Dievča vo vlaku

Dievča vo vlaku
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262130/bmid_dievca-vo-vlaku-262130.jpg 4 9484 9484

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

The Girl on the Train, 2015

hakunamatata
16.06.2017 3 z 5

Velké očekávání, bohužel zklamání. Fajn, průměrná, odpočinková detektivka, ale rozhodně ne zázrak.

domino1701
16.06.2017 5 z 5

Pro popis stačí jen jedno slovo.. SUPER!!! Na knihu jsem se moc těšila a nemohla se dočkat až ji přečtu. A nezklamala mě. Zaručeně se bude líbit všem co mají rádi autorku Temných koutů, Zmizelé. Jediné, co mě mrzelo, bylo, že vraha jsem uhodla víceméně hned.

zuz333
16.06.2017 2 z 5

kniha priemerna, rozhodne som uz citala lepsiu detektivku a nie jednu takze v tomto pripade mi to halo okolo knihy prijde prehnane..alebo som proste cakala viac. film som v polovici vypla, nebavil ma

Madi
15.06.2017 3 z 5

Že prý kniha roku 2015...ale kuš. Banální zápletka, ozvláštněná střídáním časových rovin. Vyprávěno třemi osobami : Rachel-alkačka, Megan-coura, Anna-trubka. Film je srovnatelné kvality.

Mišulka331996
15.06.2017 5 z 5

Nejprve jsem nevěděla, co mám od knihy očekávat, ale nakonec je tato kniha nejlepší v mém životě a myslím, že by jsi jí měl přečíst úplně každý! Těším se, až si přečtu další knihu od této skvělé spisovatelky: DO VODY.

kadz
14.06.2017 5 z 5

Super knižka..

BiancaB
14.06.2017 3 z 5

Vzhledem k tomu, že okolo této knihy byl hodně velký rozruch, měla jsem poměrně velká očekávání. Začátek byl opravdu hodně pozvolný a moc mě nebavil.Pro někoho může být obtížné střídání časů a postav, ale po chvíli tomu člověk přivykne. Zhruba v půli knihy mě příběh opravdu chytil a člověk s každou novou informací rozvíjel teorie kdo, jak a proč. Knížka je opravdu čtivá a člověka vtáhne do děje. Konec nebyl vyloženě velkým překvapením a od tak prohlašovaného bestselleru bych čekala tak trochu něco víc.

Doemit
14.06.2017 4 z 5

U této knihy jsem se rozmýšlela, zda-li jí dát 3* nebo 4*, dala bych jí přesně 3,5* a to z toho důvodu, že první polovinu jsem četla přes měsíc. Kniha mě nudila, už jsem jí chtěla odložit, ale po polovině mě tak nadchla, že jsem posledních 100 stránek musela přečíst jedním dechem. Skutečně do poslední chvíle netušíte kdo je vrah a obviňujete kde koho, ale samotný závěr knihy mě velice překvapil a jsem ráda, že už tuto knihu mám za sebou. Pro zajímavost kouknu na filmové zpracování. Dávám teda 4* a přesně jak tady někdo píše, od bestselleru jsem čekala více :)

Micifuza
13.06.2017 5 z 5

Skvěle napsaný příběh.

L-Žany
13.06.2017 2 z 5

Začátek mi přišel hodně pomalý a opakující se, ale naštěstí se autorka "rozjela". :)

Teri.Fishing
13.06.2017 5 z 5

Skvělá kniha! Chvílema jsem opravdu tajila dech, dokonce jsem si představovala rozpraskané rty červené od vína, které měla hlavní hrdinka. Opravdu jsem se do knihy ponořila! doporučuju!

kercah
12.06.2017 5 z 5

Skvěle napsané, do poslední chvíle z toho není patrné, kdo, jak proč... o to je kniha napínavější. Čte se jedním dechem, fakt super. :)

Zantonu
11.06.2017 5 z 5

Moc se mi líbil styl vyprávění - změna vypravěčů atd. Už se těším na další autorčino dílo Do vody. :)

LuckyZ
10.06.2017 4 z 5

Za začátku mě moc nebavila a ztrácela jsem se v ní, tak jsem si přečetla jinou a pak se k ní vrátila a už to bylo lepší. Neveselý příběh o sledování, násilí, paměti a alkoholismu, kde za vše může Dívka ve vlaku - alkoholička, dle názoru násilníka....

ajla5
10.06.2017 3 z 5

Opravdu pěkný nervák. Mnohem lepší než film.

Davelka
10.06.2017 3 z 5

Pěkné, ale bavilo mě to spíš od půlky....

HaničkaVodička
07.06.2017 1 z 5

Za mne absolutně nečtivé, rozvláčné a nudné.

marketa9252
07.06.2017 5 z 5

Kniha se četla dobře.
Nemám ráda přeskakování z jednoho děje do druhého,ale i přesto byla kniha pěkná.

Nita17
07.06.2017 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ovšem za mě taky nééé top. Příběh se vcelku dal, posledních pár stránek však bylo asi nejzajímavějších z celé knihy. Ovšem nějaký trvalý dojem z ní mě jaksi bohužel minul. :(

85098211
06.06.2017 5 z 5

Dobrá, napínavá (audio)kniha, která se poslouchá jedním dechem. Všechny interpretky byly perfektní, nemohly za to, že jejich postavy nebyly právě sympatické ;-). I přesto svoji práci odvedly na jedničku. Nechci prozrazovat děj, to by bylo nefér, nechť každý posluchač posoudí sám - ale audioknihu určitě doporučuji k poslechu!