Cinder

Cinder
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543490/bmid_cinder.jpg 4 2172 2172

Rose18
20.12.2012 4 z 5

Kniha mě začala opravdu bavit až v polovině. Jinak celý děj byl pěkně vymyšlený. :)

Monisek.B
04.10.2012 5 z 5

Původně jsem si tuto knihu nechtěla vůbec koupit, ale zajímala mne. Počkala jsem tedy, až se objeví v Plzeňské knihovně a já si ji budu moct půjčit. Teď toho trošku lituji, protože je to tak skvělá knížka, že jsem ji už dávno měla mít ve své domácí sbírce :-D Jen co vyjde další díl, zamířím do knihkupectví a koupím si obě dvě!
Ačkoliv mi po pár stránkách došlo, kam bude příběh směřovat, hrozně mě zajímalo, jak to bude probíhat.. Na další díl se hrozně těším, především kvůli dokončení Cindeřina příběhu. Ten Scarletin nevypadá zas tak zajímavě, ale určitě si ho přečtu.

Nicoletka
23.09.2012 5 z 5

Dlouho jsem se odhodlávala knížku koupit a přečíst. Ale vůbec toho nelituji. Úžasný děj, neustále se ve mě střídaly pocity. Někde v půlce knihy mi došlo, jak to vlastně skončí, což je snad rekord, jelikož je VĚTŠINA knih, které čtu, předvídatelná od prvních stránek. Trochu jsem doufala, že to skončí méně napínavě, ale co. :) Alespoň se máme na co těšit, ačkoli mě tedy upoutávka na další díl Měsíční kroniky ani trochu nezaujala... :D

La Fiera
03.08.2012 5 z 5

Příběh Popelky známe všichni na milion pět způsobů. V téhle knize opět ožívá, i když s drobnými odlišnostmi. No proč by ne. Jsme někde v budoucnosti, po čtvrté světové válce, ve státě zvaném Východní společenství. No prostě Čína v budoucnosti.
Pokud máte rádi alespoň trošku pohádkové příběhy, určitě vás neurazí a nezklame. Čte se velmi dobře a má co nabídnout i lidem, kteří mají blíž k technickým věcem. :)

skarabik
27.05.2012 5 z 5

Příjemně čtivá kniha, která neurazí a zpříjemní pochmurný den. Jen škoda konce, kdy se nebudete moci dočkat dalšího dílu série Měsíční kroniky.