Čisté radosti mého života

Čisté radosti mého života
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35477/ciste-radosti-meho-zivota-35477.jpg 5 306 306

Čisté radosti série

Úsměvný román o dobrodružstvích obchodního cestujícího na americkém jihozápadě, který se na jedné ze svých cest ujme opuštěné cirkusové lvice. Tento počin mu zkomplikuje soužití s lidmi a má i vliv na hledání životní partnerky, ale zároveń mu obohatí život o srdečné přátelství.

anyzek
11.02.2011 5 z 5

Tahle knížka mě velmi překvapila a čtení bylo báječné. Jen mi tam trochu neseděla ta Amerika. Já jsem si tam pořád promítala českou krajinu. Možná mi neseděl český humor na americkém území. Ale doporučuji rozhodně přečíst. Pokračování Údolí nejčistších radostí jsem sice nesehnala, až Návrat čistých radostí a ten už mě tak nezaujal.

GepardLady
30.11.-0001 4 z 5

Bravurně odvyprávěný humorný příběh. Sice to není knížka, u které by si čtenář kousal nehty, jak to asi dopadne, ale je to milé, vtipné a velmi čtivé. Taky se mi líbí, jak hrdina a vypravěč v jedné osobě komunikuje se čtenářem. Navíc je lidský a ne žádný superhrdina, což pohladí po duši zejména tehdy, pokud jste právě dočetli nějakou akční detektivku ze současnosti, jako tomu bylo u mě.
Doporučuji rovněž pokračování, to je ještě lepší.