Schmetti Schmetti komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Kniha, která vás praští do očí obálkou i názvem ???????? Tak zlobivá, dvojsmyslná a ulítlá! Když jsem ji uviděla, okamžitě jsem věděla, že ji musím mít. Jasně, erotika, s čtením takovým knížek mám zatím jen nic moc zkušenosti. 50 odstínů šedi jsem vyhodila po 20 stránkách :-D Ale Banán sliboval vtip, takže mě lákal.

Bohužel, jak vidíte podle hodnocení, nebyla jsem nadšená tak, jak jsem chtěla. Vše se dozvíte v recenzi na mém blogu blumensprache.hikaru.cz

15.07.2020 3 z 5

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Velký palec nahoru za homosexuální tématiku. Více najdete v mojí recenzi: http://blumensprache.blog.cz/1702/libali-jsme-se-david-levithan-knizni-recenze

19.02.2017 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Super odpočinková kniha, která pobaví a navnadí zimní náladu. Recenzi najdete v odkazech na recenze :)

10.02.2016 3 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Knížku jsem přečetla strašně rychle, je čtivá a poutavá, zajímavá. Napsala jsem recenzi, kdo chce, může si ji přečíst :) http://blumensprache.blog.cz/1512/odpustte-mi-vas-leonard-matthem-quick-kniha-recenze

03.12.2015 4 z 5

Teď a tady Teď a tady Ursula Georgi

Kniha je perfektní pro lidi, kteří se zajímají o meditaci a duševní zdraví. Najdete spoustu návodů, jak cvičit. Kdo těmto věcem neholduje, ať se knize vyhne obloukem. Ocení ji jen lidé v tomto duchu zaměření. Splňuje všechna očekávání. Přikládám odkaz na recenzi: http://blumensprache.blog.cz/1508/ted-a-tady-ursula-georgiova-kniha-recenze

27.08.2015 5 z 5

Robokalypsa Robokalypsa Daniel Howard Wilson

Kniha mě bohužel zklamala. Nemohla jsem se pořádně sžít s postavami. Chystám recenzi.

03.03.2015 3 z 5