Bentley

Bentley
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540569/bmid_bentley.jpg 4 782 782

Vested Interest série

Dokáže se kvůli ní změnit? Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí „na ni“. Na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od jeho světa naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout. Stejně tak nedokáže vysvětlit, jak se díky ní cítí. Šťastně. Ochranářsky. Milovaně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bentley, 2018

Myška43
29.04.2020 5 z 5

Já jsem velmi spokojená. Je to krásný romantický příběh s trochou napětí. Bentley a Emmy jsou pro sebe jako stvořeni a jejich přátelé moc sympatičtí. Už se těším na Aidena a Cami.

Maruš.D
28.04.2020 5 z 5

Jo, jo a jo!!
Po dlouhé době kniha o sexy, bohatém, milém a vášnivém chlapovi, který není děvkař, co ho strčí všude. Mile překvapilo!
Už od první kapitoly jsem cítila, že kniha se mi nejspíš bude líbit a strašně jsem se bála, že jako pokaždé mě ke konci začne nudit. Nebo, že tam bude až moc dlouhé vyprávění jen o tom, jak se do sebe zamilovávají a bude to nuda. Naštěstí se mé obavy nenaplnily. Pocit, že se stane něco špatného jsem měla s každou další přečtenou kapitolou a napnutá jsem byla jako struna. Georg se mi nezamlouval už na první schůzce, ale to co se stane jsem tedy nečekala.
Strašně příjemné postavy, které se k sobě hodí. Souhlasím, že je to nenáročné čtení. Postavy jsou nekomplikované. Jediné co mi trochu přijde přitažené za uši, jsou vztahy mezi nejlepšími kamarády a nejlepšími kamarádky. Tak pěkně si to rozdělili, až mi to nepříjde reálné. Nicméně to nemění nic na tom, že se velmi těším na další díly, které si koupím asi na amazonu v angličtině (nevydržím čekat :D).

Tesset
26.04.2020 5 z 5

Přečteno za jeden den. Bylo to super, až se divím, že to nemá lepší hodnocení (na rozdíl např. od knih Katy Evans, série V ringu, která byla strašně přehnaná). Jasně, byla to zase taková pohádka, zlosyn hned jasný, ale pořád mi to přišlo uvěřitelné a hlavně hlavní hrdinové věčně jen nelapali po dechu, nechvěli se sotva foukl větřík apod. Za mě fakt super, těším se na další díly.

maafa
24.04.2020 3 z 5

Nebylo to špatné, pro mě až moc pohádka...

havrmoni
21.04.2020 5 z 5

Je to sladké, je to nekomplikované, je to vtipné a je to moc příjemné čtení. Postavy jsou k sobě upřímné, nelžou si. Nejsou tam zbytečnosti typu mám mě rád, nemá mě rád. Je to prostě jednoduché, někoho potkáme, líbí se nám, zamilujeme se, vezmeme atd. Relaxační a oddychový příběh. Už se těším na další.

Dee69
21.04.2020 4 z 5

Kniha sa mi páčila. Je pre zmenu priíjemne keď je hlavný hrdina vykreslený inak, než ako sukničkársky bastard :) Samozrejme, nemôžeme tu očakávať nejakú dychberúcu zápletku, ale ako večerné oddychové čítanie odporúčam.

JanaSustr
20.04.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Přečetla jsem za jedno dopoledne.

Knihomolka97
20.04.2020 5 z 5

Po tom, co jsem si četla některé komentáře a viděla hodnocení, jsem od knihy moc neočekávala. A možná i proto jsem tak příjemně překvapená. Bavila jsem se od úplně první kapitoly. Emmy se mi okamžitě zalíbila, s Bentlym k sobě samozřejmě perfektně pasovali a skvěle se doplňovali. Jejich slovní přestřelky byly vtipné a svěží.
Celé to bylo takové oddechové, milé, romantické a žhavé čtení s trochou napětí ke konci. Rozhodně si další díly ujít nenechám. Hodně jsem oblíbila Aidena, o kterém bude další díl.

Prchalka
18.04.2020 5 z 5

Hezký příběh, kniha se dobře četla. I jsem se občas zasmála na jejich dobirani. Těším se na zbytek serie :)

helenkan
17.04.2020 3 z 5

Nemůžu říct,že by se to nečetlo dobře. Taková romantika na pár hodin. Jen se tam nic moc nedělo. Myslím,že další díly oželím.

werastk
14.04.2020 4 z 5

Pekný príbeh, ktorý je v podstate predvídateľný - ale pri tomto druhu kníh to nevadí. Nemôžem si pomôcť, ale príde mi, že som presne tento dej už niekde čítala... :-)

MarKy95
13.04.2020 3 z 5

Za pár hodin přečteno, kniha nějak zvlášť nepřekvapí, ale není špatná. Pro mě lepší než Kontrakt.

margitka13
10.04.2020 3 z 5

Veľmi, ale že veľmi sladké.. Príbeh sa čítal rýchlo a ľahko. Zmlsla som ho raz dva ale veľa vecí tam bolo prehnaných.
Ďalšie časti si ale tiež rada prečítam.

petulkapeta
10.04.2020 5 z 5

Super!!!jsem nadšená a miluju jak autorka skvěle píše

lusitta05
09.04.2020 3 z 5

Zlé to nebolo, ale dej mi pripadal, že iba tak kĺže po povrchu v jednej rovine. Ku koncu trošku osvieženie. Uvidím, či sa to zlepší v pokračovaní, dúfam, že áno.

Chvilkasnění
08.04.2020 5 z 5

Krásná kniha a ještě lepší příběh. Taková ta oddychovka na dlouhé večery. ☺ Mě se to líbilo a těším se na další díly. ♥

AliceTief
08.04.2020 5 z 5

Povedený příběh, krásně napsáno a moc se těším na zbytek série =)

ovecka535
07.04.2020 5 z 5

Dobrá oddychovka na tento čas

pavlikova9332
05.04.2020 5 z 5

Krásná kniha. Udělala jsem jedinou chybu nepočkala jsem až budu mít vice dílů ze serie. Protože nutně chci další díl.

bosorka382
03.04.2020 3 z 5

Bolo to sladke,predvidatelne,hl.hrdinovia sympataci,som zvedava na dalsi pribeh...