Dívka ve vlaku

Dívka ve vlaku
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262619/bmid_divka-ve-vlaku-IOv-262619.jpg 4 9409 9409

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Girl on the Train , 2015

denča1000
19.02.2020 5 z 5

Kniha je přesně ten druh, který mě neskutečně baví a hltám každou větu.

Příběh byl skvěle psaný, bavil mě styl psaní a pohled ( vyprávění) všech postav. Skvěle se kniha četla a nebyla, ani chvíli žádná nudná pasáž. Těžko se od příběhu dalo odtáhnout.

No a nakonec přišel šok a překvapení, kdo za tím vším stojí a to je to, co knize dalo grády a byla to třešnička na dortu!

Spisovatelka má samé baječné knihy, které mě opravdu baví.

AnnaPok
19.02.2020 5 z 5

Super, napinave, necekane. Hodnoceni se mi zda dost nizke.

Simikik
18.02.2020 5 z 5

Já snad začnu mít ty detektivky ráda.. Jsem nadšená z prolínajících se dějů. Z toho, jak se jednotlivé postavy rozvíjí a jejich reálnost je hmatatelná. Žijí. Bravurně popsaná situace alkoholičky. Myslím, že si spisovatelka dala obrovskou práci se sondou do této tématiky. Děj gradující a vrcholící do poslední vtěřiny.

DenisaM.
17.02.2020 5 z 5

Kniha se mi moc dobře četla, i když ze začátku trvalo, než jsem se do ní začetla. Pak jsem ale nemohla přestat.

Sova15
17.02.2020 5 z 5

Je, to bylo počteníčko. Krásně napsané, napínavé až do konce. Trochu jsem si musela hlídat ze začátku datumy, jak se děj prolínal. Ale za mě fakt dobrý. Celou neděli jsem netáhla paty....a četla.

Zandase
16.02.2020 5 z 5

Knížka velice pěkně psaná četla se mi velice pěkně odlišnost třech hlavních postav se mi líbila . Dát si pozor nato která postava je v jakém čase jinak fajn.
(A)Jedna s ženských postav mi knížce přišla velice naivní až moc opilá dokonalím životem a posedlá spokojeností své rodiny . (R) mi chvílema bylo až líto jak se nechala ovlivnit oblíbeným pitím Jinem měla sem až chuť nahlas říct holka prober . Její cestovaní vlakem bylo pro mě kouzlem číst dál jak to dopadne s postavami které ona si sama pojmenovala a vymýšlela si jejich životy . (M) má tak komplikovaný život že jedním činem to pro mě už nespraví minulost nezmění .

Nikky000
13.02.2020 3 z 5

Vcelku napínavá kniha která vás provede zajímavým příběhem. Nejspíš si nebudete kousat nehty a trpělivě čekat na poslední stránku, ale při špatném počasí s hrnkem kafe je to dobrá volba jak strávit odpoledne.

mazlak
11.02.2020 4 z 5

Na začátku příběhu jsem se trochu nudil a kniha mne nelákala, ale pak se to zlomilo. Nakonec mne kniha zaujala. Musím se přiznat, že jsem se zpočátku ztrácel v postavách.

karel6356
07.02.2020 3 z 5

Podařená detektivka, ze začátku nudná, ale pak se to rozjede. Hlavní postava sociálně labilní alkoholička, člověk se do ní dokáže lehce vcítit. Někdy mi vadili časté krátké jednoduché věty, které by se přitom dali spojit v souvětí.

Zelvicka03
06.02.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, z počátku mě to moc nezaujalo, ale později už jsem měla pocity opačné.

ydnac
06.02.2020 1 z 5

Nezáživné , nuda. Bylo otravné číst jak pořád hlavní hrdinka chlastá, protože je dost líná a nemá žádnou pevnou vůli, koníčky ani přátele. Proto mě už nezaujal ani samotný děj, který sám o sobě by nemusel bát tak špatný.

zaneta8330
04.02.2020 4 z 5

Začátek nic moc, postupně se do toho člověk nějak zamotá, že musí přečíst do konce, který je opravdu překvapením

Kátice
03.02.2020 4 z 5

Moc pěkné, líbila se mi hlavní hrdinka, byla hodně realistická, žádná barbína... I zápletka byla dobrá a kdyby tady někdo níže neprozradil, kdo je pachatel (dávejte si na to prosím pozor!) , byla bych i hodně překvapená...

kamatika
03.02.2020 5 z 5

Napínavé a čtivé až do konce

Allys
30.01.2020 3 z 5

Páčil sa mi štýl písania - rozprávanie z pohľadu troch rôznych postáv, avšak hlavné postavy ma nezaujali a nedokázala som s nimi prežívať dej. Čo bolo pozitívne, že relatívne dlho sa nedalo odhadnúť, ako to nakoniec dopadne. Kniha nie je zlá, ale na základe označenia bestseller a kniha roku som od nej možno čakala trochu viac.

Alisce
26.01.2020 4 z 5

U této knihy jsem se dopustila jedné zásadní chyby. Viděla jsem totiž před lety film, což moc často nedělám. Lepší je to vždy naopak. Každopádně s odstupem času jsem si přečetla i knihu a po letech mě příběh vtáhl znovu a musím říct, že mě opravdu bavil. Nepamatovala jsem si děj do puntíku, takže jsem i tak hltala téměř každé slovo. Chápu, že některé lidi pobuřuje samolepka BESTSELLER. Taky to nemám ráda a jsem vůči takovým knihám skeptická, ale já zklamaná rozhodně nebyla.

Verunka045
23.01.2020 3 z 5

Takový střední průměr. Jsem ráda, že jsem knížku četla dříve než jsem viděla film protože fantazie mohla pracovat ale film už se mi nelíbil a kdyby to mělo být obráceně asi bych neměla chuť knížku ani číst. Knížka, která nenadchne ani neurazí.

uhnavka
21.01.2020 4 z 5

čtivá, napínavá

Petraca
20.01.2020 5 z 5

Tuto knihu jsem četla poprvé tak tři roky zpátky. Byla jsem nadšená a příběh mám dodnes v hlavě. Za mě super, jedinečná.

Monika164
17.01.2020 5 z 5

Dostala jsem se k ní náhodou a jsem nadšená,výborné ,čtivé a napínavé,doporučuji a děkuji