Dievča vo vlaku

Dievča vo vlaku
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262130/bmid_dievca-vo-vlaku-262130.jpg 4 9484 9484

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

The Girl on the Train, 2015

Kamchaa
12.02.2019 4 z 5

Zajímavá kniha, zajímavý příběh, velmi zajímavé rozuzlení. Doporučuji přečíst.

veronika3141
12.02.2019 3 z 5

Tesila jsem se na tenhle opevovany bestseller,ale asi to neni nic pro me,musela jsem se hodne soustredit pri cteni jelikoz kapitoly psane 3zenamy pro me byly obcas narocne,ale musim rict,ze rozuzleni bylo zajimave a to jsem necekala.

Raada
08.02.2019 2 z 5

Od knihy jsem měla větší očekávání, chystala jsem se na ni delší dobu. Rušivé pro mě bylo přeskakování dějových linek, mile mě překvapil nečekaný konec.

Nikusha
07.02.2019 4 z 5

Pro mně nečekaně není vyprávěno ze strany vyšetřovatele nebo nějakého policejního sboru. Moc se mi líbilo netradiční pojetí vyprávění ze strany více lidí a rozdělené do různých časových úseků. Napadá mě, že negativní hodnocení má tato kniha právě proto. Ale pro mně spíše pozitivum, že byla četba o to složitější.

Laskajekniha
02.02.2019 2 z 5

Za me top kniha. Muzu jen a jen doporucit. Nemohla jsem se od ni odtrhnout a precetla jsem ji jednim dechem. Jsem rada, ze jsem se nenechala ovlivnit negativnimi komentari.

DracoMalfoy
31.01.2019 2 z 5

2.5* Meh. Já nevím, z nějakého důvodu sama sebe stále tahám k thrillerům, ačkoli mě nebaví. Tohle bylo vcelku čtivé, ale nemůžu říct, že by se mi to líbilo. Rachel mi nebyla sympatická a ostatní postavy taky nezářily. Světlým momentem byl konec. Rozhodně to není můj šálek kávy.

Janule809
30.01.2019 5 z 5

Parádní !!

Olikola
28.01.2019 3 z 5

Krásně a svižně napsaná knížka. Hlavní hrdinka je kapku protivná a asi vás bude štvát její neustálé pití, ale na konci knihy pochopíte, proč tohle všechno dělá a vlastně ji to omluvíte. Konec je více než nečekaný a i když je drsný, dojme vás.

Zimmy
26.01.2019 4 z 5

Nejvíce se mi na knize líbilo několik pohledů a časových linií. Bylo to jiné, než ostatní knížky, které čtu. Nemohla jsem se odtrhnout.

LeSk
25.01.2019 5 z 5

Kniha me velmi bavila, přečteno jedním dechem, prostě woooooow. Zápletky, dejove linky, velice Kladně tuto knihu hodnotim. DOPORUČUJI.

zdenaR
24.01.2019 3 z 5

Zpočátku jsem se nemohla začíst - příliš zdlouhavá alkoholická extempore hlavní hrdinky. Dějem ani stylem psaní (prolínání osob a času) jsem nebyla příliš nadšená, nicméně musím uznat, že je zde dovedně popsána psychologii jednotlivých postav. Kniha má zajímavý závěr a zápletku.
Ale na opěvovaný bestseller trochu zklamání.

asam
18.01.2019 5 z 5

Napínavé od začátku do konce. Neotřelé téma, zajímavý průběh. Doporučuji.

MaggieR
15.01.2019 5 z 5

Mne sa príbeh veľmi páčil. Úplne niečo iné ako sme zvyknutý. Napínavé. Obľúbila som si hlavnú postavu a bolo mi ľúto keď som knihu dočítala. A som veľmi rada že som si ju prečítala pred filmom, lebo keby to bolo naopak asi by som knihu neotvorila.

Dendyna
13.01.2019 5 z 5

Velice čtivá, napínavá,velmi dobře propracovaná závislost hlavní hrdinky, děj svižný, vyprávění Rachel mě bavilo nejvíc.

cukrovka
13.01.2019 4 z 5

Čtivá a napínavá knížka, ale skoro všechny postavy mi byli dost nesympatické.

sarka8222
11.01.2019 3 z 5

Celkem čtivá, napínavá knížka, ale moc se mi nelíbila hlavní postava.

Safinka
10.01.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem do půlky nemohla číst a zároveň nechapala, druhá část byla lepší

Veru.Viti
09.01.2019 4 z 5

Podle mě je kniha dobrý thriller. Vyprávění Rachel mě bavilo, i když místy jsem k jejímu alkoholismu už měla trochu výhrady. Každopádně mi to připadalo originální. To, že si postupně vzpomíná na to, co se vlastně stalo. Vyprávění Megan a Anny mě bavilo o něco více. Připadalo mi svižnější a pro mě vlastně zajímavější. Každopádně jako celek to fungovalo a jsem spokojená.

tomik2132
07.01.2019 5 z 5

Kniha je velmi dobrá a příběh mě bavil, hlavně vyprávění Rachel. Moje očekávání tato kniha splnila dokonale. Příběh mě chytnul a nepustil. Skvělý styl vyprávění a Rachel - alkoholička jako vypravěčka, která si nic nepamatuje a občas si na něco vzpomíná je naprostá paráda. DOPORUČUJU!

bramborik4
07.01.2019 5 z 5

Velmi čtivé, s originální hrdinkou, zápletkou i vyvrcholením!