...třeba někoho zaujme v literatuře

DISKUZE » Volná diskuze


alekis
alekis 30.10.2019 v 10:13

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 30.10.2019 v 10:17

Tak tady vladne solidní paranoia a přehnaně velké sebevědomí, ať je z toho smutno snad celé databázi.
Už vidím ty všechny uživatele, jak sedí doma a říkají si: "Prosím, prosím, ať už něco alekis napíše, prosím, bez mojí reakce by se necítila celá, protože prosím, já vím, že to tam hluboko v sobě potřebuje, ale musí to skrývat, tak prosím, ať něco napíše, a já mohu naplnit své potřeby, prosím, chci jí tak moc psát, jak po tom vlastně touží ona, ale musí to skrývat za sebemrskačstvím..."
Jo, tak takhle tady asi moc lidí nevstává, sorry... :(

siena
siena 30.10.2019 v 10:18

alekis, kdybyste vy měla být pro mne vitamínem, tak to bych na tom byla opravdu hodně špatně. Nebývám osobní, ale ve vašem případě, to jde dost těžko...takže, alekis, jste člověk, se kterým nemám nic společného, a nikdy mít nebudu. Vaše představa o světě, jak by měl fungovat, se zcela míjí s mou.
Jsme ve volné diskuzi, na společenských stránkách. Jak jste sama napsala, každý má mít prostor pro svůj názor. Takže čas od času reaguji na zdejší příspěvky, se kterými nesouhlasím. Že i na ty vaše je celkem zákonité, vzhledem k tomu, co jsem napsala výše. To je celé...

Text příspěvku byl upraven 30.10.19 v 10:18

JáJejí
JáJejí 30.10.2019 v 10:19

Tak pan Kuras žije dál v paradigmatu padesátých let, srozumitelně: "Příživníci z kaváren do dolů a plynáren!".

Jen jsem tu jeho DALŠÍ reklamu na jeho knihy přeběhla rychločtením, ale:

Takových anonymních výroků údajných intelektuálů vám vyplodím tři za minutu.

Správné odpovědi na ty dvě logické hádanky se zapamatují IHNED po prvním čtení, nemohou tedy být metrikou inteligenční schopnosti, max. tak gramotnosti a pravděpodobnosti, že už je člověk někde potkal.

Pan Kuras je co jiného, než intelektuál, tedy člověk živící se prací svého mozku a rukou píšící seskupence symbolických znaků?

Vy, paní alekis, jste rentiérka, zasloužilá důchodkyně, nebo čím jiným si vyděláváte na placení účtů vašemu Internet Providerovi resp. mobilnímu operátorovi?

Věřte mi, nebo ne, je nás tu víc, než tři, kteří právě aktuálně vznikající svět nevidíme jako ohrožení, vůči němuž je třeba tasit elektronické rapíry!

Text příspěvku byl upraven 30.10.19 v 10:21

alekis
alekis 30.10.2019 v 10:22

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

alekis
alekis 30.10.2019 v 10:24

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 30.10.2019 v 10:30

Alekis: každý kdo cirkusu zaplatí vstupné je vítán, já vím ;)

JáJejí
JáJejí 30.10.2019 v 10:35

Mě nezajímá výše vašeho měsíčního, nebo ročního příjmu, ale jeho zdroj. Začala jste s tou nenávistí vůči intelektuálům sama, tak by mě opravdu zajímalo, zda si vyděláváte jako prodavačka, soustružnice nebo třeba zdravotní sestra.

Ostatně, já do tzv. slušné společnosti nikdy nesměřovala!
:-)

Text příspěvku byl upraven 30.10.19 v 10:36

alekis
alekis 30.10.2019 v 10:45

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

mirektrubak
mirektrubak 30.10.2019 v 10:47

Já jsem si přečetl jen začátek článku, kde pan Kuras uvádí v uvozovkách různá tvrzení, ale neuvádí k nim jejich autory. Vlastně to vypadá, že to ani nejsou ničí autentické výroky, že je to nějaká Kurasova představa o tom, jaké jsou typické věty intelektuálů. To je opravdu velmi nepoctivé, až neslušné. A taky je to něco, co mě dost nebaví – prezentovat opozitní názory ve směšné nebo zjednodušené podobě jako typické reprezentanty postojů nějaké skupiny ... a pak tu skupinu skrz takto zdeformované názory zesměšňovat nebo urážet a povyšovat se.

JáJejí
JáJejí 30.10.2019 v 11:09

Alekis, já jsem potvrzeně cis-hetero-sapiosexuálka už dlouhá léta!

Nevylučuji sice, že mě v budoucnosti některá z krásných mladých dívek eroticky uchvátí natolik, že poznám i lesbickou lásku, ale já spím jen s těmi, které miluju.

A abych to vůbec mohla zjistit, tak s ním/ní musím mít alespoň jedno společné téma, což s vámi tedy rozhodně neočekávám.

Text příspěvku byl upraven 30.10.19 v 11:10

alekis
alekis 30.10.2019 v 11:11

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lector
Lector 30.10.2019 v 11:23

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 30.10.2019 v 11:24

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 30.10.2019 v 14:01

"...prezentovat opozitní názory ve směšné nebo zjednodušené podobě jako typické reprezentanty postojů nějaké skupiny ... a pak tu skupinu skrz takto zdeformované názory zesměšňovat nebo urážet a povyšovat se ..."
mirektrubák, to jste hezky a výstižně napsal. Bohužel, je to styl, který je, pro mne z neznámých důvodů, široce akceptovaný. Akceptovaný lidmi, kteří sami jakýkoliv projev nesouhlasu těžce nesou. Styl, který používají lidé, kteří jsou sami typickými představiteli té zesměšňované skupiny, jak správně poznamenala paní uživatelka Jájejí. Lidé, kteří druhé kritizují, odsuzují za cosi, čeho jsou buď sami nositeli, či lidé, kterými jsou obklopeni. A to jejich "cosi" je mnohdy ještě horší...Přesto, ti jedni stále ukazují a ti druzí stále tomu ukazování freneticky tleskají...
Pro mne pan Kuras, jeho názory, "skončily" posledními senátními volbami. Jsem ráda, že voliči mu jasně vzkázali, kam s tou kampaní patří...tedy na zadní místa v žebříčku.

Text příspěvku byl upraven 30.10.19 v 16:42

encyklopedie
encyklopedie 30.10.2019 v 17:16

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Dudu
Dudu 30.10.2019 v 17:52

Já se těším do kina na nového Termoše. Kdo má už ten zážitek za sebou?

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 30.10.2019 v 17:53

Budu pokračovat v rytmu divokého boogie!

Vydavatelství BB art nám přichystalo slepenek one shotů na jedno téma. Vánoční téma. Pomůže Frank Castle zachránit letošní Vánoce? Nebo bude jako Grinch? Odoláte a knihu si přečtete až o svátcích? Nebo to nedáte a přečtete hned, co vyjde? Já to vidím černě. Přečtu asi hned ;)

Vánoce na odstřel, pif paf, bitches! Sakra, dostala jsem z toho chuť na řízek a bramborový salát!

encyklopedie
encyklopedie 07.11.2019 v 12:51

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

encyklopedie
encyklopedie 08.11.2019 v 11:15

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Eicherik
Eicherik 08.11.2019 v 17:24

encyklopedie: Sledoval jedním okem. Manželka si to zamilovala. :-)
Teď bojuju se set top boxem a set top box vyhrává. :-D Asi rozkopu televizi a bude klid. :-D

encyklopedie
encyklopedie 08.11.2019 v 23:10

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

alekis
alekis 09.11.2019 v 08:52

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Killingjoke
Killingjoke 09.11.2019 v 10:33

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Dudu
Dudu 09.11.2019 v 11:18

Tohle už je také klasika: https://youtu.be/aC872j2-PDw



Vložit příspěvek