Vlastní hodnocení a komentáře - vyhledávání a třídění

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


soukroma
soukroma 27.02.2016 v 11:16

Bylo by možné zavést funkce třídění (aspoň od nejlepšího po nejhorší) v rámci vlastních hodnocení a komentářů? Stejně užitečná by byla možnost vyhledávání v rámci komentářů a hodnocení (minimálně na základě slov z názvů knih), protože nelze zobrazit vše na jedné stránce a použít webový prohledávač stránky. Někdy si člověk nemůže vzpomenout přesně na titul knihy a prohledávat v tomto případě celou DB je nemožné a u vlastních komentářů na více než desítkách stran také zdlouhavé a obtížné...
(Sama mám momentálně 362 komentářů a 1341 hodnocení, takže vím, o čem mluvím...)

Koka
Koka 27.02.2016 v 14:42

soukroma: Něco z toho, co chcete, tady je: vlastní komentáře, seřazené od nejopalcovanějšího po méně či vůbec neopalcované, má uživatel dostupné. Když si ve svém profilu najedete pod svým "nickem" narubriku "Získané palce za komentáře", tak to číslo, které je probarvené červeně, je aktivní, a kliknutím na něj se dostanete na své (nebo v cizích profilu na cizí) komentáře od nejúspěšnějšího po méně úspěšné.
(Když jsem na to přišla, nesmírně mě překvapilo a pobavilo, který z mých komentářů je zde hodnocen jako nejlepší :=)))
Je pravdou, že i mě chybí funkce vyhledání vlastního komentáře u konkrétní knihy. Mohu si tam, nastavit řazení komentů podle nejopalcovanějších, podle nejnovějších, nebo nechat si ukázat komentáře svých oblíbenců. Svůj vlastní však musím pracně dohledávat v propasti času a desítek jiných příspěvků. Přimlouvám se tedy za zřízení takové funkce do číselníku pro výběr řazení komentářů.

soukroma
soukroma 27.02.2016 v 15:02

koka: O řazení vlastních komentářů podle jejich oblíbenosti u jiných čtenářů (což zdaleka nevypovídá o kvalitě, tedy ani "nejlepším" komentáři) samozřejmě vím, také jsem to ve své prosbě o nové funkce neuváděla.
Už asi rozumím, v čem je problém v porozumění: Od "nejlepšího po nejhorší" hodnocení/komenář jsem myslela řazení dle počtu hvězdiček...

Text příspěvku byl upraven 27.02.16 v 15:07



Vložit příspěvek