petym petym komentáře u knih

Rodinná pouta III. díl Rodinná pouta III. díl Jitka Bártů

Seriál jsem kdysi viděl a mě se to dosti líbilo. Série knih je velice zdařená a úplně vidíte příběh a postavy, jak mluví, grimasy a pod... Např :Simona - Alice Bendová.....
Takže dávám plný počet hvězd každému dílu. Škoda, že už je to konec.

19.12.2019 5 z 5

Bezhlavá kobyla Bezhlavá kobyla Eva Hudečková

No tak toto mě nenadchlo a to jsem se na to tak těšil. Vydržel jsem 30 stran přečíst, ale vzdal jsem to.

27.10.2019 odpad!

Hoši z Modré zátoky Hoši z Modré zátoky Miloš Kosina

Pěkná kniha, kterou jsem dostal od kamaráda co jí našel na půdě společně s knihou sám sobě pomáhej, která se mi líbila víc. Jinak každý kluk a nejen kluk ať si ji přečte. Dobrodružstvího je tam až až.

02.04.2019 4 z 5

Ledová kletba Ledová kletba Lincoln Child

Slabší kousek od autora. Dlouho se nic neděje. Ke konci, kdy příšera zabíjí ji za chvíli - pár stránek zabijou zvukovýma vlnama, pak zase jen kecaj a najednou konec knihy. Kdo chce si ji přečte a kdo ne~tak ne.

28.12.2018 2 z 5

Rodinná pouta II. díl Rodinná pouta II. díl Jitka Bártů

Druhy díl opět nezklamal. Moc hezky napsané. Vybavuju si seriál a sedí to . Tak šup na třetí.

14.11.2018 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Tak toto bylo horší. Jednička mě velice bavila,ale tady jsem se nemohl začíst. Tak ještě třetí díl.

03.10.2017 2 z 5

Podivné sestry Podivné sestry Charles Gilman

Příjemné počteníčko. Další díl by mohl dobře navazovat. Jedna škola,jedny volby a tolik se toho událo. Příliš rychlý konec akorát se mi zdálo. Ten Pán mohl víc škodit,ale asi to teprve přijde.

20.09.2017 5 z 5

Sbohem, maturito Sbohem, maturito Karel Štorkán

Nebylo to špatné. Četl jsem, abych porovnal se seriálem a seroš je lepší. Kdo nečetl doporučuji.

02.06.2017 4 z 5

206 kostí 206 kostí Kathy Reichs

Tato kniha se četla vskutku dobře, nepamatuji nic co by mě zarazil. Při zkoumání mamky knihovny jsem objevil, že jí má také ve své sbírce.

04.01.2017 4 z 5

Peřeje Peřeje Vladimír Pazourek

Tak docteno. Kniha spíše pro děvčata. Od strany 80 mě to začalo bavit, potom zase zbytečně zdlouhavé. Škoda konce byl useklý . Dávám dvě hvězdy.

04.01.2017 2 z 5

Hromadné dopisy Jaroslava Foglara Hromadné dopisy Jaroslava Foglara Jaroslav Foglar

Kde by se toto dalo sehnat?

04.01.2017

Lovci raků Lovci raků Rudolf Hrbek

Knihu jsem koupil abych si ji přečetl, ale je pro ty menší. Foglarovky se dají číst pořád. Škoda jen ,že jsem nečetl jako malej. O tolik dobrodružství jsem přišel.

14.12.2016 3 z 5

Pekelná síra Pekelná síra Lincoln Child

Zbytečné protahování. Začátek pěkný a konec pěkná bondovka. První kniha od autora.

22.11.2015 3 z 5

Soudný den dávno nastal Soudný den dávno nastal Erich von Däniken

Kniha spíš pro teologi. Raději koukam na zfilmované verze vzpomínky na budoucnost , vetřelci dávnověku atd....

19.11.2015 2 z 5

Od úterka do soboty Od úterka do soboty Alena Santarová

Děj se odehrává na podzim, tak kniha dobře zapadala do krásného listopadového počasí. Četla se dobře a ani humor nechyběl. Detektivní zápletka byla dobře popsaná. Kniha je sice pro lidi menšího věku, ale proč ji nečíst když je v knihotéce. Je to jedna z 50 knih Edice Střelka. V knize byly jen 2 chyby. 5*

04.11.2015 5 z 5

Na černé listině Na černé listině Keith Thomson

Tak tohle bylo opravdu celou dobu napínavé čtivo. Koupil jsem ji v Tescu na cestě k moři. Po pár dnech slunění a koupání přišla nuda a na řadu přišla chvíle pro tuto knihu. Přečteno bylo za dva dny, nemohl jsem knihu pustit z ruky a tak trochu zanedbal manželku. Tak jsem bral i na pláž. Celou dobu jsem fandil Clarkovi Drummondovi. Sice měl Alzheimerovou nemoc, ale špion v něm zůstal napořád a to co se naučil dobře využil. Kniha má děj a spousty nebezpečných momentů.

26.10.2015 5 z 5

Bratrstvo Bratrstvo Robyn Young

Pěkná kniha s dobře napsaným příběhem. Takže s chutí do druhého pokračování.

26.10.2015 5 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Tak docteno. O něco slabší díl než první Železný král. Místy zbytečně zdlouhavé. V této knize je poměrně dost chyb - na jednu kapitolu tak 4. Jinak, ale pěkné čtení. 3*
Tak teď šup na třetí část a na čtvrtou, kterou mam v českém překladu. tak uvidíme jaké to bude.

11.10.2015 3 z 5

Neviditelný Neviditelný František Kožík

Moje oblíbená. Po dlouhé době se kní znovu vracím a už se těším kdo je tím neviditelným ze třídy- to už si bohužel nepamatuji. Tahle kniha stojí včele mé knihovny

13.09.2015 5 z 5

Dobrodružství na Černé řece Dobrodružství na Černé řece Rudolf Hrbek

Zrovna tuto knihu čtu, těšil jsem se až na ní přijde řada a jsem rád, že už ta chvíle nastala. Z počátku prvních pár listů bylo nezáživné, tak jsem neměl ani chuť číst dál. Ale pořád mi něco říkalo jen čti určitě nebudeš litovat. Jakmile trampové odjeli na týden k řece tak se to rozjelo presně podle mého gusta.

13.09.2015 5 z 5