Do posledného dychu

Do posledného dychu
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423183/bmid_do-posledniho-dechu-mPR-423183.png 5 2979 2979

Šaty nasiaknuté krvou, viečka násilne zatvorené. Tak vyzerá mŕtve dievča v kontajneri. Detektív séfinšpektor Erika Fosterová je síce na mieste nálezu ako prvá, prípad však nespadá do jej kompetencie. No ani tento fakt ju nedokáže zastaviť. Erika sa okamžite vrhá do práce a veľmi rýchlo odhaľuje súvislosti s inou, štyri mesiace starou, nevyriešenou vraždou. Obe obete sa našli v rovnakom prostredí a zomreli tým istým spôsobom. Navyše si obe dohovorili schôdzku cez internet... Keď za podobných okolností zmizne ďalšie dievča, musia Erika Fosterová, Mossová aj Peterson konať čo najrýchlejšie. Koľko času im zostáva, kým sadistický vraj zabije aj toto dievča? Kto sa skrýva za falošnými profilmi na facebooku a láka naivné mladé ženy na schôdzku? A ako Erika chytí vraha, ktorý vlastne existuje len virtuálne?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Last Breath, 2017

Kackac74
22.06.2018 5 z 5

Jako vždy autor nezklamal jeho knížky jsou lepší a lepší za mě tato nej

helenkan
21.06.2018 5 z 5

I když je vrah odhalen dost brzy,přesto je knížka napínavá jak kšandy. :-) Opět super čtení,které se nedá odložit dokud nejste na konci. A pak vás štve,že už ten konec je. Jen doufám, aby nebyl definitivní a autor ještě napíše další díl. :-)

birgitte
20.06.2018 5 z 5

Vynikající detektivka, přečteno jedním dechem, doporučuji všechny knihy Roberta Bryndzy

Zdenička007
19.06.2018 5 z 5

Již je standardem, že mě pan Bryndza nezklame. A toto to opět potvrzuje. Super napínavá kniha, kterou chceš číst a číst. A koukáš, že už bude konec a ty nechceš. Každopádně Erika Fosterová je super a Peterson? Wau. Tohle mě baví, když se postavy s díly vyvíjí, posouvají. A tady to tak rozhodně je. Doufám, že bude brzy další díl, už teď se moc těším.

martinaandulka
18.06.2018 5 z 5

Další napínavý příběh s Erikou Fosterovou,brilantně a svižně napsaná detektivka,která se nedá lehce odložit.Sice vraha známe skoro na začátku,ale zase pochopíme proč je tak zvrácený a zabijí... .

Skatty
18.06.2018 5 z 5

Opět skvělá detektivka. Už netrpělivě vyhlížím další.

Deniska147
18.06.2018 5 z 5

Opět skvělá kniha od Roberta. Trochu méně se věnuje soukromému životu Eriky, ale o to víc jsou propracované postavy. Autor se opravdu hodně posouvá. Já mám jen strach z toho, co budu dělat až přečtu i dva poslední díly :(.
Dávám plný počet, protože opravdu není co vytknout. A do Grendel jsem se zamilovala!!!

zpevSusannah
18.06.2018 5 z 5

No paráda! Mnohem lepší než Temné hlubiny. Takhle to má vypadat, pane Bryndza :-).
Navíc hlavní téma příběhu je až děsivě reálné. Tolik lidí si dneska nedokáže představit život bez sociálních sítí... Kdo nemá aspoň několik desítek "lajků" u svých "perfektních" fotek, jako kdyby ani nežil... Jsme otroci facebooku.. A zde je krásně vidět, jak snadná je to zbraň. Jak snadno dokážeme tomuto virtuálnímu světu, kde každý ukazuje jen tu svou nejlepší masku, podlehnout a uvěřit.
Za mě výborná věc. Pět hvězd bez váhání :-).

Pavlnka
17.06.2018 5 z 5

Opět skvělá. Doufám, že další díly budou stejně dobré.

KristýnaBook
17.06.2018 4 z 5

Super napínavá knížka doporučuji

iveetka
15.06.2018 4 z 5

Klobouk dolů, takhle kniha se mi líbila z celé série o Erice Fosterové nejvíc! Těším se na další knihu, kterou si ráda přidám do své knihovny.

JaneTrafy
15.06.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila. Vraha jsem uhádla dřív, než byl prozrazen. Nebo spíš jsem ho podezřívala. Jen mě zklamalo, že v půlce byl vrah jasný, že to on unáší ty ženy a zabíjí je. Mám ráda, když se jméno vraha neví do poslední stránky knihy. Ale musím zase pochválit, jak autor popisoval jeho/její jednání. Určitě si od něho něco přečtu. :)

Sjuzana
13.06.2018 5 z 5

Skvěle se četla, napínavý děj a vrah byl odporný slizoun, fuj :-) Doporučuji.

Martial
13.06.2018 5 z 5

Výborná knih, je to trochu stejné jako předchozí díly s Erikou, ale stejně pěkně čtivé.

JustWomen
11.06.2018 4 z 5

V kontejneru odhozená těla mučených a zavražděných žen. Problematika sociálních sítí, falešné profily na Facebooku, jak jednoduché je někoho sledovat a zabít.
Líbilo se mi i to, že už v v průběhu příběhu autor prozradí vraha. Snad jen trochu zdlouhavé...

kalimaskry
11.06.2018 5 z 5

Tak tento díl byl prostě SKVĚLÝ a fakt mě bavil :)

Monačte
10.06.2018 4 z 5

Já těm detektivkám díky Robertovi a Erice možná přijdu na chuť! I když vraha známe skoro od začátku, pátrání a vrahův příběh jsou natolik napínavé a stresující, že se i srdce párkrát rozbuší. Už ho chytí? Stihnou to? Všimnou si toho? Báječná jízda od začátku do konce, nevybavuji si žádné hluché místo. Snad jen osobní život Eriky mě trochu vyrušoval - bylo ho tam moc málo na to, aby mě zajímal. A občas jen zdržoval, když se někde dělo něco důležitějšího, co se diskutované absence motivu týče, já ho tam vidím. Jediné, co jsem nepochopila - jak to bylo s jeho bratrem? Zabil ho tedy on? Jak?

amanda99
09.06.2018 4 z 5

Jeden díl jsem přeskočila,ale Robert opět nezklamal,už mám předchozí díl zamluvený a těším se.Doporučuji.

Nikkaa
08.06.2018 5 z 5

Momentálně poslední kniha mého spisovatele,děkuji za to že sem ji našla,snad brzy napíše další a další knihy, přeci jenom některé věci zůstávají nadále otevřeny...

popeluška
08.06.2018 5 z 5

Úžasná detektivka, opravdu skvělá.Jako předešlé tři knihy od autora.Kniha se četla jedním dechem skoro jsem ji nemohla ani odložit.Jsem zvědavá na další knihu a moc se na ni těším :-)