Patrick Rothfuss - Kronika Královraha

DISKUZE » O knihách


Vysky
Vysky 14.01.2017 v 14:10

Ahoj, rád bych tady založil diskuzi o knize Doors of Stone od pana Rothfusse. Co si myslíte o tom, že už ubělo šest let od vydání druhého dílu (Strach moudrého muže) a pořád ještě nevyšel díl třetí ? Někde jsem se dočetl, že Rothfuss má knihu dopsanou snad už rok a půl a jen provádí korektury textu a dolazuje nesrovnalosti v příběhu, ale nemám to potvrzene...

MonikaJanka
MonikaJanka 14.01.2017 v 23:40

Tiež už čakám 5 rokov na ďalší diel.

lulein
lulein 16.01.2017 v 01:19

Já jsem loni dočetla (zhltala) a vážně bych byla ráda pokračování nepotřebuju konec :D

Vysky
Vysky 17.01.2017 v 17:48

No já mám zase teď pověřené info že by měl zveřejnit Q and A o nové knize, tak doufám že tam bude i datum vydání. Alespoň to sliboval pokud se na charitu vybere přes dva miliony. Ještě k tomu seriálu někde jsme četl že to nakonec odmítl a nebude to zfilomovane ale nevím co je na tom pravdy

Jass
Jass 19.01.2017 v 23:18

Vážně je to už šest let? Fíha, bych ani neřekla... Každopádně na Martina pořád nemá :D

Vysky
Vysky 23.01.2017 v 15:48

No nevím, mně se víc líbí Rothfussovo styl psaní :D


Jass
Jass 23.01.2017 v 18:07

Vysky: Pokud je to reakce na mě, tak jsem neporovnávala kvalitu ani styl jejich psaní, jen rychlost XD. Pokud bych měla říct, který styl mám radši, byla bych dost na vážkách. Kronika královraha vs. Píseň ledu a ohně... To by asi vyhrál ten Královrah, ale pokud bych do toho zahrnula ještě Martinovi scifi povídky... Tak Druhý stupeň osamění je asi stále nejlepší literární dílo, co jsem kdy četla. Na druhou stranu Hudba ticha byla skutečně epesní.... Mám moc ráda oba dva...



Vložit příspěvek