Videohry a počítačové hry - a my

DISKUZE » Volná diskuze


tsal
tsal 14.10.2017 v 13:59

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

tester
tester 09.02.2018 v 06:05

Četba je jen vlahý vánek, který ovívá málo aktivní mozkové závity, ale hrát hru na PC atp. je zvýšená aktivita a namáhání mozkových buněk. Náhodou jsem narazil na hru Samorost 3 a koukám ! Nechci tím odrazovat od čtení knih, ale jak se to jeví někomu kdo hry hraje nebo hrál? Dá se to různě porovnávat. Hlavně podle účinků na rozvíjení mozku. Někde jsem četl, že zaměstnavatelé akceptují u uchazečů o zaměstnání jestli hrají PC hry. Pro mé známé mladší hráče není problém zahrát hru BEZ nápovědy. Pro mne jsou to nepřekonatelné rébusy. Musím použít nápovědu. Rozdíl v myšlení a řešení her je mezi námi obrovský !! Hrami se zabývám teprve 1 týden.
Měl jsem averzi k bojovým hrám. Změnil jsem názor. Tyto hry jsou velmi dobré pro rozvíjení postřehu, rychlosti řešení akcí atp. Doporučují se jako analgetikum při bolestech, lékaři hrající hry se dopouštějí při práci méně chyb, děti-hráči jsou bystřejší atp. Čili tyto hry hrát !!!!

Text příspěvku byl upraven 11.02.18 v 06:03

Jarek917
Jarek917 16.04.2018 v 18:26

Já osobně nejraději hraju adventury. Nejvíc se to podobá zážitku ze sledování filmu nebo čtení knížky. Procházím napsaným příběhem, který můžu svým chováním ovlivnit. K dispozici je několik různorodých her, každý si může vybrat, co mu vyhovuje. Podrobný přehled je třeba na http://www.rajadventur.cz/

Skallarix
Skallarix 18.03.2020 v 20:45

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

DarkAvenger
DarkAvenger 20.07.2021 v 16:06

Já mám ráda videohry z 9/80 a 90 let jako je Nintendo Pokémon, Supwr Mario, Bomberman a RPG.

RamonVarga
RamonVarga 11.06.2022 v 07:36

Zdar bando! Mám tip na knižní hru, kdy budeme zadávat jako ve slovním fotbale na jedno poslední, ale z oblasti videoher. Vykopávám:

Hitman


RamonVarga
RamonVarga 11.06.2022 v 07:36

Uživatel svůj příspěvek odstranil.



Vložit příspěvek