Dievča vo vlaku

Dievča vo vlaku
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262130/bmid_dievca-vo-vlaku-262130.jpg 4 9475 9475

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

The Girl on the Train, 2015

befel
09.12.2019 4 z 5

Napínavá kniha.. zajímavý příběh, ale podruhé už si ji nepřečtu..

zimolka
07.12.2019 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a určitě si ráda přečtu další.Kniha se mi četla velmi dobře.

Jumpova
02.12.2019 3 z 5

Nápad se mi líbí, ale možná by se dal příběh udělat i víc poutavější. Vraha jsem bohužel od nějaké chvíle tušila, takže to pro mě na konci nebylo takovým překvapením.
Román / thriller se mi četl dobře, ale občas už tam na mě bylo moc dějových rovin. Musela jsem občas dost přemýšlet (hlavně na začátku), abych se v tom nějak vyznala. Potom už mi to problém nedělalo.
Viděla jsem i film a s knihou se nedá srovnat. Film je zmatený a není tak poutavý jako kniha.

ManitraM
26.11.2019 5 z 5

Jelikož jsem neviděla film, byl to pro mě velice překvapivý závěr. Kniha byla velmi zajímavá a poutavě psaná a velice těžce se odkládala. Kdyby mi to čas dovolil, přečetla bych rozhodně maximálně za dva večery...

honza8369
26.11.2019 3 z 5

Ne příliš uvěřitelná exkurze do nitra detektivující alkoholičky.

LutherKing
21.11.2019 4 z 5

Jedna z lepších detektivek. Nebylo zde dlouho jasné, kdo je vrah. Stránku od stránky jím mohl být kdokoliv, avšak rozuzlení bylo asi nejlogičtější.

VasnivaCtenarka
20.11.2019 3 z 5

Zpočátku mi dělalo problém se do knihy začíst. Teprve až v druhé půlce, kdy do sebe začalo všechno zapadat, se mi začala kniha líbit. Teď můžu říct, že to není špatná kniha - jen to chce se jí trošku prokousat :)

Falda
19.11.2019 3 z 5

Z knihy mám dost rozpoluplné pocity. Poslední strany byly super, čtivé a děj ubíhal... ty strany před tím byly nic moc... po 100 stranách jsem začala uvažovat, že knihu odložím... přemluvily mě názory druhých čtenářů... jsem ráda, že jsem ji dočetla, protože konec knihy stál opravdu za to.

knihomol1985
16.11.2019 4 z 5

Dobrá.

Nany_cz
12.11.2019 4 z 5

Nejspíš jsem poslední kdo Dívku ve vlaku četl, ale jsem ráda, že jsem se nenechala odradit velkou popularitou knihy a přečetla ji. Nejdřív jsem však četla od této autorky Do vody (která se mi líbila) a tak jsem doufala, že mě bude bavit i tohle a povedlo se. Někomu může přijít hlavní hrdinka otravná, ale na mě působila dobrým dojmem. Taky se mi líbilo, že je to vyprávěno z pohledu tří žen a pomalu jsem si skládala střípky celého příběhu. Do poslední chvíle jsem netušila kdo za vším stojí a na každé stránce podezřívala někoho jiného. Jediné co bych vytkla je Anna, protože ta mi byla opravdu nesympatická a vůbec jsem nevěděla co si o ní myslet.
Jinak je to za mě opravdu povedený příběh.

Gumiczud
12.11.2019 1 z 5

Knížka mě vůbec, ale vůbec nebavila. Nejzajímavější je posledních 20 stránek. Konec mě bavil tak moc, že jsem si říkal že je to úžasná knížka, ale pak mi došlo že před tím koncem je nudných 300 stránek. Za mě je to zklamání.

kuky921
09.11.2019 4 z 5

Tak do půlky knihy jsem stále bojovala s otázkou, zda mám číst dál, protože to bylo nudné. Pořád dokola - alkoholové opojení a oběžování exmanžela. Nakonec jsem vydržela a posledních 100 stránek má spád.

lucievachovaxx
06.11.2019 2 z 5

Všichni tuto knihu opěvovali, ale mě moc nebavila. Přišlo mi, že to haló okolo ní bylo zbytečné - čekala jsem, že zápletka bude nějaký trhák, ale nebyla.

Mrs.Depp
05.11.2019 5 z 5

Na rozdíl od knihy Do vody, tahle mě hodně bavila a chytla mě od začátku až do konce, stejně jako film.

dr.romca
31.10.2019 4 z 5

Nejlepší byl konec, film mně vůbec nezaujal.

Juvka
29.10.2019 2 z 5

Kniha, která je považována za bestseller, mě osobně moc nezaujala. Čekala jsem od ní daleko víc. Znám lepší knihy. Hlavní hrdinka alkoholička, která si běžně nic nepamatovala a většinu knihy si na to snažila vzpomenout.

Anie94
26.10.2019 2 z 5

Kniha se mi úplně nelíbila.

Adhara
24.10.2019 3 z 5

Za mňa priemerný triler. Začiatok, kým hrdinka len jazdila vlakmi, sa mi páčil. Jej postupne sa rozvíjajúce interakcie s postavami už menej. Moje počiatočné sympatie k hlavnej hrdinke sa postupne strácali, ako sme sa o nej toho dozvedali čoraz viac. Nenašla som tam nič výrazne zlé, ale všetko dianie je také nejaké trilerovo klišéovité. Ak máte načítaných veľa trilerov, zmocní sa vás pocit, že toto ste už čítali. Nič nevypadne z očakávaní a stereotypov a skutočný vinník sa dá uhádnuť pomerne skoro.

Magdyla.8
21.10.2019 3 z 5

Mám takové smíšené pocity z příběhu. Zjistíme, že vlastně labilní je Tom a jen s ostatními manipuluje. Pro mě příběh nebyl moc uvěřitelný a mohl se vyzuzlit dříve.

_k_
21.10.2019 4 z 5

Knížka je to dobrá, každopádně první půlka je chvílema docela zdlouhavá, ve druhé půlce už se něco děje a kniha nabírá spád.