Hacker

Hacker
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/544394/bmid_hacker.jpg 4 200 200

Milostný román z vysokoškolského prostředí. Když Jessie zjistí, že se jí někdo naboural do počítače, ještě netuší, co to pro ni bude znamenat.Ahoj, Jessie. Když Jess poprvé uvidí ta slova blikat na svém monitoru ve školní učebně, nemůže věřit svým očím. Brzy však usoudí, že se musí jednat o jejího spolužáka Denise a začně odepisovat. Užívá si vzrušující tajemno, a navíc si spolu dokonale rozumí. Ve škole se ale Denis chová podivně a zdá se, že si žádný z jejich rozhovorů nepamatuje. Když pak chce Jessie hackera donutit, aby se setkali i offline, narazí. Napadá ji tak jediná otázka : Co když se v totožnosti hackera spletla?... celý text

Ála1968
28.09.2024 5 z 5

I když jsem hned od začátku věděla,kdo je Hacker,bylo to krásný.
Líbilo se mi to víc, než Knihomolka .Autorka je moje oblíbená,o to víc mě těší, že mám tuto knihu přímo od ní i s věnováním

EvikU.
08.07.2024 4 z 5

Hacker je o stydlivém klukovi, který se nabourá do počítače své spolužačce Jessie na vysoké škole. Má pocit, že mluvený projev mu nejde. Raději píše. Jessie si s ním začne dopisovat, svěřuje se mu jaký měla den a rozumějí si.

Jenže po čase chce znát jeho identitu. Má i tip, kdo by to mohl být. Ale co když je její tip špatný? Nakonec přestane řešit Hackera a moc ráda tráví čas s kamarádem Johnym.

První polovina mě moc nebavila. Pořád to nebylo ono, co jsem zvyklá nebo co očekávám. V druhé polovině mě kniha chytla a už jsem jela na příjemné oddechovce.

Zajímavá byla i část ze školy, kdy se školou odjely na praxi do lázních a pomáhali postiženým lidem nebo lidem na vozíčku po nehodě. Rozhovory s Hackerem už byli lepší a trávení času s Johnym bylo vůbec “cute.

A kdo byl tajemný hacker si už musíte přečíst sami. :)

NNiky
02.07.2024 4 z 5

Příjemná oddechovka, u které vám ani nevadí, že znáte Hackera…to hlavní je, jak si najdou cestu k sobě

Kristie_7
04.06.2024 4 z 5

Tak toto byla taková milá pohodová oddechovka. Četlo se to samo a velice rychle. Autorčin styl psaní mě vážně baví.
Jessica byla sympatická. Trochu sarkastická a drzá, ale o to vtipnější byly některé situace. :D Navíc měla velice zajímavý koníček, kterému se věnovala už od dětství. Jen je škoda, že tam nebyl nějak víc zakomponovaný, to by hned byla jiná. :D Fakt jsem na to čekala, kdy se tam něco semele, a ona se pořádně předvede. :D
Náš Hecker pro mě až taková záhada nebyl. Bylo mi hned od začátku jasné, kdo to je. A to zcela logicky. Jen Jessicu to ani jednou nenapadlo. :D Pokud ale budete tápat, kdo se skrývá za tajemným Heckrem, tak vás autorka bude napínat skoro až do samého konce. :P
Kdo se mi líbil, byl John. Ze začátku pěkný bručoun, ale Jessica mu se svou drzou prořízlou pusou nedala nic zadarmo, takže pomalu ale jistě začínal pookřávat. :D Ty jejich slovní přestřelky byly kolikrát fakt úsměvné.
Od autorky jsem už pár knih četla a na téhle je vidět, že to byl jeden z jejích prvních příběhů, protože ty další už jsou vymazlenější (mi přijde) a nejsou tak uspěchané. Ne, že by tenhle příběh přímo byl, jen prostě…to tak strašně rychle uteklo, že když jsem došla na konec, tak jsem ani nechtěla, aby ten příběh ještě skončil. :D
Takže závěrem… Pokud zrovna hledáte nějakou nenáročnou oddechovku, u které vypnete, tak věřím, že by se vám tahle kniha mohla líbit.

knihomolkaJani
22.04.2024 5 z 5

Za mě je kniha Hacker jednoznačně nejlepší autorčino dílo!
Autorka dokázala do příběhu zasadit nebezpečné a velmi nevšední téma, kterému dala úžasný romantický podkres.
Miluju každou stránku..
Hlavní hrdinka Jessie je skvělá, ale dost naivní.. Jednoho dne se jí někdo nabourá do počítače. Co myslíte, že Jessie udělá? No.. asi nic rozumného, jinak bychom tu teď nečetli tento bravurní příběh.
"Můžeš mi říkat třeba Hacker." A já chci jednoho Hackera domu, prosím..
Užijte si zamilovaný příběh a pátrání po Hackerovi společně s Jessie. Celou dobu jasně víte kdo to je, pak váháte, možná se potvrdí Vaše teorie.. abyste pak zase znejistili..
"Jessie, možná jsem poblázněnej, ale nejsem úchyl."
Příběh je zasazen do vysokoškolského prostředí se sportovní tématikou. Jsem ráda, že zde toto prostředí není jen okrajové, ale je opravdu propracované.
I když se prvotně jedná o zamilovanou romantickou knihu, najdete zde i pár vážnějších témat, která se mi opravdu dostala pod kůži.
"No, tak to jsem pěkně v hajzlu. Kdo to sakra je? Komu právě přišla moje fotka?"
Tuhle knihu si všichni nutně potřebujete přečíst! Je milá, oddechová a hlavně opravdu originální!

Dela90
14.02.2024 3 z 5

Jessie právě nastoupila na vysokou, společně se svou kamarádkou Sárou a plánovaly si, jak si to všechno hezky užijou. Jenže ve skutečnosti se Sára “hezky vybarvila a Jessie zůstala na ocet. A tak, když ji jednoho dne naboural počítač hacker, začala si s ním dopisovat.

Knížka se četla dobře. Nicméně hlavní hrdinka mi přišla strašně naivní. Na někoho, kdo je studuje vysokou školu, až moc. Přece si nemůžete dopisovat s hackerem, já bych se teda bála. Vy ne? Ona to brala jako zábavu.

Působilo to na mě pocitem, že je to psané pro mladší čtenáře. Byla to taková pěkná oddechovka, ale příběh samotný mě upřímně moc neoslovil. Asi poslední dobu narážím na psaní na chatech, nebo nevím.

Na scéně jsou celkem 3 kluci a můj typ byl správný. Hacker byl ve své podstatě slušný a sladký kluk.

Co se mi líbil, byl epilog. Za ten má autorka u mě plusové body.
Ale více se mi líbila série Hřiště lásky, ale jako oddechovka. Dobrý.

maluck
30.12.2023 4 z 5

Začátek příběhu nebyl moc přesvědčivý, ale po několika stránkách mě to celkem chytlo a nakonec se z toho vyloupla příjemná romantická oddechovka. Předem je jasné, kdo hacker je, ale i tak jsem si užívala pošťuchování mezi Jessie a Johnem, které mi občas vytvořilo úsměv na tváři. Chvílemi naivní, určené pro mladší ročníky, ale já se pobavila a zavzpomínala na svá studentská léta.

Jája92
06.10.2023 3 z 5

Namlsaná z knihy Haka za lilii, jsem se pustila i do této. Bohužel se však dostavilo prudké zklamání. Já jsem rozhodně čekala od knihy více.
Po celou dobu čtení jsem měla pocit, že se jedná o příběh ze základky nebo max 16letých puberťáků dle chování hl. hrdinů.
Vůbec jsem nepochopila, proč zde jsou namíchané česká a anglická jména. Kdo je Hacker, jsem s jistotou věděla ihned ve chvíli, kdy se dotyčný objevil poprvé na scéně.
Jessi a Sára mi byly naprosto nesympatické. Zhruba v půlce knihy jsem uvažovala, že ji ani nedočtu a odložím.
Jednalo se o nenáročnou četbu, ale chyběly mi dialogy, u kterých bych se pobavila či naopak dojala.

PetraBery
26.09.2023 3 z 5

Nenáročná oddechovka z vysokoškolského prostředí. Jessie se hacker nabourá do počítače a začne tak hra, kdo onen hacker vlastně je. Jednoduchý příběh, kdy se dá odhadnout děj a předvídat konec. Ale k odpočinku dobré.

adela2230
24.09.2023 5 z 5

Super kniha, autorka píše velmi poutavě a dokáže zaujmout. Určitě to stojí za přečtení.

Terka18
16.09.2023 5 z 5

Moc hezký příběh ze školního prostředí. Příběh se mi líbil a bavil mě, Autorka umí psát lehce a poutavě. Johnyho jsem si zamilovala. Bože kdyby jen takoví chlapi byli i v normálním životě a ne jen v knihách

Majka1979
22.08.2023 2 z 5

Úprimne som čakala oveľa viac od knihy. Doteraz som prečítala od autorky všetky, no pri tejto som sa trápila, aby som ju dočítala. Možno je to tým, že je pre mladších. Všetko je možné. Nezatracujem autorku, možno len toto bola kniha, ktorá nebola pre mňa. Ostatné boli super.

etell
20.08.2023 3 z 5

Čakala som po recenziách viac. Priemerné čítanie. Neublíži.

Kniholapka
16.07.2023 5 z 5

Naprosto super kniha, ideální pro letní den/večer. Děj mě přenesl do mých vysokoškolských začátků. Přesně si člověk vybaví nervozitu ze začátku a pak už zaběhnutý rytmus. Kdo je Hacker jsem odhalila rychle, ale kniha mě tak moc bavila, že mi to bylo vlastně jedno....Super počin!

VevodkyneLinda
15.07.2023 4 z 5

Dovolenková oddechovka, kterou přečtete za jedno odpoledne. Postavy jsou sympatické, příběh čtivý a romantický. Sice už od začátku víte, jak to dopadne, ale to nic na mém příjemném prožitku z knihy nezměnilo.

Raislin
10.07.2023 3 z 5

Téměř od začátku knihy (od první zprávy) mi bylo jasné, kdo je Hacker a samozřejmě to tak bylo. Jinak oddechovka na letní dny, která mě nenadchla ani neurazila.

sidonka
08.07.2023 5 z 5

Super oddychovka z vysokoškolského prostředí, u které jsem se pobavila a vykouzlila mi úsměv na tváři, prostě báječné počtení na léto, hrdinové sympatičtí a četlo se to úplně samo

Nuttelka
04.07.2023 4 z 5

Velmi povedená a příjemná kniha na zlepšení nálady :-) Mám ráda příběhy z vysokoškolského prostředí, první vážná zamilování, pošťuchování a vše, co k tomuto studiu patří.. Jessie byla skvělá, ta mi padla do oka hned, stejně tak Johny, moc povedené postavy.. Romantičky, zde si přijdete na své :-)

hana1039
02.07.2023 4 z 5

Milá oddechová knížka na jeden den, prostě pro relaxaci :-))

Anor505
30.03.2023 4 z 5

M. K. Hardy u mě začíná být sázka na jistotu, když mám chuť na nějakou romantickou roztomilost. Hackera jsem zase přečetla ani nevím jak. Začátek byl sice trošičku kostrbatý, ale brzo se to vylepšilo a pak už ten příběh jen krásně plynul. Velký palec nahoru dávám za to, že se na konci knihy neudálo žádné hysterické uměle vytvořené drama, je to v tomhle žánru hrozně příjemná změna.