Epocha

Epocha
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523853/bmid_epocha-6520fc5f3a80d.jpg 4 96 96

Transcendence série

Epocha, druhý díl smyslné trilogie s duchovním naladěním, dějově přímo navazuje na první svazek Transcendence. Po strašlivé události Swayze uvízne mezi dvěma životy. Chce se lépe vyznat ve vzpomínkách na tragickou smrt osudové lásky profesora Hunta a zároveň začíná plánovat budoucnost s Griffinem, se kterým ji také možná spojuje více než jen náhoda. Děravé vzpomínky, které stále více zasahují do přítomnosti, a obavy o vlastní bezpečnost vyšlou Swayze na bolestnou cestu za odhalením pravdy. Obětuje vlastní sny, aby se pomstila a nalezla chybějící střípky událostí z jiného života? Nebo objeví jedinou pravdu, na které záleží? Epocha posouvá hranice toho, čemu věříme a co víme. Mění definici osudu a dokazuje, že tím jediným, co odděluje srdce a duši, je nekonečno. „Myslím, že část tebe budu milovat v každém životě.“... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Red

Epoch, 2018

Matri
15.10.2023 5 z 5

"Neberte si nic z minulosti a nepůjčujte si nic z budoucnosti. Žijte přítomností. Jen to znamená skutečně žít.“

Tento príbeh je podľa mňa tak originálny! Ako som v prvom diely bola totálne na vážkach, pre ktorého sa rozhodnúť, Epocha ma jednoznačne nasmerovala a úplne uspokojila!
Musím mať ale výčitku ku každému jednému z hlavných hrdinov, lebo v určitom okamihu mi každý z nich liezol na nervy a jeho/jej rozhodnutia som absolútne nechápala. Posledná tretina knihy ale bola úplná bomba, a ja som hltala každé slovo.
Krásne epické romantické ukončenie knihy. Niekto našiel, čo v živote hľadal, a niekto to ešte len musí objaviť!
Napriek trošku ťažšiemu (nudnejšiemu) začiatku knihy, si ma tento príbeh na plnej čiare získal. A hoci bol pre mňa o kvapku slabší ako prvý diel, stále krásne 4,5 hviezdičky.
Sériu len a len odporúčam!
Teším sa na posledný kúsok do mozaiky, nech je všetko ako ma byť ;-)

"Přestože jsem byla holka, která nevěřila v osud ani ve hvězdy, po jednom polibku jsem věděla, že už nikdy nebudu chtít políbit nikoho jiného."

evineckY
14.10.2023 5 z 5

Jééééjda, to zase bylo slz...
Nádherný, procítěný a neskutečný příběh.
Je to moje zamilovaná série a potřebuji rychle pokračování !

Jo, loučení je nanic.
Nechala jsem odejít Griffina a výčitky mě zničily. Teď nechávám odejít
Natea a vlastní srdce mě nenávidí. Nerozumí tomu.
Nemá to v popisu práce. Takže ho nechám jen cítit.
Tu bolest.
Smutek.
Lásku.

Paja1709
11.10.2023 5 z 5

První díl se mi líbil ale tento druhý to bylo něco. Uz se tesim na třetí díl s Natem.

PetraN17
11.10.2023 5 z 5

Opravdu jsem zvědavá na třetí díl, zdá se mi už příběh ukončený, tak uvidíme kam nás ještě paní spisovatelka zavede. Moc povedená a neotřelá série :)))

Kami97
01.10.2023 5 z 5

Neskutečný! První díl jsem hltala stránku za stránkou a vlastně si nedokázala vybrat, jestli víc fandím Nateovi nebo Griffinovi. Oba mi přišli úžasní. Druhý díl jsem přečetla na jeden zátah, nedalo se jinak. Nate měl moje sympatie a obdivovala jsem Griffina a jeho lásku k Swayze. Srdce mi s každou jejich další zápletkou bušilo čím dál víc.
S koncem jsem spokojená, takhle by mi to stačilo. Ale poslední díl si také ráda přečtu. Po delší době musím uznat, že autorka vytvořila dvě hodně silné mužské postavy, kterým rozhodně nejde odolat. Jsem ráda, že jsme se dozvěděli celý příběh Morgan Daisy, ač to bylo bolestivé.
Přeji si jednou být milována tak, jako je Swayze milovaná Griffinem a Daisy Natem. Najít svýho „skutečnýho kluka“.

katasokolov
01.10.2023 5 z 5

4,5/5*

Kniha, která vás rozbije na malinkaté kousíčky a vy si prostě celou dobu budete říkat - kam až to ta autorka chce dohnat, a jak tohle sakra plánuje ukončit.

Milostný trojúhelník byl tak strašně zapeklitý a já už hrozně moc chtěla čistý řez, protože tohle se zdálo neúnosné a absolutně nebylo možné odhadnout, kam se to všechno mělo vyvíjet dál, a zda tahle situace vůbec mohla mít nějaký šťastný konec pro všechny zúčastněné.

Je možné zjednat spravedlnost k 22 let staré události ? A co ta duševní rozpolcenost zapojených osob ?! Lze uzavřít minulost a soustředit se jen a pouze na přítomnost?

Sledujeme osud a nalezení spřízněné duše skrze čas v přímém přenosu. Jsem moc nadšená z konce! A budu vyhlížet i poslední závěrečnou část, přestože v tomto díle se některé cesty uzavřou.

PS: postava Griffina je neskutečná a tak zatraceně báječná!!!!

milostné vztahy

Jewel E. Ann