Red Meat. Kniha třetí přehled

Red Meat. Kniha třetí https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54977/bmid_red-meat-3-lMJ-54977.jpg 4 97 97

Red Meat série

Kultovní komiks Red Meat se objevuje na stránkách amerického tisku už od roku 1989 - a s nástupem internetu se stal kultem i u nás. Red Meat 3 přináší další průhledy do autorova bizarního světa, plného černočerného humoru, kruté nadsázky, mrazivé ironie, psychopaticko-sadisticko-kriminologicko-laktačně-autistického sarkasmu. Cannonovi hrdinové jako by byli vystřiženi z filmů Davida Lynche; jejich strnulé výrazy ostře kontrastují s dynamickým, agresivním humorem, který leckoho šokuje, leckoho irituje, leckoho fascinuje, ale nikoho nenechává chladným - podobně jako rapper a výtvarník Vladimir 518, který třetí svazek Cannonovy ságy vyprovodil do světa svou předmluvou.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Plus

Red Meat Gold , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Red Meat. Kniha třetí. Přihlašte se a napište ho.

pistikpistik
06.08.2023 5 z 5

Opäť sa stretávame s našimi hrdinami. Jedna Citrón a plameňomet či bičovanie, pár návštev Teda so synom v kine, kde to vždy dopadne opileckým škandálom, šialený Nick, ktorý síce nefajčí, ale dá si cudzí prst a samozrejme psycho nápady mliekara Dana.
- preboha Nick... ty teda vyzeráš. Ty si sa pobil alebo čo?
- no, tak trocha. V parku na mňa vlietlo pár sráčov. Bušili sme do seba, dokiaľ som nezačal zvracať krv.
- to by ale mohlo byť vážne. Nechceš vziať do nemocnice?
- pokoj Johnsone... to nebola moja krv.
- aha. Takže to rebro, čo ti trčí z boku, tiež nie je tvoje?
Komiks ako inšpirácie pre šťastný život. He.

Karoley
04.01.2022 4 z 5

Vtipná záležitost, nejvíce mě bavily postavy úchyla Earla a mlékaře Dana, který vždy nemilosrdně setře malou holčičku Karen. A ty názvy stripů jsou fakt boží, i když k obsahu se nijak nevážou ;)

Volně neprodejný přípravek na uvolnění humoru
Pářící se potrava pakoně
Překypující vaječník nudy
Zduřelý cecek strnulosti

darkchipmunk
10.10.2020 4 z 5

Černočerný humor, často vedený až za hranice absurdna. Četla jsem ho už dávno; nejdřív jsem nechápala, pak jsem si zvykla. Prostě kult. Ale platí, že některý stripy pořád považuju za vrchol trapnosti (hlavně Karen a mlíkař) a sama bych vymyslela lepší. Jo a miluju kněze. Když něco potřebujete prodat, nejvíc na dračku jde právě Red Meat. A komiksy vůbec, ověřeno.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Red Meat. Kniha třetí v seznamech

v dalších seznamech2x