Chlap snů

Chlap snů
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477661/bmid_chlap-snu-hKk-477661.jpeg 4 733 733

SEXY ROMANTICKÁ KOMEDIE | Je to Chlap snů. S velkým Ch. Však víte, koho myslím – hrdinu snad každé romantické knížky. Šíleně bohatý a vlivný chlap, který má vlastní společnost a navíc je zatraceně sexy. Žije v luxusním střešním apartmá. V posteli je zvíře. A má obrovský… gauč. Taky je to trochu cvok, ale na druhou stranu skrývá jedno velké tajemství, po jehož odhalení vám bude jeho chování dávat dokonalý smysl – nakonec zjistíte, že i když jste ho ze začátku jen stěží mohly vystát, teď se vám z něj podlamují kolena. Přesně takového mám na mysli. A přesně takového jsem našla.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

That Guy, 2018

Ilan
10.10.2021

Hej ještě jsem se u knihy tolik nenastala!

petraLI
03.10.2021 odpad!

Větší hloupost jsem nečetla.

suzanne1997
03.10.2021 2 z 5

Jsou knihy, které člověka chytí a nepustí, knihy, které si s klidem nechá uletět a pak taky knihy jako je tahle. Skvělý námět, úžasná možnost zápletky, anotace která navnadí. Ale naprosto chabý způsob vyjádření. Autorka měla dobrý nápad, jak celý děj pojmout, kniha gradovala a čtenář se má určitě na co těšit. Jenže ono to až tak slibné nebylo. Minimálně mi se zdá jako kdyby té knize něco chybělo, neměla jiskru, byla prostě napsaná bez toho, aby si autorka s dějem a postavami hrála. Celá kniha je jaksi plytká a bez nápadu. Rozhodně jsem očekávala víc. Pro mne nesmyslný humor vystřídala přemíra sexuálních scén a několik opravdu podstatných pasáží, Kvůli kterým se tohle dílo vyplatí číst. Když to shrnu, jsem zklamaná a docela lituju, že jsem knihu v knihkupectví vzala do ruky a do toho košíku ji přihodila. Jak to tak vidím, tak bude zabírat jen místo na poličce, kde nebude mít jinou funkci, než lapat prach. Už přemýšlím, kam ji pošlu dál.

janqa410
30.09.2021 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle byla vážně jízda, už první stránka mě upřímně pobavila. A s rukou na srdci mohu přísahat, že jsem si užila celou knížku. Jsem ráda, že jsem ji pořídila. Jake mě zpočátku lehce lezl krkem a chvilku jsem dokonce doufala, jestli se Penelope nedá do kupy s Camem, protože ten byl totálně boží. A Penelope, tak to je úplná neřízená střela, uragán, vichřice, která s sebou vezme všechny. Její styl, humor, nevymáchaná a až přespříliš proříznutá pusa, to bylo kouzelné. Její charisma otřáslo všemi a nakonec nejvíc opravdu Jakem, který, jak zmínil Cam, ji své koule do kabelky daroval, nakonec vlastně velmi ochotně a na zlatém podnose. Konec knihy dává tušit druhý díl, na který se opravdu, opravdu moc těším. Kim Jonesová, mám tě odteď v hledáčku.

Šíla
29.09.2021 5 z 5

Začátek byl zvláštní. Říkala jsem si, jak někdo může tak dlouho dokola řešit psí h*vno a chtěla jsem přestat číst. Ale neudělala jsem a to jsem za to ráda. Knížka mě bavila a nasmála jsem se. Určitě si ji ještě někdy přečtu znovu.

peta88
29.09.2021 5 z 5

Knížku jsem začala číst s tím, že od ní nic extra nečekám. Konalo se ale překvapení. I když se v ní vlastně nic závratného neřešilo, nemohu říci, že bych se u ní nudila.
Je to prostě taková romantika, která potěší romantické duše jako jsem já.

Myška43
19.09.2021 4 z 5

,,Nejsem žádná Vivian. A on není Edward. Tohle není Pretty Woman. Tohle je příběh o spisovatelce, která našla svou múzu. Svého chlapa snů.....

Začátek byl dost slibný. Zajímavý, neotřelý a ujetý. Několikrát jsem se od srdce zasmála. Potom příběh začal upadat a je to velká škoda. Chtělo to nějakou zápletku, trochu propracovanější děj a bylo by to dokonalé jako chlap snů Jake.
Penelope mi občas lezla na nervy a nějaké odstavce bych vyškrtla. A také je mi líto, že autorka nedala více prostoru panu Dokonalému.
Ale jinak super oddychovka.

NikolaSkop
16.09.2021 4 z 5

Vtipka knížka! Penelope je solidně praštěná. Přečetla jsem jí na jeden dech ale na plný počet hvězd to není.. Děj byl velmi jednoduchý s prakticky žádnou zápletkou.. Je to takova ta klasická oddechovka která nijak nepřekvapí.

Ivule_M
13.09.2021 4 z 5

Čtivá kniha s trošku jiným vztahem hlavních hrdinů (spisovatelka, co se mu vloupala do apartmá a boháč). Ale musím říct, že chvílemi mě hlavní hrdinka dost štvala tím, jak pořád vše přirovnávala k románu. Za mě slabší 4*

Dela90
12.09.2021 4 z 5

Musím říct, že u první části knihy jsem byla mírně zklamaná, bylo to něco jiného než co jsem čekala. Hlavní hrdinka Penelope mi přišla cáklá a Jake jako nedobytná pevnost. To vše se během knížky změnilo a můžu říct, že to bylo moc příjemné fajn oddechové čtení.

bafuskyBaf
10.09.2021 5 z 5

Já jsem se prostě bavila od začátku až do konce... Ano, Penelopa byla praštěná...a to se mi líbilo...Četlo se to skvěle a asi bude další knížka, tentokrát o Camovi..:-) tak šup sem s ní...:-D

Njangu
08.09.2021 5 z 5

Opravdu vtipný kousek a vtip si to udrželo od začátku, až do konce. Což oceňuji.

Verulesa
06.09.2021 5 z 5

Já se tak nasmála! Parodie na erotickej román, která sama erotickym románem je. Naprosto výborný, rozhodně vybočuje z davu.

havrmoni
04.09.2021 2 z 5

Přečteno rychle. Ono totiž není nutné a zajímavé číst vše, hlavně myšlenky hlavní postavy - Penelope. Už jsem četla o podobných postavách, ale ty byly roztomile ukecané a jejich hlášky vtipné. Tohle bylo utrpení, nedokázala jsem to brát s nadhledem. Takže za mě romantika a jiskření - nula. Erotika se smrskla do úzké vagíny a k smíchu mi nebylo nic. Ale 100 lidí, 100 chutí. Co se nelíbilo mě může se líbit jiným. Mě se drzé, přisprostlé a vyloženě buranské ( nevychované) chování fakt nelíbilo. Myslím, že po téhle autorce už nesáhnu.

MilackovaN
02.09.2021 5 z 5

Už dlouho jsem se u knížky tolik nenasmála. Hlavní hrdinka mi byla hrozně sympatická a její chlap snů též. Kniha se četla sama, a doufám, že bude mít kniha pokračování, Cam a Emily by byly skvělý pár.

Darcy777
31.08.2021 1 z 5

Nedočteno.. bohužel to je tedy úplně mimo můj vkus. Vtipné mi to nepřišlo ani trochu. Nevím, jestli záměrem autorky bylo vykreslit hlavní postavu jako více či méně potrhlou bláznivou ženskou, ale tohle se tedy nepovedlo. Přijde mi to přehnané a splácané z několika knih dohromady. Úvod mi připomínal jisté momenty z knihy Turbulence. Za mne tedy ne, ale jen můj názor :)

Ivča39
29.08.2021 5 z 5

I když námět xkrát už použitý, bylo to originálně podané - ještě nikdy jsem se při popisu erotických scén tak nenasmála, přemýšlím jestli z toho měla autorka velkou prču když to psala. Pro mě to bylo příjemné překvapení a velký relax, byla bych ráda, kdybych v budoucnu natrefila na něco v podobném stylu..

pavlikova9332
28.08.2021 5 z 5

Tato kniha se mi líbila byla vtipná a Penelope je prostě dokonalé praštěná

petulkapeta
26.08.2021 5 z 5

Touha je jenom touha. Touha zintenzivňuje danou chvíli.
Zvýrazňuje zážitek. Vytváří sexuální přitažlivost, která vede
k sexuálnímu aktu, kvůli kterému pak ženská sice vtipně chodí,
ale zároveň už netrpělivě očekává, až ho do ní zase zaboří. Touha
je však zároveň něco, co se dá hodit za hlavu. Něco, nad čím se
člověk může pousmát, když si na to chce vzpomenout. Nebo něco,
co jde zapomenout.
Láska?
Dejte někomu svoje srdce a budete toho litovat. Ať už to bude
dnes, zítra nebo až za sto let, jednoho dne poznáte tu stinnou
stránku. Nic tak úžasného nemůžete prožít bez následků. A právě
proto je láska tak mocná.
Znate to?Co na srdci,to na jazyku? a přesně taková byla Penelope,žrala jsem ji a smala se tomu co děla,fakt se člověk u knihy hodně pobaví to se musi nechat..a jeji Chalap snů?Jake byl super to se musi nechat a jeho hlaška :Mě jebne :D to mě pobavilo

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Úplně top kniha Během dne přečtena jak nic..Penelope mi strašně sedla…ta její drzá povaha byla úplně dokonalá a ta její pomsta na začátku byla skvělá líbilo se mi jak je z ní Jake na nervy “Mě jebne Penelope!!” ze začátku jsem myslela jaký to bude vůl,ale nekonec se z něho vyklubal miláček..i když ho teda Penelope musela postrkovat..to mi u ní teda trošku štvalo,že se ho snažila proměnit v knižního romantického hrdinu (no ale která by nechtěla že )..každopádně škoda,že se tam neukazoval častěji dědeček Jakea (taťka Swagger) ze začátku blb,ale pak ho Penelope okouzlila stejně jako Jakea ona té knížce dodávala hodně šťávy
doporučuji!!