Anjeli v mojich vlasoch

Anjeli v mojich vlasoch
https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98194/mid_anjeli-v-mojich-vlasoch-KpX-98194.jpg 4 650 650

Lorna Byrneová vidí anjelov a rozpráva sa s nimi odmalička. Jej deti sú už dospelé a ona po prvýkrát otvorene rozpráva, čo videla a čo sa naučila. Žije pokojným životom na írskom vidieku. Keď bola dieťaťom, považovali ju za retardovanú, lebo nejavila záujem o svet vôkol seba. Pamätá si, že okrem okolitého sveta vnímala rovnako intenzívne aj anjelov a duše mŕtvych. Dlho si myslela, že aj ostatní vnímajú okolitý svet tak ako ona. Lorna rozpráva svoj životný príbeh: Vyrastala v chudobnej rodine, neskôr pracovala v Dubline, vydala sa a zažila rodinnú tragédiu. Čitateľ v ňom stretáva bytosti z duchovných svetov, ktoré prebývajú aj v našom svete – prevažne ohromujúco krásnych a rozmanitých anjelov vrátane proroka Eliáša i duší mŕtvych. Dnes Lornu nenavštevujú len chorí hľadajúci uzdravenie a útechu, ale aj teológovia rôzneho vierovyznania, ktorí sa snažia preniknúť do podstaty duchovných záležitostí. Tento pozoruhodný príbeh je svedectvom ženy, ktorá vidí veci na opačnom konci spektra mimo každodenných zážitkov.... celý text

macek8
25.08.2019 odpad!

Tyto ezotericko-okultistické žvásty už mě delší dobu iritují. Andělé skutečně existují, ale není to tak jednoduché, jak nám předkládá autorka, která je podle mého názoru neskutečně naivní. Andělé nejsou jen dobří, ale bohužel existují i padlí (zlí) andělé, kteří se za ty dobré jen vydávají a snaží se nás přivést na scestí. S duchovním světem není dobré si zahrávat. Jedinou pravou cestou je víra v Ježíše Krista, Božího Syna, který tolik miloval lidi, že za ně položil vlastní život. On je jediná "pravda, cesta, život", u něj hledejte lásku a útěchu...

Sandalkar
21.07.2019 3 z 5

Hezké nakousnutí tématu a představení nelehkého ale láskyplného života jedné z velkých osobností spirituálního světa. Pro inspiraci do vlastních životů je ale dle mého nutné nahlédnout do jiných knih této autorky.

Radka1911
27.06.2019 1 z 5

Měla jsem velký problém tento bestseller dočíst do konce. Rozhodně nemám nic proti andělům, ale toto rozhodně nebyl můj šálek kávy. Možná, jednou, se zkusím začíst znovu.

Hanaol
10.05.2019 5 z 5

Tato kniha mi změnila život. Krásné vyprávění o andělech. Od té doby, co jsem ji přečetla, jsou se mnou vědomě.

Gabi212
24.04.2019 5 z 5

Nádherná kniha, která mi v těžké nemoci dala naději a sílu bojovat.

Pavlicová
08.03.2019 5 z 5

Knihu jsem právě dočetla, dostala jsem jí darem od mé kamarádky, která věří na anděle. Myslím, že je kniha opravdu napsaná podle skutečného příběhu. Mám z ní velmi pozitivní pocit, věřím tomu:-)

lulluuu
03.03.2019 5 z 5

kráááása....

Rajska
13.02.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala od kamarádky jako dárek. Jednou za čas, když jsem jí potkala, mi vyprávěla o andělech, už vím proč... Nádherná knížka psaná srdcem...

Barča21
24.01.2019 4 z 5

Hezká knížka psaná srdcem a z lásky, ale věřim, že tato knížka není určená pro každého čtenáře. Musíme aspoň trochu věřit, že něco mezi nebem a zemí existuje.

Anie.M
26.12.2018 5 z 5

člověk nemusí být silně věřící, aby cítil prostou upřímnost a lásku ...

je zcela na každém z nás, aby si věci ze života Lorny vysvětlil reálně s důkazy a nebo si ponechal myšlenku, že možná něco mezi nebem a zemí opravdu existuje.

Zuzvil
18.12.2018 3 z 5

Pro mě úplně nová kniha ve smyslu "žánru". Zajímavý příběh a pohled autorky na něco, co je pro mnohé z nás neuchopitelné a teprve se s tím učí pracovat a víru si tvoří. Je to moc příjemně a docela čtivě napsané, představovala jsem si to ale asi ještě trošku jinak, takže zkusím určitě od autorky ještě jinou její knihu. Každopádně je kniha krásným "oknem" k tomu, aby člověk nad svým životem popřemýšlel a také velmi poeticky ukazuje jak lze vidět smrt, to mě snad zaujalo na knize nejvíc. Doporučuji k přečtení, a zamyšlení se.

Sasanka173
22.10.2018 4 z 5

Moc hezká kniha :-)

Dopitlik
09.06.2018 3 z 5

Moc hezká kniha, která je příjemným startem dívání se kolem sebe a vnímání života jiným pohledem.

popelka595
21.05.2018 5 z 5

Tohle je přesně ten typ knížky, který se k vám dostane v ten správný čas.
Lorna musí být opravdu pozemský anděl, jinak si nedovedu vysvětlit, kde se v ní bere tolik síly, lásky a soucitu, který ji může většina z nás jen závidět. Ale proto Lorna knihu nepsala. Kniha má v sobě důležité poselství pro nás všechny.. Opravdu úžasné čtení!

jengibre
09.05.2018 3 z 5

Kniha se mi četla s lehkostí, místy hladila po duši a byla až dojímavá. S mnoha myšlenkami jsem se ztotožnila, ale byly zde i takové, které mi připadaly přitažené za vlasy a připisuji je spíše autorčině bujné fantazii nežli jejímu daru. Pokud jde o styl psaní, nečekala jsem, že kniha bude tolik popisná a zacházející do zbytečných detailů.

Merien75
29.04.2018

Knihu jsem přečetla rychle, bavila mě a po přečtení jsem zhlédla video z přednášky s autorkou Lornou Byrne na you-tube. Je to velice pohledná, příjemná a neobyčejná žena se schopností vidět anděly. Knihu napsala poutavě a docela čtivě. Chystám se určitě na její další knihy.

Kitty
24.04.2018 1 z 5

Jak říkal kamarád, " život je příliš krátký na to, abychom četli něco, co nás nebaví". Začínám mít obavy, že ji nedočtu :(
Tak nějak o ničem, jen všude samý čekající anděl...

mythos91
24.04.2018 4 z 5

Z knihy všeobecně mám velmi pozitivní pocity, v průběhu čtení až dokonce jsem z obsahu cítil především laskavost, skromnost, vděčnost za maličkosti, obětování se pro druhé, vědomí pomáhat ostatním lidem a některé další pozitivní prvky.

micha-ella
17.04.2018 1 z 5

Páni! Na čem všem se dá vydělat! A ještě nadchnout tolik čtenářů! (Za to dávám hvězdičku). Já rozhodně mám duši, mám silnou intuici, věřím, že svět nevznikl jen tak a že příroda je zázrak, ale tahle knížka je blábol a musela jsem jí nedočtenou odložit.

honza1870
06.04.2018 5 z 5

Jako první bych rád řekl že jsem ateista a tak zůstanu, ale tato kniha je jediná nábožensky motivována kniha kterou jsem dočetl. Nemyslí si že andělé existuji, osobní příběh Lorny mě ale opravdu oslovil.