Recenze-čtvrté křidélkoo

recenze

Čtvrté křídlo (2024) 5 z 5 / AnnaZeSvetaKnih
Čtvrté křídlo

Tohle bylo něco naprosto WOW. Sice jsem zatím moc knížek za tento rok nepřečetla, ale tohle bude rozhodně jedna z top knížek za rok 2024. Na tuhle senzaci jsme čekali, docela dlouho a už od té doby, co se poprvé objevila na tiktoku, jsem si to hrozně moc chtěla přečíst.
Abych shrnula jak se mi to vlstně líbilo. Dracimiluju, Violetmiluju, XadenMILUJU. Celá ta atmoška v knížce byla úplně úžasná a od první stránky, mě to prostě chytlo, což se nestává tak běžně. To napětí mezi Xadenem a Violet?! Violet byla naprosto dokonalá hlavní hrdinka, neskutečně silná a odvážná a ty vedlejší postavy byly jakože. No prostě dokonalý všechno. Konec byl úplně fňuk, na to se připravte.
Knížka je fakt mooc hezky zpracovaná, prostředí skvěle zpracovaný, postavy, děj, romantická linka, prostě všechno.
Za mě naprostá topka
Fakt mocmoc doporučuju, tohle strašně moc potřebujete číst
5(ofc, jak nečekané)
Btw za rc mooooc děkuju @humbook_blogeri @humbook #spoluprace #humbookblogeri

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Dvacetiletá Violet Sorrengailová měla nastoupit do kvadrantu písařů a strávit život mezi knihami. Její matka, nesmlouvavá velící generálka, jí však nařídí, aby se připojila ke stovkám kandidátů toužících dostat se mezi navarrskou ... více