se mi líbila hlavní hrdinky jsem si oblíbila. Nemohla jsem se od děje odtrhnout, dokud jsem knihu nedočetla. Většinou nemám ráda střídání pohledů zde mi to nevadilo. Už se těším na další díl.

12.10.2021 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

(SPOILER) Milá kniha na svátky jediné co mi vadilo bylo to, že se do sebe hlavní hrdinové zamilují po jednom dni což je nereálné. Knihu jsem četla vždy po večerech kdy jsem potřebovala vypnout hlavu.

27.12.2020 2 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Od této knihy jsem nic neočekávala a ani nezklamala. Jediné co mě štvalo bylo jak si hlavní hrdinka Riley myslela jak je strašně chytrá, že Kaie přechytračí, ale on byl vždy o krok dopředu. V této knize najdete romanci od nenávisti k lásce, mafii. Knihu doporučuji

22.10.2020 3 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Tato kniha mi hrozně připomínala Grišu. Vubec mě nebavila a už se těším až ji dočtu. Snad třetí díl bude lepší.

25.08.2020 2 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Dlouho jsem tuto knihu odkládala a bála se, že mě nebude bavit. Všemi doporučována, většinou tyto knihy mě nebaví. Kniha měla spád a hned od začátku bavila. Těším se na druhý díl.

01.11.2019 5 z 5