Tomík9630 Tomík9630 komentáře u knih

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Tato kniha se mi velice líbila v tom že se dobře četla.
Já nejsem moc na knihy, ale tato mě velice zaujala hlavně svými ilustracemi a tím že byla po celou dobu četby velmi napínavá.
Každopádně velice doporučuji přečíst spíš e dětem, ale i dospělím si myslím že by se mohla líbit.

25.09.2019

Černý merkurit Černý merkurit Vojtěch Matocha

(SPOILER) Po přečtení prvního dílu jsem se rozhodl že přečtu i druhý. Byla to skvělá volba protože tato kniha byla stejně napínavá, zábavná a vtahující do děje jako první díl Prašiny. Rozhodně si přečtu i třetí díl a doufám že bude taky tak skvělý jako předešlé díly.

30.04.2021 4 z 5

Poklad v jediné růži Poklad v jediné růži Ann Philippa Pearce

Tuto knihu jsem si přečetl znovu asi po dvou letech z jednoho prostého důvodu,kniha má nádhernou atmosféru a dobře se mi čte.Jeden z důvodů proč jsem si jí také přečetl znovu byl čtenářský deník.Také je tam mnoho šifer které jsou poněkud lehké ale i tak zabaví 100%.Strašně mě překvapil konec této knihy,ale už z počátku jsem věděl že to dopadne dobře.
Rozhodně doporučuji přečíst

14.03.2019 4 z 5

Indiana Jones a Království křišťálové lebky Indiana Jones a Království křišťálové lebky James Rollins (p)

(SPOILER) !!!SPOILER!!!
Tato kniha je sice napsaná podle filmu, ale podle mě je 100x lepší. Když jsem začal tuto knihu číst tak mi to připadalo jako přesná kopie filmu, ale když jsem četl dál tak jsem hned pochopil že mě to bude bavit mnohem více než film. Velmi se mi líbila zápletka s Irinou Spalko která tkae toužila po pokladu. Poté se objevil Mac (další postava v ději) který byl na straně Indiana Jonese, avšak každou chvíli ho chtěl porazit. Nakonec to dopadlo přesně tak jak jsem OČEKÁVAL. Tato kniha se mi velmi líbila.

28.10.2020

Záhada otevřených hrobů Záhada otevřených hrobů Jørn Lier Horst

Tuto knihu jsem četl kvůli čtenářskému deníku. Nikdy bych si nepomyslel že detektivka bude umět někdy takto vytáhnout do děje. Tato kniha se mi dobře četla a byla dost napínavá, chvíli jsem si opravdu připadal jako bych byl Leo který pomalu pátrá po "člověku co otevírá hroby". Rozhodně už ale teď vím, že detektivky budu číst mnohem čaštěji.

30.03.2020

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

(SPOILER) !!!Tento komentář obsahuje SPOILER!!!

Tato kniha je stará 84 let, a i přesto je to jedna z nejchytlavějších knih co jsem četl.Kniha má velice zajímavý a chytlavý příběh. Strašně mě bavilo se prokousávat příběhem a zjišťovat nové věci, také se mi líbila kreativita kluků když si z opuštěné chaty dokázali udělat svojí ,,klubovnu". Této knize bych vytknul jen jednu věc, na můj vkus tam bylo málo obrázků. Jinak knize dávám 9/10 protože je to stará ale skvělá kniha.

26.02.2021

Zápisky odstřelovače Zápisky odstřelovače Vasilij Grigorjevič Zajcev

O této knize nemohu říct že se mi líbila z jednoduchého důvodu, nemám rád knihy s krvelačnou nebo brutální tématikou. Tuto knihu bych si asi nikdy nepřečetl, ale musel jsem ji číst na čtenářský deník do školy. Jinak se mi to zdá jako dobrý nápad udělat knihu s takovouto tématikou. za mě bych jí dal tak 8/10.

19.12.2020

Vítejte v Klubu trapáků Vítejte v Klubu trapáků H. N. Kowitt

Tato kniha mě zaujala už svým obalem, když jsem se ale podíval dovnitř a přečetl si  pět stránek, hned jsem věděl že to bude super kniha. Knihu jsem dostal k vánocům na mé přání. Kniha podle mého názoru zaujme i né moc zdatné čtenáře, ale mě zaujala ihned. Kniha byla zábavná a bylo v ní i dost ponaučení. Už teď ale vím že se ke knize vrátím.

18.02.2020