Harry Potter a Kámen mudrců

Harry Potter a Kámen mudrců
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29794/bmid_harry-potter-a-kamen-mudrcu-cL0-29794.jpg 5 16168 16168

Harry Potter série

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter and the Philosopher's Stone , 1997

Knihoholka.
29.01.2014 5 z 5

Ta se tak krásně čte....Už jsem se jí pokoušela číst dřív, ale vždycky jsem se zasekla hned na začátku, protože ty první kapitoly mám namluvený na DVD, ale před dvěma dny jsem se do toho začetla a přečetla jsem to hned. Rowlingová mě fascinuje jak je geniální hned od prvního dílu to všechno měla promyšlené a všechny díly jsou určitým způsobem zapletené do sebe.
Akorát mě mrzí, že jsem první viděla film, ale tomu nešlo zabránit :) byla jsem malá když jsem se na Harryho koukala :). Miluju ho je úžasný příběh, GENIÁLNÍ....neuvěřitelný nevím jak to jinak popsat :) krása

wikiniki
21.01.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem.
Po knížce jsem sáhla až poté, co jsem viděla zfilmovanou verzi, ale nelituju, že jsem zvolila tento postup. Myslím, že jak knižní, tak zfilmovaná verze má své kouzlo a každý si tam najde to své. Jediné, co mě mrzí, že jsem po knížce nesáhla daleko dřív, jakožto dítě, které prakticky na příbězích Harrho Pottera vyrostlo. Už se těším až si udělám čas na další Bradavické příběhy ;)

Pavlnka
19.01.2014 4 z 5

Moc pěkná kniha, která zaujme i dospělého :). Občas přišlo překvapení v odlišnosti od filmové verze, ale o to více mě čtení bavilo.

tany9
18.01.2014 5 z 5

Ač věkem starší, všechny H.Pottery jsem četla několikrát. Krásně zpracováno aby to bylo čtivé pro všechny generace.

Blanka23
16.01.2014 5 z 5

Jakožto jedna z "generace Harryho Pottera" nemohu dát jiné hodnocení, než plný počet hvězdiček. Jsem vděčná za to, že jsem se po celé své dětství a dospívání mohla vždy těšit na tak krásnou knihu, jakou je tahle. Až budu mít trochu času, rozhodně se k prvnímu dílu vrátím!

Aničkaaa
12.01.2014 5 z 5

V podstatě všechny díly Harryho Pottera jsem přečetla jedním dechem, skvělé knížky:-)

AlH3
04.01.2014 3 z 5

utrpení,... jo asi to nemůžu brat tak vážně. přece jen je to knížka určená pro děti. V tom případě však nechápu, proč nám ji cpali do povinné četby (střední škola)! našeho učitele češtiny zřejmě babička nekrmila rybím tukem.

Knížka si asi zaslouží lepší hodnocení, (JAKO DĚTSKÁ KNIHA), ale budu muset nejdřív vychladnout. ruka se mi klepala, abych neklikala na 2*

dieu
03.01.2014 5 z 5

Samozřejmě i já jako miliony dalších dětí jsem dostala knihu pod stromeček a ležela s ní, dokud nebyla přečtená. Svět magie a kouzel mě pohltil a vydržel až do dospělosti. I dnes si moc ráda přečtu jakoukoliv knížku z řady HP a nebo se podívám film a pořád mě to baví.
Je asi zbytečné psát, že kniha je mnohem lepší než film, což ale jistě vědí všichni skalní fanoušci HP ;)
PS: A samozřejmě jsem také pořád doufala že i já jednou obdržím dopis z Bradavic.

HalleyM
18.12.2013 4 z 5

Četla jsem v originálu a musím říct, že Harry Potter nikdy nezklame. Ve srovnání s filmem je kniha mnohem lepší.

Majdalenka
13.12.2013 5 z 5

Super kniha. Doporučuji i mluvene slovo od Jiřího Lábuse

pajuu
10.12.2013 4 z 5

Harry Potter - to pro mě nejsou jen skvělé a do nejmenšího detailu propracované knihy kde spolu souvisí i to zdánlivě zanedbatelné napříč všemi díly, je to pro mě i součást mého dětství, svět kam utíkám ve své fantazii, Harry Potter a jeho přátelé, moji přátelé, celý kouzelnický svět a Bradavická škola čar a kouzel - to je můj vysněný svět. Tímhle bych mohla žít pořád, nemít co jiného na práci, klidně po dočtení všech dílů zkouknu všechny filmy a pak se zase vrhnu na knihy od začátku až do konce a tak pořád dokola, volný čas vyplním čtením fanfiction a prohlížením obrázků na stránkách fanoušků HP. U téhle knihy se člověk směje, pláče, má strach i vztek... Co víc si přát.

misar11
09.12.2013 5 z 5

S touhle knížkou (a dalšími jejími sourozenci) jsem vyrůstala...děkuju:) PERFECT

adelajonakova
08.12.2013 3 z 5

Skvělá knížka :) je to příjemné počtení :)

peterkovasona
28.11.2013 5 z 5

Prostě Harry Potter :) Taky bych jela do Bradavic když to čtu :) Knihu doporučuji :)

Daffodila
24.11.2013 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha světa. Pomohla mi objevit největší kouzlo světa - a tudíž kouzlo četby. První kniha, se kterou jsem ležela pod přikrývkou s baterkou v ruce. Bradavice, můj domov. Ráda se k ní vracím a na věku nezáleží!

Raccon
18.11.2013 3 z 5

Moc pěkná a příjemná knížka, nemohl jsem si ji nechat ujít.

Adelajda_4
13.11.2013 5 z 5

Naprosto úžasná kniha! Harry Potter je moje dětství, knihu jsem přečetla jedním dechem a ráda se k ní stále vracím. Je pro mě jako únik z tohohle jednotvárného světa do úžasného světa přátelství, kouzel a podivuhodných příběhů. Komentář dávám k první knížce série, protože takto na mě působí všechny.

brabofka
04.11.2013 5 z 5

Naprostá pecka. Nejdřív jsem útržkovitě viděla film a pak si řekla, proč nezkusit knížku. Přečetla jsem ji jedním dechem. Je to sice pohádka určená spíše pro děti, ale jinak skvělá oddychovka. Naprosto mě to dostalo a během víkendu přelouskala další dva díly (Tajemnou komnatu a Vězně).

aluskacz
21.10.2013 5 z 5

Ze začátku jsem byla k Harrymu Potterovi nedůvěřivá, ale kamarádka mě přesvědčila, abych to zkusila přečíst. A úplně jsem si ságu o HP zamilovala. Můžu ji číst stále dokola. Vždy najdu něco, co mi předtím uniklo. Děkuji J.K.Rowlingové že tuhle kouzelnou sérii napsala. :-)

HiNataLi
18.10.2013 5 z 5

Knížku jsem četla až dlouho po vydání filmu, v originále, ale to nic nemění na tom, že jsem si ji moc užila.
Roku 1997, kdy byla tato kniha vydána vznikla legenda... a za to můžu J. K. Rowling jen děkovat. ♥