Prim Prim komentáře u knih

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Procházím nyní životní změnou a tak jsem sáhla i po této knize.
Čte se dobře některé myšlenky mě úplně dostaly,ale některé věci ... třeba želvičky ...
No já jsem teď už na půl cesty ke svému snu.
V říjnu připíšu jestli se splnil dle mého očekávání ;)
3.10.2018 bylo to komplikované,ale nakonec se splnilo to co jsem si přála.

23.08.2018

Ten sen Ten sen Martina Formanová

Líbila se mi hodně. Ten konec mě překvapil.

06.08.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Do strany 100 jsem se nemohla do knihy začíst,ale pak už šlo čtení rychle.

17.07.2018 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Pořád jsem čekala kdy se příběh "rozjede,začne mít spád" ... a nic. Druhou půlkou jsem se prokousávala. Čekala jsem víc. Nenadchla mě. Možná se podívám ze zajímavosti na film.

23.06.2018 1 z 5

Báááječná dovolená: aneb Cizí neštěstí potěší Báááječná dovolená: aneb Cizí neštěstí potěší Karolína Rellig

Naprosto souhlasím s Barush64 Hrůza!

15.04.2018 odpad!

Pokrevní bratři Pokrevní bratři Ingvar Ambjørnsen

Chvílemi jsem se strašně smála,ale občas jsem se nemohla začíst. Kniha stojí za přečtení.

03.04.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moc hezky napsané. Doporučuji.

21.03.2018 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Uf ... tak to bylo těžké čtení,ale hezké čtení :) Pro mě neobyčejná kniha z které mi běhá mráz po zádech. Doporučuji všem co se zajímají o esoteriku a věci podobné.
Prostě skvělá.

14.03.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Mně se líbila hodně. Je to přesně styl knihy jaké mám ráda. Napínavá až do konce a vím že o ní budu ještě nějakou dobu přemýšlet. Konec mě dostal úplně :)

03.03.2018 5 z 5

Hezké vstávání Hezké vstávání Diana Peterfreund

Taková oddechovka. Film jsem neviděla.

23.02.2018 4 z 5

Jezevčíkova kocovina Jezevčíkova kocovina Frauke Scheunemann

V knihovně jsem na ni natrefila mezi novinkami. Líbil se mi název a obal :) Knížka je milá a úsměvná. Chvílemi jak dětská četba. Proto nedávám ani hvězdičky.

12.02.2018

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Četla se dobře,ale zase taková pecka to pro mě nebyla. Daleko víc se mi líbila Dívka ve vlaku,ale zase určitě je tato kniha lepší než za Zavřenými dveřmi. Trošku mi vadila bláznivá Anne. Unesou jí dítě a ona řeší nevěru manžela. Nechápu.

01.02.2018 2 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Já jsem se do té knihy pořád nějak nemohla začíst ...
Rozhodně nepatřila k těm knihám na které jsem se těšila až budu po práci číst.

25.01.2018

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak jak už tu napsali mnozí přede mnou,chvílemi byl příběh "přitažený za vlasy". Několikrát během čtení jsem chtěla knihu odložit a nečíst dál.
Překvapivě závěr knihy se mi líbil nejvíc.
Za zajímavé téma dávám hvězdičku.

22.01.2018 2 z 5

Cestou ven se neohlížej Cestou ven se neohlížej Jitka Prokšová

Mně osobně se kniha líbila, byla poutavá a rychle se četla. Ale některé věci mohla autorka více rozepsat a vysvětlit.

15.01.2018 4 z 5

Mami, kdy už konečně umřeš? Mami, kdy už konečně umřeš? Martina Rosenberg

Četla jsem ji kvůli čtenářské výzvě 2018. Knížka Mami, kdy už konečně umřeš? zmíněná v knize Tajný deník Hendrika Groena. Měla jsem z ní trochu strach,ale nebylo to tak hrozné. Četla se dobře. Smutný příběh k zamyšlení.

11.01.2018 4 z 5