Dievča vo vlaku

Dievča vo vlaku
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262130/bmid_dievca-vo-vlaku-262130.jpg 4 9486 9486

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

The Girl on the Train, 2015

JeKa
27.12.2016 3 z 5

Napínavé - ano; předvídatelné - pro mě vlastně ani ne; čtivé - ano; hrdinové vzbuzující sympatie - rozhodně ne; stylisticky zajímavé - vlastně ani moc ne. Celkové hodnocení - průměrné - nenudilo, ale vracet se k tomu asi nebudu.

lenka.mik
26.12.2016 1 z 5

Takový blboučký maloměstský příběh s detektivní zápletkou... Nemůžu si pomoci:-(

TomTomis
26.12.2016 3 z 5

Hm, neurazí, neoslní. Četl jsem jen v dopravních prostředcích na čtečce. Ženské hrdinky mi byly neuvěřitelně protivné. Nesympatické. Děj plynul rychle, zápletka ušla, ale díky komornosti příběhu se dal výsledek tušit. Všechny postavy příběhu mi přišly patologicky vyšinuté. Různou měrou.

kachenbooklover
26.12.2016 5 z 5

kniha jedním slovem skvělá !!!přečetla jsem ji za jeden den...ikdyž jsem závěr tušila od poloviny knihy , kniha byla opravdu super !!nemohla jsem se od ní odtrhnout , dokud jsem jí nedočetla.Za mě jedna z nejlepších knih ,co jsem četla.

Lacerta.j
25.12.2016 3 z 5

Nakonec prima detektivka. Prvnich 100 stran bylo tezkych, ale pak se rychle zactete. Zaver jsem odhadla, vlastne poprve. Rada kouknu na film.

Zuzka0127
25.12.2016 2 z 5

Kniha celkem dobře čitelná, ovšem asi v polovině jsem měl krizi, kdy mě moc nebavila a ani mě už skoro nezajímalo, jak to celé skončí. Ráda bych dala i třetí hvězdu, ale prostě mi moc nesedla.

Misha11
25.12.2016 5 z 5

Potěšily mě deníkové záznamy jako styl psaní, má to zkrátka něco do sebe, zvlášť, když autorka těchto zápisů je alkoholička s výpadkami paměti.
Vzhledem k tomu, že zde není moc velký počet postav, tak je hodně brzo odhadnutelné, kdo je pachatelem a následkem toho i konec ztrácí nějaké to napětí.
Jinak jde ale o skvělý psychothriller, který si drží kvalitu až do konce, jenom škoda sem tam dost nelogického chování postav.

Čtenářka74
25.12.2016 4 z 5

Pěkné, napínavé až do konce.

Naifa
25.12.2016 2 z 5

Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, zda se mi kniha líbila. Nerada odcházím od rozečtené knihy a konec nakonec zajímavý byl. Celkový dojem však je stále takový rozpolcený. Asi je to tím, že mi žádná postava nepřišla sympatická a "oblíbená".

ChSleepwalker
23.12.2016 1 z 5

Nesnáším špatné knihy, které se ze záhadných důvodů stávají bestsellery. (Myslela jsem, že tohle špatné nebude, jinak bych se neobtěžovala se čtením.)

miska164
22.12.2016 4 z 5

Napínavá, skvělá kniha :)

Lenčí
22.12.2016 5 z 5

Hltala jsem od prvního slova.
Vždy jsem byla překvapená z občas nečekaných chaotických rozhodnutí Rachel. Také z toho, kam až nás můžou některé "nevinné" věci a události dostat.
Knihu napsanou takovým stylem jsem měla v ruce poprvé a moc se mi to líbilo.
Vrah mě docela i překvapil. Já osobně jsem nadšená.

smajiska
22.12.2016 4 z 5

Ze začátku mě kniha moc nebavila, nic moc se nedělo. Časem se to trošku rozpohybovalo a nakonec jsem byla zvědavá, jak to celé dopadne, ale... Knížka jednoduše není zase až tak dobrá, jak se tváří. I když dobrá je.

tsai.
21.12.2016 3 z 5

Na tento titul jsem na internetu narážela hodně často a v knihovně nebyl jen tak k vypůjčení, takže když se mi kniha dostala do ruky, neváhala jsem.

Od takového bestselleru jsem očekávala něco převratného, ale nic takového se nekonalo. Marketing tady opravdu udělal svoje... ale nemůžu říct, že bych z toho byla zklamaná, kniha je napsaná dobře, zajímavě, měla jsem ji přečtenou poměrně rychle (na to, že mám rozečtených dalších x knih).

Jezinka107
20.12.2016 2 z 5

Klasická ukázka toho, co dokáže marketing .
Jestli tohle je hit a bestseller, pak s lidstvem není všechno v pořádku :-)), jedná se o zcela průměrnou až lehce podprůměrnou detektivku.

Mansonovka
19.12.2016 3 z 5

Čekala jsem víc. A měli pravdu, druhá Zmizelá.
Příběh dobrý, styl nic moc. Chvíli trvalo, než jsem si na tento styl zvykla.
Víc než 3* dát nemohu....

Jupijow
19.12.2016 3 z 5

Je možné přečíst knihu, ve které není jediná sympatická postava? Ano lze. Ale máte z toho takový zvláštní pocit...

Borská
19.12.2016 4 z 5

Začátek se trochu táhnul, ale pak to bylo velmi čtivé. Zápletka byla dobře promyšlená, ale nijak extrémně originální. Každopádně vcelku se mi kniha velmi líbila k plnému počtu hvězdiček mi chyběl nějaký originální prvek, něco, s čím jsem se v jiné knize nesetkala.

terkavelcova
18.12.2016 5 z 5

Výbobný thriller :) nechápu negativní hodnocení :) mě to vtáhlo a nepustilo . Vrah mě překvapil :)

natkaf
17.12.2016 4 z 5

Ale nebylo no zas tak špatné. Napínavá, čtivá a překvapivá kniha. Velmi se mi líbilo vykreslení charakterů. S Rachel jsem se naprosto sžila a bylo mi jí i vcelku líto. Na Megan jsem často měnila názor. A Annu jsem vyloženě nesnášela. Musím ale uznat, že mi na konci chyběl takový ten "wow efekt". Prostě nic, nad čím bych ještě po přečtení nějak víc přemýšlela.