Jamaica Lane

Jamaica Lane
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234856/bmid_dublin-street-jamaica-lane-8he-234856.jpg 4 1137 1137

Dublin Street série

Přitažliví muži přivádějí plachou Olivii do rozpaků. Nastal čas to změnit! Olivie je sympatická, krásná mladá žena, ale bojí se navazovat jakýkoli kontakt s muži. Jakmile ji některý osloví, hned zčervená. Nepovažuje se za přitažlivou a s partnerskou intimitou nemá skoro žádné zkušenosti. V době, kdy její vrstevnice zažívaly první intimní zážitky s muži, ona se starala o nemocnou matku. Když si na Jamaica Lane Olivie pronajme svůj první byt, uvědomí si, že nastal čas pohnout se konečně z místa. Je po uši zamilovaná do postgraduálního studenta, ale při každém střetnutí s ním ji zachvátí panika. Naštěstí je ale Olivii nablízku její dobrý kamarád, šarmantní Nat Sawyer, známý sukničkář. Ten se závazkům velkým obloukem vyhýbá, ale ke kamarádům je loajální. Olivie se mu proto svěří se svým trápením a Nat se nabídne, že ji naučí flirtovat a pomůže jí získat sebevědomí v posteli. Dohoda má jedinou podmínku – lekce svádění nesmí ohrozit jejich přátelství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Before Jamaica Lane, 2014

LivN
22.03.2015 5 z 5

Ano ja tu stránku znám..

mysacka
19.03.2015 5 z 5

na netu jsem narazila na tuto stránku a koukám na ty všechny knihy.. http://www.goodreads.com/series/90841-on-dublin-street znáte stránku někdo a ty knihy?

Beni
18.03.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTEROU NAPSAL AUTOR DO SVÝCH TŘICETI LET

Tak to bylo úžasné pohlazení na moji dušičku :-) Velmi oceňuji, že se v knize mnohem více objevují i postavy z předešlých knih. Těším se na příběh Hannah, to bude ještě zajímavé... A taky bych si přála knihu, ve které bude hlavní postava Cole - ten kluk je skvělej :-)
Tahle série se mi líbí moc a moc

sabinaK
17.03.2015 5 z 5

Zatím nejlepší z celé série, jsem zvědavá na India Place ;)

dikyna

super :-D

Petrulelll
17.03.2015 5 z 5

Další úžasný díl do série. Pro mě je sice pořád nejlepší první díl, na tom už se asi nic nezmění. Ale tenhle hned následuje a závěr měl ze všech tří asi nejlepší :-)

ivvi
16.03.2015 4 z 5

Super oddechovka, jako předchozí díly :-)

kneslova
16.03.2015 4 z 5

Jak zde již bylo napsáno, lehké, velmi čtivé oddechovky, přijde mi , že všechny velice podobné.... ale určitě plní svůj účel.... ó ti krásní a dokonalí muži po všech stránkách...

mysacka
16.03.2015 5 z 5

Autorku jsem si oblíbila hned po přečtení prvního dílu. Jeden díl je opravdu lepší než druhý. Musím říct, že Jamaica Lane se autorce povedla nejlépe. Příběh olivie a natea vám vezme dech, jako by byl přímo váš. Knihu jsem přečetla během pěti dní, jak jsem děj hltala. A ted po přečtení :-D musím říct, že mě ještě žádná kniha tak nefostala jako tato. Uplně mi bylo líto, že jsem u konce a zatím žádné jejich pokračování. S touto dvojicí a jejich příběhem se mi loučí velice těžce. Zřejmě se pustímdo knihy ještě jednou a bufu si ji vychutnávat zas o něco víc a pomaleji :-) dalšího dílu se už nemohu dočkat. Jen mám obavy, zda už nebude konec.

fidáš
14.03.2015

Právě jsem dočetla, a jo jo jo, ta se autorce opravdu povedla, Každý díl zatím lepší a lepší. Za mě všechny hvězdičky.

Lenka.Vílka
04.03.2015 5 z 5

Tak tenhle dil (zatim, uvidime, jak to bude dal) me bavil nejvic... :-)

Makyt
23.02.2015 5 z 5

Úžasná kniha s úžasnou hlavní hrdinkou, bylo krásný číst to ve slovenštině. Ze začátku jsem musela číst pomalu, ale pak jsem si zvykla a dokonce mi to znělo lépe než v češtině. Pohnuté osudy obou hrdinů na mě zapůsobily, stejně tak provázanost s předešlými díly. Prostě fajn čtení a už sháním poslední díl - India Place ;-) i když by nebylo špatné popsat ještě v dalším dílu dějovou linii Colea (jestli se to teda nemíchá v tom 4. dílu) ;-)

machrus
22.02.2015 4 z 5

Jamaica Lane se mi líbila víc než London Road,ale na Dublin Street to nemělo.Samantha píše velice čtivě doufám,že další díly budou opět odpočinkové a čtivé jako díly doposud.

Ruouss
06.02.2015 5 z 5

Opět musím souhlasit s výše uvedenými komentáři. Skvělá odpočinková kniha u které se nejen zasmějete. Pro mě zatím nejlepší ze série, no uvidíme jak bude autorka dále pokračovat :).

JajaAP
09.01.2015 5 z 5

Skvělá kniha tahle série je díl od dílu lepší. :-)

Karolína18
19.12.2014 5 z 5

Tato kniha prostě jenom potvrdila, jak je autorka geniální. Perfektní vylíčení postav a humor dokonale vyvážily tento často se vyskytující námět. Olivia nezůstala Nateovi rozhodně nic dlužná a to, že skončili po všech peripetiích spolu, je jen třešnička na dortu. Autorka prostě píše výborně. Moc se těším na příběh Hannah a Marca, protože už v tomto dílu to vypadalo velmi zajímavě.

Petra28
15.11.2014 4 z 5

Mám ty příběhy ráda .. skvělé na proložení žánrů, odpočinek. Knížka naprosto splnila účel. A pokud vyjde další, určitě přečtu.

natali.s
05.11.2014 5 z 5

Jedním slovem? WOW! Na knihu jsem se těšila a když jsem zjistila, že už vyšla ve slovenštině, neodolala jsem a musela si jí přečíst. Autorku mám ráda, všechny její díla miluju, ale podle mě se s každou další knihou zlepšuje. Už se nemůžu dočkat "Fall from India Place", český název bude pravděpodobně India Place. Nemůžu se dočkat příběhu Hannah a Marca :-). No doufám, že autorka má ještě hodně nápadů na další knihy, protože píše opravdu úžasně :-).

Catie_
24.10.2014 5 z 5

Samantha Young píše skvělé knihy. Jamaica Lane je jedna z nej v této sérii :). Doporučuju všemi deseti. Pobavíte se a přečtete si hezký příběh.

lucka2510
23.10.2014

skvela kniha vrelo odporúčam. Miestami ma riadne pobavila a miestami dojala. Cela tato séria je super teším sa na dalšie knihy od tejto autorky :D