Dievča vo vlaku

Dievča vo vlaku
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262130/bmid_dievca-vo-vlaku-262130.jpg 4 9475 9475

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

The Girl on the Train, 2015

Blair88
18.10.2019 3 z 5

Bohužel jsem šla na film, když jsem knihu četla. To byla chyba, docela to zkazilo moje představy.

Lesandi
10.10.2019 1 z 5

Absolutně mě zklamala. A to jsem se na ni tak těšila! Ale nemůžu prostě věřit nálepce bestseller.
V knize jsem se celkem ztrácela a vadila mi hlavní postava. To co viděla se nakonec vyvrbilo zajímavě, ale ona sama byla nudná až do aleluja. Docela jsem bojovala, aby ji zvládla dočíst.

kavu
08.10.2019 5 z 5

Jedním slovem strhující.

jprst
07.10.2019 1 z 5

Překvapilo mě, že tato kniha má velice slušné hodnocení a tak jsem ji zkusil přečíst znovu. Bohužel, můj názor se nezměnil. Je to prostě nezáživná, nudná slabota, jejíž četba je spíše ztrátou času než alespoň průměrným čtenářským zážitkem. Jedna hvězda jen ze slušnosti k debutu autorky.

HelinkaS
04.10.2019 5 z 5

Super napínavý příběh.

PhoebePollard
29.09.2019 4 z 5

Kniha chytlavá, příběh zajímavý... Jediným mínusem je torchu zmatečné přeskakování v čase i mezi postavami, v němž se mi hlavně na začátku špatně orientovalo a také nespolehlivé a zamotané vyprávění hlavní hrdinky. Konec se mi ale líbil a kniha byla dost chytlavá na to, abyh jí odpustila přeskakování v ději, které jinak obecně nemám ráda.

Kája95
26.09.2019 3 z 5

Jednoduché čtení, nudily mě výlevy hlavní hrdinky alkoholičky,její věčně "omlouvám se" " mrzí mě to" ... Atd to mi fakt lezlo na nervy. A konec ... Slabý

Mates761
26.09.2019 4 z 5

Příběh opravdu poutavej, byl jsem velmi spokojen. Ubirám jednu hvezdu za trochu zmatene prebihani mezi postavami.

kopretitinka
26.09.2019 4 z 5

Nejsem čtenářka bestsellerů ... asi jsem promarnila čas těch mnoha "dívek ... ve vlaku / v ledu / které píchly do kde čeho :-)" Ale tohle mi přišlo jako celkem napínavá americká story. Od poloviny knihy už jsem měla vytipovaného vraha - to se mi u Agathy Christie nikdy nestává :-D Ale ano, bylo to fajn... jen kdyby Rachel tolik nechlastala - svět by byl jednodušší. Jenže by zase nebylo o čem psát :-D

pavlinka0250
21.09.2019 5 z 5

Včera jsem si oživila příběh Dívky ve vlaku shlédnutím filmu a znovu jsem s Rachel prožívala její alkoholová opojení. Obě verze, tedy filmová i knižní jsou pro mě skvělým počinem s překvapivým koncem.
Za mě určitě ano.

babicka_amalka
20.09.2019 2 z 5

zdlouhavé, nudné, po nadšených recenzích velké zklamání

Annkag
19.09.2019 3 z 5

Mně osobně sa páčil pohlad na dej z troch uhlov pohladu.
Za 1.alkoholička,ktorá cestuje vlakom do ,,práce,,.Rachel bola ženská na facku.Fakt!Ale zase bez něj by příběh pozdrádal akú takú dejovú líniu a temné okno po opici bez ktorého by úprimne příběh nemal cenu a smysel.
Za 2.ženská ktorá má tak velký problém sama so sebou,že terapeut by si musel hodiť mašli keby nešlo o chlapa z pera a inkoustu...temná minulost čiernej duše,ktorá žial dokašlala životnost svojho srdca a bola vyhlášená za nezvestnú.....?
Za 3.ženská,ktorá má podla všetkého ideální život s bývalým manželem alkoholické Rachel.Anna bola podla mňa tým nejslabším článkom celého příběhu ale na konci překvapila...a to fakt dosť.
A na pozadí je to Tom.....a Tom prekvapivo překvapí...Hlavně spojitosťou týchto troch naprosto rozdílných žien,ktoré robia knihy Dívka ve vlaku to čím je.A to strhujícím psychothrilerom,ktorý stojí za to čítanie nielen vo vlaku ale i v metru,autobuse či v tramvaji.

Hanaol
18.09.2019 3 z 5

Není to úplně špatné, ale někdy zbytečně zdlouhavé a opakující se. Přesto se kniha čte dobře a byla jsem zvědavá jak dopadne. Konec byl dobrý - když holky chtějí, umí držet při sobě.

VercaV
14.09.2019 2 z 5

Za mě kniha lehce zklamání, čekala sem víc. Začátek me hodně nudil, chvíli mi trvalo než sem si udělala jasno v tom kdo je kdo. Bavilo mě až cca posledních 100 stránek, kdy se děj rozjel.

bookworm_plants
09.09.2019 3 z 5

No čekala jsem to teda horší, co se týče té vraždy a všeho okolo.
Mělo to pomalý rozjezd, začátek mě celkem nudil. Zvrat dali tak jako na konec, což tomu moc neprospělo. Jeden ze slabších thrillerů. 3*

oskarina
06.09.2019 2 z 5

Za mě hrozné zklamání.. Zdlouhavé, ne úplně záživné.
Ke konci jsem jen přelétávala text, abych už to měla za sebou. Rozuzlení nakonec docela zajímavé, ale přesto nevybalancuje celou knihu.

Kate653
02.09.2019 2 z 5

Kniha nebyla úplně špatná, ale nenadchla mně. Nevyvolala žádnou emoci a nezdála se mi moc zajímavá. Navíc se mi nelíbil způsob textu, kterým byla knížka napsaná a přeložená. označení: světový bestseller mi teda přijde přehnané.

cherubinka
01.09.2019 odpad!

"Román, který si podmanil žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku. Debut trhající rekordy v rychlosti prodeje."

Zase jsem na to skočila. Asi jako u Zlodějky knih.
Netuším, co na tom čtenáři vidí. Film mě teda rozhodně neláká.
Kdyby to bylo tak o polovinu zbytečných myšlenek a keců tenčí, četlo by se to možná lépe.

NoelHudson
30.08.2019 5 z 5

Čím víc čtu detektivky a thrillery, tím je pro mě lehčí pachatele odhalit. Tady se mi to podařilo téměř na začátku a ani nevím proč, když na něj/ji nic neukazovalo až do samotného závěru. Je pravda, že jednu dobu jsem ale měla i tři typy ???? Kniha skvělá po(na) všech stranách.

dainny
30.08.2019 5 z 5

ta knížka se skvěle četla,nemohla jsem se odtrhnout a zajímalo mě jak to dopadne za mě super :)