Nemilosrdný rival

Nemilosrdný rival
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509916/bmid_nemilosrdny-rival-DgC-509916.jpeg 4 398 398

Cruel Castaways série

1. díl

Když byla Arya Rothová malá, stali se se synem hospodyně její rodiny nejlepšími kamarády. Jejich přátelství se brzy přetavilo na dětskou lásku, a když ho Arya vyzvala, aby ji políbil, spustila se řetězová reakce katastrofálních událostí, jež vedly k tomu, že chlapce poslali z Aryina života pryč. O dvě desítky let později je z Aryi nadějná propagační agentka a milovaný otec je jedním z jejích největších klientů. Když tedy jejího otce zažaluje bývalá zaměstnankyně, Arya se rozhodne dokázat, že táta není to monstrum, za jaké ho mají. Jediným problémem je právník, jenž je odhodlaný otcovo dobré jméno zničit. Christian Miller je okouzlující, ambiciózní a ďábelsky dobře vypadá, přičemž Arya nemá tušení, že jde o chlapce, který ji tehdy před lety políbil. Minulost a současnost se protnou a Arya se do Christiana zamiluje. Jenže až se dozví, kým skutečně je, a o jeho posedlosti se jejímu otci pomstít, dokáže mu dát před svou rodinou přednost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Ruthless Rival, 2022

lusitta05
30.01.2023 4 z 5

Na rozjazd dobré, tiež sa mi zdá, že sa to trochu ťahalo. Ale ja som zvedavá na tých dvoch - Arsena a Riggsa. To si nenechám ujsť.

LenRan
30.01.2023 4 z 5

Příběh, bez nějakých větších překvapení, ale jako vždy dobře napsáno. Trošku jsem měla pocit, že se to táhne, přeci jen jsem u autorky zvyklá na větší grády. Další díl si určitě přečtu, kamarádi vypadali dost zajímavě :)

Bramhr
29.01.2023 5 z 5

Za mně teda pecka. Musím říct, že možná nej. Některé knížky jsou prostě své, takové prostě "Shenovky", ale tahle super, ač námětem podobná jako Ramsay Mii Sheridan.
Přečetla jsem takřka za jeden den.

Spoiler!!!
Akorát nechápu, že ho fakt nepoznala.
Tolikrát zmiňované osobité ledové modré oči a ona nic...

I tak mně kniha moc bavila a s hvězdičkou zařazuji mezi oblíbené a rozhodně ne naposledy čtené

Matri
28.01.2023 4 z 5

Za mňa bohužiaľ jedna z trošičku slabších kníh od autorky. Ale veľmi sa teším skôr na príbehy Arsena a Riggsa... Ich postavy sa mi veľmi páčili, takže sa teším!

Jeanine8
27.01.2023 5 z 5

Tak tahle se povedla….Za mě asi nejlepší od Shen, kterou jsem četla.

evineckY
26.01.2023 5 z 5

Naprosto skvělá !
Jako vždy - L.J.SHEN nezklamala.
Kniha je místy moc smutná i napínavá a musíte si ji přečíst !

Janinajel
26.01.2023 5 z 5

Na jeden zátah
Knihy od téhle autorky nejsou nikdy zklamání . Některé jsou slabší malinko , ale tahle me zas dostala celá svým jedinečným příběhem o odplatě a lásce . Příběh má hlavu a patu i když je dej od začátku tak trochu předvídatelný. Krásné zápletky , kdy oba hlavní hrdinové si prochází složitými životními zkouškami . Je tam vše , od lásky , zrady , nevědomosti , odhodláni , nápravě , obětování , odpuštění … je to klasickej dojak , ale krasnej taková oddychovka na večery za me doporučuji