Shinju Shinju komentáře u knih

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Bez komentáře ! Už nikdy prosím nic takového.

01.11.2020 odpad!

Hlasování nohama Hlasování nohama Peter F. Hamilton

Rozhodně povídka má naznačit abychom jsme se zamysleli, co se celkově ve světě děje. Autor se snaží naznačit, že by každý měl být schopen se postarat sám o sebe a rozhodovat sám o sobě = společenská odpovědnost.
A teď honem sepsat na papír pravidla pro svoji vysněnou planetu, třeba potom učiníme kroky ke stvoření lepšího světa, ve kterém společně koexistujeme.

01.10.2020 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Tak jak hodnotit.:) Sérii s klasickými princeznami nehradili super hrdinové alá Marvel a DC. V celku povedený první díl série, ale Měsíční kroniky mi přišly o fous lepší. A proto dávám jen 4 hvězdičky. Trochu něco příběhu chybí, aby byl perfektní.

21.09.2020 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Jak začít. Už po druhé po několika ledech jsem zkoušela číst tuto sérii, byla to úplná muka, moment nejmenuje se tak náhodou až druhý díl. A nedá se to číst. Na té knize je něco, co se mi nelíbí, ale úplně to nejde popsat. Vůbec nechápu, jak si mohla tato série najít tolik fanoušků a třeba nějaké jiné fantasy série mnohem lepší ani nevyšli celé. Knize úplně chybí šťáva, na kterou tedy rozhodně nebudu čekat do druhého dílu. Příběh asi sám o sobě bude nápaditý, ale je pěkně bídně popsaný. Je to takové béčkové čtení podle obalu vypadající na lepší.

28.04.2020 odpad!

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Prostě dokonalost!

01.07.2019 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tak to byl nářez. Skvělé a napínavé čtení.

31.10.2017 5 z 5

Motýlí kůže Motýlí kůže Sergej Kuzněcov

Tahle rozporuplnou a takovou formou napsanou knihu jsem zatím nečetla. Takže to pro mě bylo dá se říct úplně nové čtení, proto jsem ji asi přečetla za jediný den. Určitě doporučuji.

27.07.2017 5 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

Prvních 40 stran nuda, ale pak se to rozjelo a bylo to pěkně napínavé a čtivé. :)

23.11.2016 5 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Musím uznat, že King je vcelku zajímavě píšící autor.Některé povídky se mi líbili více, některé méně, některé nutili k zamyšlení, jiné trochu navodili strašidelnou atmosféru.

24.10.2016 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Tato knížka mě mile překvapila a dobře se četla. :)

19.10.2016 5 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Krásná kniha o rozvíjející se hluboké lásce s fantasii nádechem o andělech, která jistě potěší čtenářky romantic fantasy, ale i ty, které nevědí, co číst a nehledají něco náročného na čtení a chtějí se čtením ponořit do příběhu nekonečné lásky.

„Láska je vážná duševní choroba.“
– Platón

03.10.2016 5 z 5

Magické obrazy Magické obrazy * antologie

Velmi krásná obrázková knížka, která ukazuje jakoby další svět, který někteří lidé ani nevidí, když se na obrázky koukají.

26.06.2016 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Knížka nebyla špatná. Ale myslím si, že autorka udělala dobře, že trilogii nakonec napsala a vydala z pohledu Tris a ne Čtyřky i z toho důvodu, že je lepší, když žena píše o hrdince než o hrdinovi. :)

26.04.2016 3 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Tato kniha se velice povedla. Autor situaci skvěle popsal. A je vidět, že si autor s knihou dal velkou práci, aby nic neopomenul a to se mi líbilo.

24.03.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Pokračovaní super. Hned jdu číst poslední díl.

V knížce se krásně zrcadlí motto: Přátele si drž u těla, nepřátele ještě blíž. :)

02.12.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Nádherná knížka. Nechybí v ní napětí, akce a láska. Mám ráda takovéto knihy a rozhodně mě tato kniha nezklamala. Líbí se mi autorčin vymyšlený svět, který skvěle převedla na papír pro nás ostatní. Doufám, že další díly také nezklamou. Jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

29.11.2014 5 z 5

Roky pod psa Roky pod psa Markus Zusak

Vím, že je to autorova prvotina, ale čekala jsem od knihy víc. Hrdinové jsou budiž ničemové, ale myslela jsem si, že jejich lumpárny budou originálnější. První láska je tam popsaná moc hezky.

28.08.2014 2 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Jedna z hezkých knížek povinné četby.

17.06.2014 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Nádhera! Doporučuji všem holkám. Mám chuť knížku číst znova. :)

05.05.2014 5 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Tato knížka je úžasná. Jsem velmi smutná, že vyšly jenom dva díly. :(

16.04.2014 5 z 5